DAJ CYNK

W Idei MMSy w cenie SMSów

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3167

Od 1.10 do 30.11.2004r. MMS-y wysyłane wewnątrz sieci Idea są aż 4 razy tańsze! Za wysłanie wiadomości multimedialnej w sieci Idea pobierana będzie opłata 0,24 zł (0,29 zł z VAT).

Od 1.10 do 30.11.2004r. MMS-y wysyłane wewnątrz sieci Idea są aż 4 razy tańsze! Za wysłanie wiadomości multimedialnej w sieci Idea pobierana będzie opłata 0,24 zł (0,29 zł z VAT). Koszt wysłania MMS-a do innych sieci pozostaje bez zmian – wynosi 1 zł bez VAT (1,22 zł z VAT). Natomiast odbieranie MMS-sów jest bezpłatne.

Aby skorzystać z promocji nie trzeba niczego aktywować – wystarczy wysyłać MMSy. Oferta dotyczy wszystkich abonentów Idei (indywidualnych i biznesowych) oraz użytkowników usługi Idea POP, korzystających z usługi "Idea MMS". Promocja nie dotyczy użytkowników oferty Dla Każdego.

Jeśli abonent korzysta z Pakietów MMS, promocyjna stawka za wysyłanie wiadomości multimedialnej będzie obowiązywać, gdy przekroczy pakiet.

Przypominamy, że aby w ogóle wysyłać i odbierać MMS-y w sieci Idea, należy aktywować usługę Idea MMS. Można to zrobić wysyłając SMS o treści AKT MMS pod numer 555 (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu