DAJ CYNK

Unique od Versace

21.05.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8

Ważne 0

0

Dom mody Versace poinformował o wprowadzeniu na rynek urządzenia Versace Unique opracowanego we współpracy z ModeLabs Group. Telefon będzie dostępny w sieciach sprzedaży ekskluzywnych zegarków i wyrobów jubilerskich oraz w butikach Versace na całym świecie od początku czerwca 2010 r.

Dom mody Versace poinformował o wprowadzeniu na rynek urządzenia Versace Unique opracowanego we współpracy z ModeLabs Group. Telefon będzie dostępny w sieciach sprzedaży ekskluzywnych zegarków i wyrobów jubilerskich oraz w butikach Versace na całym świecie od początku czerwca 2010 r.Versace Unique wykonany jest z doskonałych materiałów, montowanych ręcznie we Francji. Front urządzenia jest wykonany ręcznie z najwyższej klasy ceramiki, z delikatną ramką z wykończeniem z 18 karatowego złota lub inkrustacją ze stali nierdzewnej 316L. Tylna część jest pokryta ręcznie obrobioną skórą z wytłoczonym znakiem firmowym — głową Meduzy. Wykonany z szafiru krystaliczny ekran to największa pojedyncza część z tego materiału, jaka kiedykolwiek została wyprodukowana na użytek klientów. Ekran jest gładki, odporny na zadrapania i szybko reaguje na dotyk, zapewniając precyzyjną obsługę dotykowego interfejsu telefonu.

Za bogatym wyglądem telefonu Versace Unique kryje się technologia stworzona przez LG. Versace Unique ma funkcje telefonu z obsługą sieci 3G, klienta poczty e-mail, odtwarzacz multimedialny oraz aparat cyfrowy 5 Mpix z lampą błyskową. Telefon pozwala odtwarzać pliki przez 30 godzin i został wyposażone w technologię dźwięku przestrzennego Dolby Mobile w celu zapewnienia wysokiej jakości odtwarzania dzwonków, plików mp3 i wideo.

Źródło tekstu: LG

Komentarze
Zaloguj się