DAJ CYNK

UPC: w przyszłym roku nowa oferta usług telefonii komórkowej

15.10.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4946

Ważne 0

0

UPC Polska planuje w przyszłym roku uruchomić pod swoją marką usługi telefonii komórkowej i mobilnego internetu. Trwają też przygotowania do wprowadzenia do Polski platformy Horizon.

UPC Polska planuje w przyszłym roku uruchomić pod swoją marką usługi telefonii komórkowej i mobilnego internetu. Trwają też przygotowania do wprowadzenia do Polski platformy Horizon - informuje serwis Wirtualnemedia.pl.

Telefonię komórkowa w modelu MVNO oraz internet mobilny oferuje przejęta przez UPC sieć Aster i na tej bazie spółka zamierza poszerzyć swoje portfolio o te usługi, już pod marką UPC. Operator korzystać będzie nadal z sieci Centertelu. Uruchomienie usług ma nastąpić w pierwszym półroczu 2013 roku.

Usługi komórkowe mają być uzupełnieniem dotychczasowej oferty, a dzięki ich wprowadzeniu operator będzie oferować klientom pięć usług, co pozwoli bardziej konkurować z platformami cyfrowymi.

W dalszej przyszłości UPC zamierza wprowadzić do Polski multimedialną platformę Horizon, która umożliwia oglądanie treści na wielu urządzeniach - telewizorze, komputerze, tablecie czy smartfonie. Nie ma jeszcze daty jej wprowadzenia, ale przygotowaniu już się rozpoczęły.Źródło tekstu: Wirtualnemedia.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się