DAJ CYNK

Virgin nagradza najlepszy komentarz pod "Witek nadaje" z GPO

17.08.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5946

Ważne 5

5

W dwunastym odcinku Witek nadaje Grażyna Piotrowska-Oliwa, szefowa polskiego Virgin Mobile, obiecała nagrodę za najciekawszy komentarz bądź uwagę dotyczącą oferty operatora. Zwycięzca został wybrany, a nagroda jest nie byle jaka!

W dwunastym odcinku Witek nadaje Grażyna Piotrowska-Oliwa, szefowa polskiego Virgin Mobile, obiecała nagrodę za najciekawszy komentarz bądź uwagę dotyczącą oferty operatora. Zwycięzca został wybrany, a nagroda jest nie byle jaka!

Zobacz: Witek nadaje #12: o Virgin Mobile z Grażyną Piotrowską-Oliwą.

Zwycięzcą został pkwawpl. Jeżeli chcecie zobaczyć jego komentarz, zajrzyjcie pod numer 54 w tym newsie. W nagrodę od Virgin Mobile otrzyma lekcję kitesurfingu w szkole Victora Borsuka, 6-krotnego Mistrza Polski w tej dyscyplinie.

Zwycięzcy gratulujemy i prosimy o kontakt z Virgin Mobile na Facebooku (jakby co, możemy pomóc i potwierdzić tożsamość).


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
49. ~Slawko
-1

2015-08-18 21:18:31

Za 6 zł dostałem 6G na 60 dni w...Orange

Odpowiedz

48. ~
-1

2015-08-18 20:19:23

Dobrze, że ja nie wygrałem. Po *** mi ta lekcja kite czegoś tam?

Odpowiedz

-2

2015-08-18 12:29:23

46). Co, dalej mu zazdrościsz?

Odpowiedz

45. kwistas
-2

2015-08-18 08:07:16

Virgin potrzebny jest roaming Plusa, reszta ok, cena za no limit ok, chyba najprostsza oferta na rynku, ciekawe czy po promocji na 5Gb internetu zwiększa pakiet standardowy z 2GB

Odpowiedz

44. ~Piotr
0

2015-08-18 08:03:27

play w taryfach wszystkich na kartę mógłby wziąść przykład z virgil mobile i włączyć od razu internet z małym lejkiem darmowy a nie ograniczać szybkości dopiero po wykorzystaniu 5 zł.

Odpowiedz

43. ~
0

2015-08-18 08:01:21

A to jest karta czy abo? Nigdy nie przepadałem za kartą, zawsze wolałem dopłacić i mieć pewność warunków i faktur na 2 lata.

Odpowiedz

-1

2015-08-18 00:53:28

41). właściciela ma majętnego, więc takie mvno trudno ,,zatopić"...

Odpowiedz

41. ~
0

2015-08-18 00:30:48

Heheh, po ilości komentarzy na forum widzę, że Virgin wziął się ostro za reklamę. Spokojnie, za rok skończy się dofinansowanie Virgin unijnym kredycikiem, a wtedy skończy się dumping i cały ten MVNO.

Odpowiedz

40. loker
0

2015-08-17 23:44:33

Dlaczego Virgin Mobile?Moja siostra ma 16 lat. A co nastolatka robi? SMSuje głównie z koleżankami i pisze przez Messengera itp. Za 19 zł ma nielimitowane SMSy do wszystkich, 2 GB internetu, a po wyczerpaniu pakietu jeden z najwyższych wśród polskich operatorów lejek 32 kb/s, dzięki czemu można realnie ze wspomnianego Messengera korzystać czy wysyłać / odbierać e-maile. A że lubi do mamy mojej dzwonić... Mama ma Play Fresh, więc siostra ma do niej rozmowy za free nielimitowane. A do tego to innych sieci 100 minut. KOSZT: 19 zł/mcInną osobę z rodziny przekonałem do likwidacji telefonu stacjonarnego (koszt był jakieś 45 zł/mc oraz przeniesienia abonamentu z Play 9zł + 10 za no limit na stacjonarne do Virgin Mobile. Teraz ma komórkowy now limit voice&SMS do wszystkich sieci za 29 zł/mc i do tego 2 GB internetukto da podobną / lepsza ofertę?Zgodze się, że na wyjazdy zagraniczne czy rozmowy międzynarodowe i do nałogowego wysyłania MMSów Virgin się nie nadaje. Trzeba sprawdzic swoje potrzeby i dopasować ofertę.

