DAJ CYNK

Virgin Mobile: numer zarejestrujesz w 2200 placówkach

23.08.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13

Ważne 7

2

Virgin Mobile rozszerza liczbę punktów stacjonarnych, w których można dokonać obowiązkowej rejestracji numeru. Do dyspozycji klientów jest już w ponad 2200 placówek.

Virgin Mobile rozszerza liczbę punktów stacjonarnych, w których można dokonać obowiązkowej rejestracji numeru. Do dyspozycji klientów jest już w ponad 2200 placówek.

Obecnie klienci mogą skorzystać z ponad 1800 kiosków sieci Ruch (możliwa jest w nich rejestracja kart aktywnych i nowych), 74 punktów Telakces i 363 niezależnych punktów partnerskich (w obu przypadkach można zarejestrować karty aktywne i nowe, a także dokończyć proces rejestracji rozpoczęty za pomocą formularza na stronie www). Operator zamierza w dalszym ciągu rozszerzać liczbę punktów, w których dokonać można formalności.

Użytkownicy Virgin Mobile, obok tradycyjnej rejestracji w punktach stacjonarnych, mają możliwość skorzystania z rejestracji online, z potwierdzeniem danych bezpłatnemu kurierowi lub w placówce partnerskiej. Jednocześnie za pomocą prostego formularza online klienci mogą przenieść numer lub kupić starter, którego zarejestrowanie odbędzie się poprzez potwierdzenie danych kurierowi. Kurier jest wysyłany na koszt operatora.

Rejestracja kart SIM w usłudze prepaid jest obowiązkowa i wynika z przepisów ustawy o działaniach antyterrorystycznych. Dotyczy nowych i obecnych klientów wszystkich operatorów. Nowi klienci zobowiązani są zarejestrować numer po zakupie startera, aby usługa mogła zostać uruchomiona. Użytkownicy aktywnych numerów powinni zarejestrować swoją kartę do 1 lutego 2017 roku - w przeciwnym razie możliwość wykonywania i odbierania jakichkolwiek połączeń zostanie zablokowana.

Aktualną mapę z punktami stacjonarnymi sprawdzic można na stronie operatora.

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się