DAJ CYNK

Uzupełnione wakaty w zarządzie TP

27.01.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 15

Ważne 0

0

27. stycznia rada nadzorcza Telekomunikacji Polskiej uzupełniła wakaty w zarządzie - są już członkowie odpowiedzialni za finanse i zasoby ludzkie.

27. stycznia rada nadzorcza Telekomunikacji Polskiej uzupełniła wakaty w zarządzie - są już członkowie odpowiedzialni za finanse i zasoby ludzkie.

Nowym członkiem zarządu TP ds. finansów został Jacques de Galzain, który na stanowisku zastąpił Rolanda Duboisa, który z funkcji zrezygnował 14. stycznia. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Nowym członkiem zarządu TP ds. zasobów ludzkich został Jacek Kowalski, który na stanowisku zastąpił Jacka Kałłaura, który z funkcji zrezygnował jeszcze pod koniec 2009 roku. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Dodatkowo, rada nadzorcza powołała Piotra Muszyńskiego na kolejną kadencję w zarządzie TP.

Jacques de Galzain ma 52 lata. Uzyskał tytuł magistra ekonomii Uniwersytetu w Bordeaux w 1981 roku. Przez 9 lat pracował w firmach świadczących usługi w zakresie audytu. Do Grupy France Telecom dołączył w marcu 2006 roku jako dyrektor ds. rachunkowości Grupy, kierując systemami informacji finansowych. Od grudnia 2009 roku jest zatrudniony w Telekomunikacji Polskiej na stanowisku dyrektor Grupy TP ds. rachunkowości oraz pełni funkcję członka zarządu ds. finansów w Centertelu.

Jacek Kowalski ma 46 lat. Od listopada 2009 pracuje na stanowisku dyrektora wykonawczego Grupy TP ds. zasobów ludzkich, jest związany z Grupą TP od ponad 9 lat. Swoją karierę w Grupie TP rozpoczynał w 2001 roku w Centertelu na stanowisku menedżera human resources dla sprzedaży i marketingu. Od 2005 roku był dyrektorem pionu zarządzania kompetencjami i rozwojem pracowników Grupy TP. W 1989 ukończył Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego oraz w roku 1996 studia podyplomowe Kierowania Instytucjami Samorządowymi i Organizacjami Pozarządowymi również na Uniwersytecie Warszawskim. Jest członkiem Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska

Komentarze
Zaloguj się