DAJ CYNK

W czwartek Netia lekko odświeży swoją ofertę

08.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2115

Ważne 0

0

10. czerwca Netia startuje z nową ofertą dostępu do Internetu i usług telefonicznych. Promocja będzie wspierana kampanią reklamową.

10. czerwca Netia startuje z nową ofertą dostępu do Internetu i usług telefonicznych. Promocja będzie wspierana kampanią reklamową.

Zmiany w ofercie nie są aż tak rewolucyjne, żeby zwoływać z tego powodu konferencję prasową, ale nie są aż tak małe żeby je przemilczeć. Używając terminologii motoryzacyjnej można by powiedzieć, że to face lifting znakomitego, świetnie sprzedającego się samochodu ;-) - napisał na firmowym blogu Karol Wieczorek z Netii.

W ofercie na BSA ma znaleźć się m.in. oczekiwana przez wielu klientów usługa o prędkości do 6 Mb/s.

Pojawi się też interesująca propozycja w zakresie usług głosowych, będąca międzynarodowym rozwinięciem dotychczasowego abonamentu Non Stop. Nieco inaczej będą też skonstruowane zachęty do zakupu pakietów Internet + telefon - pisze Wieczorek.

Źródło tekstu: blog.netia.pl

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Kan
0

2010-06-09 22:30:43

bsa, asdl 4mb=39zl lub 8mb =49zl, wlr non stop swiat.... szczegolu jutro!!!!!!!!!!

Odpowiedz

10. ~zly
0

2010-06-09 08:43:09

pewnie dają 6Mb/s bo 20Mb/s nie smiga mialem przez 3 dni i tylko 8Mb/s max do 12Mb/s dzwonilem do netii prosze poczekac jeszcze dzien i wkoncu rozwiazali moj problem przywrocili mi poprzednia predkosc

Odpowiedz

9. ~wosq
0

2010-06-09 06:44:19

W kablówce Netii pojawił się kanał TVP Sport.

Odpowiedz

8. ~
0

2010-06-08 14:55:12

Nie maja najezdzac tylko rzetelnie (z ich p. widzenia) pokazywac co w nowy ofertach jest dobre a co zle. To z reklama nie ma nic do rzeczy. Im tego wiecej tym wiecej czytajacych i mjacych zaufanie do telepolis, reklamodawcy sami beda chcieli tu byc, czy telepolis bedzie tego chciec to inna sprawa :-)

Odpowiedz

7. ~z
0

2010-06-08 14:35:22

do 6 - przecież oceniają oferty operatorów, tyle, że komórkowych. Ostatnio chyba wypunktowywalihaczyki w Delfinie Orange czy czymś podobnym. Oczywiście mogłoby być tego więcej, ale bądźmy poważni - nie mogą za bardzo najeżdżać na firmy które już lub potencjalnie się u nich reklamują. W takich przypadkach podają rzetelne, suche informacje i niech sobie sam czytelnik wyrobi ocenę. W końcu dostęp do informacji ma.

Odpowiedz

6. ~
0

2010-06-08 14:31:02

Na telepolis brakuje mi realnej oceny produktow telekomunikacyjnych. Oceniacie telefony ale ofert operatorow juz nie, dlaczego? Pewnie, ze ocena bedzie syubiektywna ale chwalcie to co jest dobre pokazujcie to co zle (koczki, maly druk, itd)

Odpowiedz

5. ~z
0

2010-06-08 14:05:25

Nie ma czego na razie komentować

Odpowiedz

4. ~rafalw001
0

2010-06-08 13:40:45

Na razie nie będzie TV z tego co wiem

Odpowiedz

3. ~Dok
0

2010-06-08 13:36:07

No w końcu są taniego na miedzynarodowych łączach. A w TPSA nadal średniowiecze. Naprawdę nie wiem czym zajmują się ludzie w TP? Aż takie redukcje były że od kilku lat nie ma żadnych nowych ofert? Netia i kablówki dziękuja TPSA za pomoc.

Odpowiedz

0

2010-06-08 13:31:40

Konkurencja pisze o cyfrze + ofercie netii.

Odpowiedz

1. ~
0

2010-06-08 13:20:19

@Witek: telepolis pokusi sie o komentarz, czego uzytkownicy moga sie spodziewac?

Odpowiedz