DAJ CYNK

W końcu wraca mobilne GG w Orange

16.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4512

Ważne 0

0

Po wielu miesiącach przerwy, usługa GG w Orange znów jest dostępna - poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Po wielu miesiącach przerwy, usługa GG w Orange znów jest dostępna - poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Aby uruchomić usługę, należy wysłać SMS-a o treści GG pod numer 8075 (koszt zgodny z planem taryfowym), a następnie kliknąć na otrzymany link zwrotny i pobrać aplikację na telefon.

Pierwsze 2 tygodnie korzystania są darmowe. Potem proponujemy dwie formy abonamentu na 7 i 30 dni za odpowiednio za 1,22 zł i 4,88 zł brutto. Ci z Was, którzy skorzystali z wcześniejszej wersji aplikacji dostępnej od 29. stycznia, również mają prawo do korzystania z 14 dniowego okresu próbnego. Szczegóły znajdziecie tutaj i przepraszam, że wystawiliśmy waszą cierpliwość na tak dużą próbę - pisze Jabczyński.

Źródło tekstu: blog.tp.pl

Komentarze
Zaloguj się
34. ~Valcor
0

2010-10-17 20:39:29

dzis pobralem gg na telefon w Orange ok poludnia i dzialalo ok teraz wyskakuje 8% a po chwili ze aplikacja dziala tylko w Orange i zabiera mi za kazda probe 25gr super 14 dni za free a juz kradna kase zlodzieje ...

Odpowiedz

33. ~madzix2010
0

2010-08-26 13:50:47

"uruchamiania 44%" i dalej za chiny nie pójdzie.. to chyba jakiś żart..

Odpowiedz

32. ulmus102
0

2010-08-18 16:53:54

zależy od operatora, około 3gr za 100 kb

Odpowiedz

31. ~as
0

2010-08-18 12:49:04

ile płaci się za transmisje danych ?

Odpowiedz

30. ~ewqaewqa
0

2010-08-17 09:48:04

PLAY starter GAir mozesz sobie za darmo zamowic. A 3 Telepizze na ciescie z zamrazarki to ja podziekuje. Wole male pizzerie ktore z Polkomtelem nie maja nic wspolnego;)

Odpowiedz

29. PLAY
0

2010-08-17 09:20:32

Orange jak Orange z tym GG. A co jest z Play GG? Używa ktoś? Działa to?

Odpowiedz

28. wlo
0

2010-08-17 08:39:40

~geek_fb - no chyba Twoi kumple tylko ;-) Ja jestem fanem GG i pozostałem w... Plusie. Nie używam plusowej wersji MGG przy tym, natomoiast innym polecam to samo - niezależnie w jakiej sieci mają telefony. No oczywiście poza GaduAir... Ale to oczywiste ;-)

Odpowiedz

27. wlo
0

2010-08-17 08:37:39

Ja polecam wszystkim "fimowa" wersję mobilnego GG. Przy cenie 9 zł netto za kwartał i biorąc pod uwagę, ze każdy, kto korzysta z internetu przez komórkę ma jakiś pakuiet aktywny, jest to znacznie korzystniejsza oferta. A i nie obciążona "starością" wersji czy dostępnością tylko javowej wersji.

Odpowiedz

26. ~uki
0

2010-08-16 22:49:37

@9.*nicram - wygląda na to że jednak w orange free nie jest dostępna: http://www.orange.pl/portal/map/map/discover?category=DISCOVER_1 &stamp=1281991543232&articleId=5024901 Ale lepiej włączyć sobie jakiś pakiet danych i zainstalować Palringo. Zresztą co szkodzi we free korzystrać z gg przez Palringo - tutaj nie będziesz miał żadnych dodatkowych kosztów...

Odpowiedz

25. ~Siet!!
0

2010-08-16 20:40:25

eeeeee nooo no co jest ponoc słyszałem ze to tylko miało sie za transfer płacic serio jak chcieli własnie wprowadzic ten 1 raz co sie nie udało to taak napisali a nie jakies tam złotowki 4.88 to miało byc zupełnie inaczej kreca jak tylko moga i chca a no mowie powaznie tak napisali

Odpowiedz

24. ~Arkadiusz
0

2010-08-16 20:26:26

Pytanie jak długo faktycznie wytrzyma ta usługa w Orange. Po ostatnim wprowadzeniu i nagłym wycofaniu do odwołania wszystkiego można się spodziewać.

Odpowiedz

23. ~Arturro
0

2010-08-16 18:28:53

22# Jako sieć Gadu Air nie działa na Orange tylko na Plusie. Więc o chodzi Ci z tą infrastrukturą Orange? To tylko usługa dla mobilnego Gada.

Odpowiedz

22. kwistas
0

2010-08-16 17:19:55

Może jak GG będzie działać na ich infrastrukturze to może by tak uruchomić jakieś pakiety internetowe w POP i GO za rozsądną cenę? AAA no przecież oni mają inna "strategię" czyli korzystaj z wykastrowanej oferty Orange czyli Orange Free na kartę i ciesz się, że to masz.

Odpowiedz

21. kwistas
0

2010-08-16 17:16:29

Może udało im się kontrolki na stacjach wyłączyć, zapewne z czasem infra nie wytrzyma, większość wielbicieli GG ma z reguły w Orange, a że sieć już ledwo działa teraz zwłaszcza w miastach to możemy się spodziewać przeciążenia stacji. Czas w miastach bardziej inwestować w przepustowość na GSM1800.

Odpowiedz

20. ~pawel
0

2010-08-16 16:14:32

A za aktywacje gadugadu dostaje sie losy w loterii? Bo w sumie za abonamenty i doladwoania sie dostaje, to mzoe za cos takiego takze?

Odpowiedz