DAJ CYNK

Virgin Mobile daje 3 GB internetu na święta

03.12.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6101

Ważne 8

2

Każdy lubi dostawać prezenty. A kto nie lubi ten kłamie. Z tego założenia wyszło Virgin Mobile. Z okazji świąt Bożego Narodzenia klienci będą mogli cieszyć się bezpłatnym pakietem 3 GB.



Każdy lubi dostawać prezenty. A kto nie lubi ten kłamie. Z tego założenia wyszło Virgin Mobile. Z okazji świąt Bożego Narodzenia klienci będą mogli cieszyć się bezpłatnym pakietem 3 GB.

Virgin Mobile pochwaliło się, że z naszych badań i obserwacji wynika, że bardzo lubicie korzystać z Internetu i to tym badaniom możemy zawdzięczać bonusowy pakiet. Należy zaznaczyć, że z prezentu mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi jak i korzystający z oferty na kartę. Jedynym wyjątkiem są posiadacze "Oferty 2012". Oni będą mogli cieszyć się 1 GB. Bombkowe 3 GB internetu należy aktywować kodem *222*444#.

Pakiet będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych lub wpisze się w ważność pakietu (w przypadku usług na kartę). Prezent można aktywować do 31 grudnia włącznie.

Zobacz: Regulamin promocji dla klientów na kartę
Zobacz: Regulamin promocji dla klientów abonamentowych

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
42. ~Izyd
1

2017-12-15 22:36:34

O! Miła promocja jak najbardziej- kod wpisany, skorzystane, a 3 GB zawsze się przyda do wykorzystania. Jednak przejście do Virgin jakiś czas temu to była dobra decyzja.

Odpowiedz

41. ~
1

2017-12-10 10:48:33

Działa - uruchomiłem już na trzech kartach z #Freemium, z tego na jednej tuż przed chwilą.

Odpowiedz

40. ~NIE DZIAŁA W TARYFIE FREEMIUM
-1

2017-12-10 10:22:26

NIE DZIAŁA W TARYFIE FREEMIUM

Odpowiedz

39. ~
0

2017-12-10 10:21:11

W taryfie freemium pod tym kodem uruchomiłem pakiet dokładka, który wygasł za kilka dni. Teraz jak wklepuję ponownie, to jest info, że jest błędny kod.

Odpowiedz

38. ~chris99
0

2017-12-09 19:40:23

U mnie jest komunikat że błędny kod. Konto aktywne,taryfa fremium, ważny pakiet internetu (dokupiony)?

Odpowiedz

37. ~fewa
1

2017-12-04 21:12:01

Redakcjo doprecyzujcie bo według regulaminu tylko user taryfy #chcę wszystko może aktywować te 3GB nie ma nic o starszych taryfach. Ktoś z Was uruchomił ten pakiet na starszych taryfach?

Odpowiedz

36. ~Hotela2rz
0

2017-12-04 18:51:56

Kierunek jest jeden: MNP do a2mobile, najlepszej i najtańszej sieci w Polsce! Nadal nie rozumiem jak można być jeleniem i przepłacać w W4 zamiast przejść do a2mobile.

Odpowiedz

35. ~
0

2017-12-04 17:58:08

@29 takie biorą się z zatrudniania po znajomości i wchodzenia pod stół komu trzeba

Odpowiedz

34. ~Nju abonament
1

2017-12-04 17:06:50

@33 no brawo. Całe 3 GB. Szacun

Odpowiedz

33. ~dostałem to
1

2017-12-04 16:13:22

Aktywowalem kodem i po chwili juz bylo. Mam ponad trzy gb

Odpowiedz

32. ~Nju abonament
0

2017-12-04 15:30:45

@22 ja tak mam od dawna. Tylko nie 10 a 15 GB . Reszta się zgadza

Odpowiedz

31. ~czyli
0

2017-12-04 12:50:24

W mojej taryfie 2012 mam lejek 2G ?

Odpowiedz

30. ~nikt
-1

2017-12-04 09:07:56

Ten pakiet nie jest ważny 30 dni tylko przypisuje się do ważności pakietów, tak jest we fremium wiec Pani Grażyna się nie popisała

Odpowiedz

29. Sig
1

2017-12-04 07:32:04

@18 skąd się takie, aż ugryzę się w język, biorą, nie wiem. Człowieku, lejek, czyli "internet bez limitu", nadal jest w ofercie Bez Kompromisów 2012.

Odpowiedz

28. Sig
1

2017-12-04 07:27:49

Szkoda, że na taryfie 2012 mniej, ale cóż, mogli równie dobrze nić nie dać. Pewnie aktywuję jakoś w święta.

Odpowiedz