DAJ CYNK

W Idei: Mierz Wyżej, Płać Niżej!

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1111

W sieci Idea dostępna jest promocja MIERZ WYŻEJ, polegająca na obniżeniu kwoty opłaty za abonament do poziomu, jaki ma plan taryfowy o bezpośrednio niższej liczbie darmowych minut w abonamencie.

W sieci Idea dostępna jest promocja MIERZ WYŻEJ, polegająca na obniżeniu kwoty opłaty za abonament do poziomu, jaki ma plan taryfowy o bezpośrednio niższej liczbie darmowych minut w abonamencie.
Promocyjne abonamenty w promocji Mierz Wyżej są następujące:
* przy wyborze planu taryfowego Nowa Idea Optima 30 - promocyjna kwota abonamentu wynosi 29,99 zł (36,59 zł z VAT)
przy wyborze planu taryfowego Nowa Idea Optima 60 - promocyjna kwota abonamentu wynosi 39,99 zł (48,79 zł z VAT)
* przy wyborze planu taryfowego Nowa Idea Optima 90 - promocyjna kwota abonamentu wynosi 71,99 zł (87,83 zł z VAT)
* przy wyborze planu taryfowego Nowa Idea Optima 120 - promocyjna kwota abonamentu wynosi 89,99 zł (109,79 zł z VAT)
* przy wyborze planu taryfowego Nowa Idea Optima 240 - promocyjna kwota abonamentu wynosi 114,99 zł (140,29 zł z VAT)

Promocja ta umożliwia korzystanie z wszystkich benefitów wyższego planu taryfowego płacąc za niego tak jak za niższy plan taryfowy. Dzięki promocji Mierz Wyżej Abonent może korzystać z niższej stawki na połączenia głosowe i SMS-owe w ramach pakietu bezpłatnych minut oraz po jego wyczerpaniu, z większej ilość darmowych minut dostępnych w ramach abonamentu, z wybranych usług.

Wybierając plan taryfowy Nowa Idea Optima 240 (czyli 240 darmowych minut wymiennych na 960 SMS-ów) można cieszyć się wyjątkowo korzystnymi stawkami na połączenia do wszystkich sieci w ramach darmowego pakietu minut w abonamencie: 0,48 zł (0,58 zł z VAT) za minutę połączenia lub 0,12 zł (0,15 zł z VAT) za SMS-a.

Promocyjna cena abonamentu obowiązuje przez 12 miesięcy. Umowa jest podpisywana na 24 miesiące. Promocja obowiązuje przy wybranych aparatach telefonicznych (Cennik w załączeniu). Promocja nie obejmuje planów taryfowych Nowa Idea Optima 15, Pakiet DoMowy, StartOptima, IdeaMIX. Promocja nie jest dostępna przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy. Nie łączy się z żadnymi innymi promocjami np. oferta inwalidzka, Zmiennicy itp. Każda zmiana taryfy na inną przez 12 miesięcy (dowolny plan taryfowy z oferty Nowa Idea Optima lub Idea dla Firm przy migracji zarówno na niższy jak i na wyższy plan taryfowy) powoduje utratę promocyjnej ceny abonamentu. W ciągu pierwszych 18 miesięcy od momentu aktywacji nie ma możliwości migracji na plan taryfowy niższy (z oferty Nowa Idea Optima lub Idea dla Firm). Migracja na NIO 15 w ciągu pierwszych 24 miesięcy od momentu aktywacji nie jest możliwa. Po aktywacji po windykacji lub po rezygnacji abonent wracając do sieci traci wszystkie swoje benefity wynikające z tejże promocji w postaci promocyjnej wysokości abonamentu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: idea

Przewiń w dół do następnego wpisu