DAJ CYNK

Vodafone przedłużył kontrakt z Beckhamem

17.08.2004

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 640

Ważne 0

0

Vodafone poinformowało dziś o nowym, rocznym kontrakcie z Davidem Beckhamem, który kontynuować będzie dotychczasową udaną współpracę.

Vodafone poinformowało dziś o nowym, rocznym kontrakcie z Davidem Beckhamem, który kontynuować będzie dotychczasową udaną współpracę. Nowa umowa składa się z 2 elementów:
wizerunkowej - Vodafone uzyskał prawo do używania wizerunku piłkarza w nadchodzących kampaniach reklamowych, w której Beckham będzie pełnił znaczącą rolę,
związanej z treściami - Vodafone nabyło prawa do wykorzystania treści związanych z piłkarzem do stworzenia strony w Vodafone live!, włączając w to gry i wygaszacze ekranu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z powodu podpisania tej nowej umowy z Davidem, która powstała na solidnych fundamentach dotychczasowej dwuletniej współpracy. Kampania reklamowa Vodafone live! z Davidem była integralną częścią naszej planu marketingowego w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Japonii w latach 2002-2004. Mamy nadzieję na kontynuację tej udanej współpracy. - powiedział David Wheldon, głowny dyrektor marketingu Vodafone.

David Beckham dodał: Jestem zaszczycony mogąc kontynuować moją współpracę z Vodafone. Mam nadzieję na uczestniczenie w ciekawych projektach w 2005 roku.

Źródło tekstu: Vodafone

Komentarze
Zaloguj się