DAJ CYNK

Użytkownicy iOS ubóstwiają... Androida

07.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4810

Ważne 10

5

Twórcy kanału Dat is normaal w serwisie YouTube udowodnili, że użytkownicy iOS tak naprawdę woleliby używać Androida.

Twórcy kanału Dat is normaal w serwisie YouTube udowodnili, że użytkownicy iOS tak naprawdę woleliby używać Androida.

Panowie z Dat is normaal postanowili trochę ponabijać się z zażartych i co ciekawe, holenderskich, fanów systemu iOS. Do tej pory takie rzeczy oglądaliśmy głównie z udziałem Amerykanów. Jednak po kolei. Przypadkowi przechodnie dostali do ręki smartfon wyglądający jak Apple iPhone 6, ale posiadający system Android. Bohaterowie materiału usłyszeli, że jest to najnowsza wersja systemu iOS. Jak można się domyślać, Android okazał się systemem idealnym.



Źródło tekstu: wł

Tagi: Android iOS
Komentarze
Zaloguj się
23. ~Darek
2

2015-08-10 20:53:01

Niezły teścik, ale jak widać u ludzi bierze górę Logo, a nie zdrowy rozsądek..

Odpowiedz

22. KA
0

2015-08-10 09:43:08

Kompletna bzdura!

Odpowiedz

21. ~rabin
0

2015-08-09 14:34:20

Treść wiadomości. do wszystkichPrzeciez znacie rozne systemy, rozne urzadzenia, co najwazniejsze- rozni operatorzy je obsluguja - kazdy z nich bedzie mial racje. Narzucania sila swoich racji mija sie z celem.

Odpowiedz

20. ~Joey
2

2015-08-09 10:08:01

jak od zawsze używają apple/''a to nawet nie wiedzą że tak wygląda android, z resztą jakby zaczeli używać przez jakieś pół roku to nawet i "nowy" iOS by im przestał odpowiadać

Odpowiedz

19. Remington
-1

2015-08-08 22:46:09

Mam iOS, Androida i Windowsa i stwierdzam, że teza postawiona w artykule to zwykła bzdura.

Odpowiedz

18. vonski
3

2015-08-08 16:00:51

@17: ten news jest praktycznie na każdym branżowym portalu, więc według Ciebie "obiektywnym" byłoby nie pisanie, bo orson nie lubi iOS? :-)

Odpowiedz

17. matteo
-4

2015-08-08 14:43:52

Orson, już wiemy, że nie lubisz iOS ale nie musisz tego przelewać na telepolis.

Odpowiedz

16. ~12345
2

2015-08-08 09:18:04

MNIE BAWI BARDZIEJ FAKTŻE NIE ROZPOZNALI PODRÓBKI

Odpowiedz

15. ~Dede
-2

2015-08-08 08:55:21

Panowie Nudy

Odpowiedz

14. ~JustMe
4

2015-08-07 20:17:56

Dobre , jak to pisal wiele razy Applefan: SWIADOMI UZYTKOWNICY IPHONE....Matolyi tyle....Cala ta pierdFirma jest tyle warta ile jego wypociny

Odpowiedz

13. ~rrrrr
2

2015-08-07 18:55:33

Prawda jest taka że po zainstalowaniu gołego androida (u mnie 5.1.1) , gappsów , zablokowaniu reklam i wgraniu tego co nam potrzebne , wszystko śmiga jak burza nawet na starszych telefonach, no ale jak ktoś lubi 20 reklam na minutę i 15 nieprzydatnych aplikacji działających w tle ... cóż jego wybór

Odpowiedz

12. MarekAG
-1

2015-08-07 16:51:45

Do "10. ~dav ": to ciekawe, że Android 5.1 działa u ciebie jak burza. Jeszcze bardziej ciekawe jest to, że działa tak od roku. Ten system ujrzał światło dzienne w połowie marca 2015...

Odpowiedz

11. ~Pprz
1

2015-08-07 16:27:12

Co to za telefon na nagraniu?

Odpowiedz

10. ~dav
2

2015-08-07 16:08:28

czysty android 5.1 na moim Nexusie 5 działa od roku jak burza, zainstalowałem już setki aplikacji i nic a nic nie zamula ani nie zwalnia... po prostu system doskonały, bez badziewnych nakładek szajsungów i syfiastych brandów operatorów

Odpowiedz

2

2015-08-07 15:53:34

@4 Ok, dobra, już wiem, rozumiem. Faktycznie nie niemieckich. Poprawione.

Odpowiedz