DAJ CYNK

UKE szuka drugiego wiceprezesa

28.07.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3218

Ważne 4

4

UKE rozpoczął poszukiwania zastępcy Prezesa UKE. Do tej pory urząd miał tylko jednego wiceprezesa - Lidię Kozłowską

UKE rozpoczął poszukiwania zastępcy Prezesa UKE. Do tej pory urząd miał tylko jednego wiceprezesa - Lidię Kozłowską.

Zobacz: Lidia Kozłowska nowym wiceprezesem UKE.

Szczegółowy podział kompetencji w ramach Urzędu zostanie dokonany po rozstrzygnięciu konkursu i objęciu stanowiska przez wybraną w toku postępowania osobę - powiedział TELEPOLIS.PL Dawid Piekarz, rzecznik UKE, na pytanie o podział zadań pomiędzy wiceprezesów.

Swoją kandydaturę można zgłaszać do 8 sierpnia. Szczegółową listę wymagań, które należy spełnić, można znaleźć na stronach UKE.

Źródło tekstu: wł

Tagi: uke
Komentarze
Zaloguj się
10. ~Staszi
1

2014-07-29 15:24:24

Dziki ten nasz piękny kraj.

Odpowiedz

9. ~wosq
-3

2014-07-29 07:48:19

Nie widziałem go. Podajcie opis.

Odpowiedz

3

2014-07-29 07:34:11

"Szczegółowy podział kompetencji w ramach Urzędu zostanie dokonany po rozstrzygnięciu konkursu i objęciu stanowiska przez wybraną w toku postępowania osobę" => czyli /''potrzebujemy zastępcy, jeszcze nie wiemy do czego ale jak go znajdziemy to się jakaś robota znajdzie/''...Szefowa się opier**** na wycieczkach krajoznawczych, ale czuje się samotna więc potrzeba jej jakiegoś zastępcy by z nią się tam wybierał, a drugi będzie musiał zostać na miejscu i się opier**** w kraju za moje podatki.Niech im ktoś zafunduje wycieczkę w kosmos, nożnie, solidny kopniak w zad wydaje się niezbędny by wrócili na ziemię.

Odpowiedz

7. ~r
3

2014-07-28 21:54:16

Ja się zgłaszam, mam wolne popołudnia. Tylko nie za jakie marne 5 tysi. Tak żeby chociaż dwucyfrową sumkę przytulić. Bo w telewizji nic ciekawego. Zresztą mam przenośny telewizorek, a może na smartfoniku się posurfuje. Zgłaszam swą gotowość. Ku chwale ojczyzny.

Odpowiedz

6. ~xxx
3

2014-07-28 21:02:03

skladal juz ktos cv bo nie wiem jaka czeka mnie konkurencja.widze ze mam wielka szanse na objecie stanowiska :)

Odpowiedz

5. ~Potrzeba
5

2014-07-28 19:37:41

Magda Travel w rozjazdach a niema komu się opierdalać w Polsce, to i kolejnego prezesa potrzebują.

Odpowiedz

4. ~wujek dobra rada
5

2014-07-28 15:08:33

Niech Prezes przestanie ciągle podróżować, to i potrzeba na drugiego wiceprezesa zniknie.

Odpowiedz

3. ~kerim
5

2014-07-28 15:03:50

czyli teraz prezes i pierwszy zastepca bedzie korzytal z uslug "magda travel", a "nowy drugi" bedzie na miejscu pilnowal porzadku

Odpowiedz

2. ~pabloki
4

2014-07-28 15:03:13

Mam nadzieje że to przymiarki do zmiany prezesa uke ... ale nadzieja matką głupich. Ech jak nie urok to sr@czka.

Odpowiedz

1. wlo
3

2014-07-28 14:47:13

Ale mają roboty! Podwyżki bym dał zastępcom szeryfa, no i oczywiście urzędnikom z biura szeryfa też!

Odpowiedz