DAJ CYNK

W lipcu ponownie wystartuje Orange Kino Letnie

17.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5

Ważne 0

0

Od 1. lipca do końca sierpnia Sopot i Zakopane kolejny raz zmienią się w największe w Europie i na dodatek darmowe, wakacyjne kina pod gwiazdami.

Od 1. lipca do końca sierpnia Sopot i Zakopane kolejny raz zmienią się w największe w Europie i na dodatek darmowe, wakacyjne kina pod gwiazdami.

Hity filmowe i klasyka kina, będą wyświetlane codziennie na olbrzymich ekranach sopockiego Molo i przy zakopiańskich Krupówkach. Oba miasta połączy też kinowy pociąg z jedynymi na świecie wagonami filmowymi.

Dwie wakacyjne stolice Polski ponownie zaoferują wieczorne spotkanie z dobrym kinem. Na widzów czekają nietypowe sale kinowe, gdzie będą oglądać filmy na plażowych leżakach lub góralskich ławach. Każdego dnia zarówno na Molo, jak i na Krupówkach w projekcji będzie mogło uczestniczyć ponad 1000 osób. Wszystkie seanse rozpoczynać się będą o tej samej godzinie tuż po zachodzie słońca.

Na ogromnych, pneumatycznych ekranach (air screen) widzowie zobaczą w tym roku m.in. "Sherlocka Holmesa", "Kac Vegas" czy polski "Trick". Filmowy "rozkład jazdy" został podzielony na dni tematyczne: "poniedziałki z rodziną", "wtorki z klasyką kina", "Środy z Orange i mega hitem", "roztańczone czwartki", "kino akcji w piątki", "soboty z komedią" oraz "zakochane niedziele".

Miedzy miastami kursować będą 2 składy specjalnego, wakacyjnego pociągu TLK - "Orange Kino Letnie". Ma on w składzie wagony filmowe z mobilnymi salami kinowymi, przygotowane przez PKP Intercity we współpracy z Outdoor Cinema i ORANGE. Codziennie, pociąg ruszać będzie o tej samej godzinie z Gdyni i Zakopanego. Przez całą podróż wyświetlane będą kinowe hity i popularne seriale telewizyjne. Ważny bilet na przejazd będzie jednocześnie biletem wstępu do wagonu filmowego.

W 2009 roku ponad 100 tys. osób obejrzało filmy wyświetlane w ramach kina letniego Orange, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się