DAJ CYNK

UPC Polska będzie mieć nowego szefa

16.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1814

Ważne 0

1

Robert Redeleanu obejmie od 1 kwietnia 2018 roku stanowisko CEO UPC Polska. Zastąpi na tym stanowisku Fransa-Willema de Kloet, który odchodzi z firmy z końcem marca bieżącego roku.Robert Redeleanu obejmie od 1 kwietnia 2018 roku stanowisko CEO UPC Polska. Zastąpi na tym stanowisku Fransa-Willema de Kloet, który odchodzi z firmy z końcem marca bieżącego roku.

Robert Redeleanu ma kilkunastoletnie doświadczenie i osiągnięcia w zarządzaniu w międzynarodowych organizacjach w branży FMCG oraz telekomunikacyjnej, pełniąc wiele funkcji kierowniczych w obszarze marketingu i sprzedaży. W 2013 roku dołączył do b>Liberty Global, najpierw w Rumunii, a w 2016 na Węgrzech. W obu krajach pełnił funkcję CEO spółek UPC.

Cieszę się, że mogliśmy mianować Roberta Redeleanu na lidera UPC Polska, naszej największej spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jestem przekonana, iż jego dotychczasowe dokonania w Liberty Global przyczynią się do dalszego rozwoju UPC Polska, a co za tym idzie - również działalności Liberty Global w całym regionie CEE. Jednocześnie chciałabym podziękować Fransowi-Willemowi za wkład w rozwój i wzmacnianie pozycji rynkowej UPC, budując solidne fundamenty do dalszego wzrostu, i życzyć mu powodzenia w przyszłości - powiedziała Severina Pascu, CEO Liberty Global CEE.Robert Redeleanu rozpoczął karierę zawodową w 1996 roku w Unileverze, gdzie pełnił kierownicze funkcje w regionie CEE i w krajach bałtyckich. W latach 2006-2009 był szefem marketingu Unilevera w Rosji i na Ukrainie, a następnie CEO Scandia Foods. Zanim dołączył do UPC, był też związany z firmą telekomunikacyjną Telemobil, jako dyrektor marketingu. Robert jest absolwentem ASE w Bukareszcie, o specjalizacji finanse i bankowość. Ukończył także Executive Management Program w Darden School of Business na Uniwersytecie Wirginii w latach 2008-2010.

Zobacz: Wyniki UPC Polska po 4Q2017
Zobacz: Styczniowe wyniki Speedtestu

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się