DAJ CYNK

W czerwcu "Wielkie Korzyściobranie" w Plusie

31.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3823

Ważne 0

0

Polkomtel startuje z drugą edycją Wielkiego Korzyściobrania - konkursu dla swoich klientów. Każdy z klientów otrzyma gratis pakiet minut.

Polkomtel startuje z drugą edycją Wielkiego Korzyściobrania - konkursu dla swoich klientów. Każdy z klientów otrzyma gratis pakiet minut.

Biorąc udział w Wielkim Korzyściobraniu, klient wygrywa nagrody gwarantowane: pakiety minut (od 15 do 250 minut do Plusa) oraz nagrody rzeczowe takie, jak telewizory, notebooki, telefony (Samsung S8500 Wave, Samsung S5230 Avila) czy akcesoria.

Do klientów będą kierowane działania mające na celu zachęcenie do przedłużenia umowy, dokupienia nowej aktywacji, przejścia z tym samym numerem z Simplusa na abonament lub na MixPlusa oraz z MixPlusa na abonament, zasilenia konta, wyrażenia zgody na komunikację czy dokupienia dodatkowych usług. Za wykonanie każdej z wyznaczonych aktywności klienci otrzymają Plusy. Im więcej plusów klient zgromadzi, tym większa szansa na wygranie najbardziej wartościowych nagród.

W ramach Korzyściobrania przygotowany został SMS-owy konkurs dla klientów o następujących zasadach:
• aby wziąć udział w konkursie, z telefonu Plusa należy wysłać darmowego SMS-a o treści PLUS na darmowy numer 8010,
• każdy klient, który weźmie udział w akcji (wyśle zgłoszeniowego SMS-a) i wykona choćby jedną z wyznaczonych aktywności, po zakończeniu akcji i podliczeniu uzbieranych plusów otrzyma gwarantowany pakiet minut na rozmowy,
• dodatkowo co tydzień do wygrania telewizory, notebooki, telefony i akcesoria marki Samsung o łącznej wartości ponad 700 tys. zł,
• konkurs trwa od 1. do 30. czerwca i składa się z 4 etapów w których można wygrać nagrody rzeczowe: I etap trwa od 1. do 9. czerwca, II etap trwa od 10. do 16. czerwca, III etap trwa od 17. do 23. czerwca, IV etap trwa od 24. do 30. czerwca.

Na dedykowanej stronie plus.pl/korzyściobranie, klienci będą mogli znaleźć wszystkie informacje dotyczące przeprowadzanej kampanii Wielkie Korzyściobranie.

Zobacz: regulamin Wielkiego Korzyściobrania (plik .pdf; 71 kB).
Zobacz: wielkość punktów przyznawanych za poszczególne czynności (plik .pdf; 34 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się