DAJ CYNK

Usługi obniżające koszt połączeń w Heyah Mix

21.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4

Ważne 0

0

Heyah wprowadziła specjalne oferty dla abonentów Heyah Mix. Tańsze lub darmowe połączenia oraz paczki SMS-ów - klienci mogą wybrać jedną z czterech propozycji.

Heyah wprowadziła specjalne oferty dla abonentów Heyah Mix. Tańsze lub darmowe połączenia oraz paczki SMS-ów - klienci mogą wybrać jedną z czterech propozycji.

Przebieraj. Wybieraj to cztery odrębne usługi skierowane do abonentów Heyah Mix:
Wybrany Numer - to możliwość wykonywania darmowych połączeń i wysyłania SMS-ów na wybrany numer w Heyah. Usługę można aktywować kodem *110*6*9-cio cyfrowy nr telefonu,
Taniej do Heyah - to możliwość wykonywania tańszych połączeń na numery Heyah i numery stacjonarne w Polsce w cenie 9 groszy za minutę. W ofercie tej niższy jest również koszt SMS-ów wysyłanych na numery Heyah i wynosi 3 grosze. Usługę uruchomić można kodem *110*5#,
Tanie Gadanie do Wszystkich - to możliwość wykonywania połączeń na numery stacjonarne i numery krajowych sieci komórkowych w cenie 29 groszy za minutę, z wyłączeniem Play i Polsatu Cyfrowego. Aby uruchomić usługę należy wysłać kod *110*8#,
300 SMSów do Wszystkich - to możliwość wysłania do 300 SMS-ów na numery krajowych sieci komórkowych. Aktywacja usługi kodem 110*7#.

W zamian za aktywację wybranej usługi, klient będzie miał podwyższoną kwotę stałą miesięcznego doładowania o 10zł. Oznacza to, że w przypadku aktywacji danej opcji standardowa kwota zobowiązania zostanie powiększona odpowiednio do 40 lub 60 zł. Całą kwotę doładowania można przeznaczyć na inne usługi Heyah. W chwili rezygnacji z wybranej usługi Przebieraj. Wybieraj Kwota miesięcznego obowiązkowego doładowania wyniesie ponownie 30 lub 50 zł.

Abonent w każdej chwili może sprawdzić, z której usługi korzysta wysyłając kod *110*10# lub może zlecić jej dezaktywację *110*10*1#.

Źródło tekstu: Heyah

Komentarze
Zaloguj się