Odpowiedz

1

2015-08-17 22:25:10

Od wprowadzenia pakietów #wszystko minął już rok. Strona Virgin w budowie. Czyżby jakieś zmiany się szykowały?

Odpowiedz

37. ~Calm7
-1

2015-08-17 22:04:45

at36. etykietke treści " virgin mobile - najukochańszy mój operator - wdzięczny klient virgin " masz tylko na plecach czy i z przodu też nosisz ? ty sam to jeszcze nie " wszyscy ludzie myślący i patrzący " a mi tam ciebie nie żal. jak masz klapki na oczach i kłopoty z czytaniem cenników to nic dziwnego że jesteś na żołdzie virgin.

Odpowiedz

36. ~Klient Virgin
3

2015-08-17 21:52:02

prezesie, nikt nie każe ci korzystać z ich oferty, tak samo jak nikt nie zabroni mi wyrażać się pozytywnie o usługach operatora z którego usług korzystam. Jeżeli dla ciebie wszyscy ludzie myślący i patrzący na otaczający ich świat (oraz usługi telekomunikacyjne) inaczej niż twoja osoba to płatni naganiacze, to napiszę tylko tyle i aż tyle - żal mi ciebie. Mimo różnicy zdań pozdrawiam i spokojnego wieczoru życzę.

Odpowiedz

35. ~Calm7
-1

2015-08-17 21:40:44

at33. virgin był dobry na początku jak startowali. teraz prostą i bez zbednych dupereli oferte ma fakt. 15 gr w kraju . jest w fakt mobile np: pakiet gdzie za 10 zł masz 100 minut , 100 sms , i 100 mb. obecnie virgin to drozyzna i jechanie na starych taryfach. dla fanatyków i opłaconych przez virgin naganiaczy twojego pokroju to nawet jak będa mieli stawke za minute po 1 zł to i tak dziewiczka bedzie miodzio.

Odpowiedz

34. ~Klient Virgin
0

2015-08-17 21:36:13

@21pierwsze kampanie, tyle że z mniejszą skalą oddziaływania (zasięg głównie w dużych aglomeracjach) które dało się dostrzec, miały miejsce po wprowadzeniu do oferty taryfy z nielimitowanymi rozmowami za 29 PLN. Obecna kampania "z babcią" to większy kaliber i zasięg, ale ogólnie Virgin przynajmniej w największych miastach był widoczny pod względem medialnym jakiś czas temu. Pozdrawiam.

Odpowiedz

33. ~Klient Virgin
1

2015-08-17 21:33:00

@20,nie przesadzasz trochę? Ja też mógłbym tutaj poematy pochwalne pisać na temat Virgin bo jestem z nich bardzo zadowolony. Zaczynałem od taryfy bez kompromisów (0.19 pln/min + 50% bonusu do każdego doładowania) i na jednym numerze mam ją do teraz. Obecnie siedzę na "no limicie". Ściągnąłem do Virgin rodzinę (kilka osób) i każdemu za kogo nie myśli telewizor i celebryta sprzedający usługi telekomunikacyjnego, kto będzie się mnie pytał co brać powiem bez namysłu: Virgin. A wiesz czemu? Bo prawdą jest to co powiedziała GPO w rozmowie z Witkiem. W Virgin są klienci, którzy jakby to ująć "wiedzą czego chcą od operatora". Nie idą do niego po słitaśny smartfonik i masę zbędnych pierdół w pakiecie, ale konkretną, prostą, przejrzystą i atrakcyjną cenowo ofertę, a tę wiele osób znajduje w Virgin. Czy ja zatem też jestem płatnym trollem, lizodupem czy innym tworem jaki zrodzi się w Twojej wizji świata po napisaniu swojej opinii w tym komentarzu? To pytanie retoryczne :) Pozdrawiam. Zadowolony klient Virgin.

Odpowiedz