DAJ CYNK

Virgin Mobile pomaga bezdomnym czworonogom

30.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3559

Ważne 11

2

Virgin Mobile zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie. W tym celu wystawił na aukcję platynowy numer, który można licytować na kanale operatora w Strefie marek Allegro.

Virgin Mobile zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie. W tym celu wystawił na aukcję platynowy numer, który można licytować na kanale operatora w Strefie marek Allegro.

Na portalu Allegro została uruchomiona aukcja operatora Virgin Mobile, na której licytowany jest starter z pakietem #FREEMIUM z platynowym numerem - 737 800 000. Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na zakup jedzenia, misek, lekarstw oraz innych najpotrzebniejszych rzeczy, które pozwolą przetrwać zimę bezdomnym zwierzakom z Józefowa.

Aukcja charytatywna jest efektem współpracy operatora Virgin Mobile i Allegro, która rozpoczęła się w październiku 2015 roku. Virgin Mobile za pośrednictwem portalu oferuje klientom doładowania oraz startery.

Licytacja na rzecz schroniska będzie trwała od 26 listopada do 10 grudnia 2015 roku i można ją znaleźć pod tym adresem.

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
31. ~Nermski
0

2015-12-02 12:46:33

@telekuku, napisane jest na aukcji, że całość trafi do schroniska + drugie tyle dołoży Virgin Mobile. Zgadzam się z ~egg777 - zamiast narzekać na aukcję w słusznym celu może ktoś by sam wyszedł z inicjatywą? Co w tym złego, że ktoś pomyślał o bezdomnych zwierzętach? Nawet jeżeli ma to na celu promocję marki? Oby wszyscy tak promowali swoje biznesy...

Odpowiedz

30. ~797
0

2015-12-01 09:24:39

Ładnie, ale z aktywacją mojego sima dają od 10 dni ciała...

Odpowiedz

29. ~eg777
-1

2015-11-30 23:08:44

Zamiast przyklasnąć idei i samemu coś zrobić w temacie pomocy zwierzakom, dyskutujecie co i gdzie można kupić za 5 zł. Żenada!

Odpowiedz

0

2015-11-30 20:56:29

Ten nius akurat mogliście sobie darować. Ważniejsze jest, że Virgin znów zajął się sprzedażą telefonów na raty. Same Samsungi ale zawsze coś.

Odpowiedz

21. ~
2

2015-11-30 14:04:38

@LTE po to ze jak prowadzisz firme zeby klienci np zapamietal z reklamy za bilbordzie czy samochodzie

Odpowiedz

20. ~CZORT
0

2015-11-30 14:02:13

W katowicach w sklepie w galerii katowice widzialem nr virgin 791 709 70X za piec.

Odpowiedz

18. ~CZORT
0

2015-11-30 14:00:27

690 693 ....601 180 ...,

Odpowiedz

17. ~8000
-2

2015-11-30 13:52:12

Ostatnio za grosze kupiłem starter virgin 737 737 xxx. Powyższy numer aukcyjny jest niezaspecjalny.

Odpowiedz

16. ~paltotel
-1

2015-11-30 13:47:03

at13. a np taki nr xyx xzx xxz czyli w numerze telefonu wystepuja jedynie trzy powtarzajace sie cyfry. natomiast to co sprzedaje virgin to zaden jakis szczegolny numer. choc cel oczywiscie dobry

Odpowiedz

15. ~telekuku
1

2015-11-30 13:36:54

Ile procent z wylicytowanej kwoty trafi do schroniska?

Odpowiedz

14. ~haha
-3

2015-11-30 13:32:40

@1 Play pomaga, ale celebrytom, którzy pomocy nie potrzebują przecież

Odpowiedz

13. ~Pytalski
2

2015-11-30 13:16:19

@CZORTPodaj jaki fajny numer kupiłeś lub jest do kupienia za 5 zeta

Odpowiedz

12. ~Lilianka
2

2015-11-30 13:07:40

Akcja w słusznej sprawie!

Odpowiedz

11. ~Men
-3

2015-11-30 12:56:31

Cwaniaczki czudzymi pieniędzmi dobrych wujków świrują ale wyjąć własne i coś zrobić to serce by ich bolało

Odpowiedz

10. ~Mirek
-1

2015-11-30 12:56:04

Po co Ci super nr, osoba która go kupi dostanie na dzień dobry milion sms spamu, każdy ten nr będzie wszędzie podawał :)

Odpowiedz