DAJ CYNK

Twój Dialnet DSL - jeszcze taniej

16.03.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 19

Ważne 0

0

Od wczoraj - 15 marca - trwa promocja "Twój Dialnet DSL" - opłata instalacyjna na usługi Dialnet DSL 1 i Dialnet DSL 2 obniżona została o 76 % i wynosi 96 zł netto (według cennika 400 zł netto).

Od wczoraj - 15 marca - trwa promocja "Twój Dialnet DSL" - opłata instalacyjna na usługi Dialnet DSL 1 i Dialnet DSL 2 obniżona została o 76 % i wynosi 96 zł netto (według cennika 400 zł netto). Promocja potrwa do 30 czerwca 2004 roku.

Usługi dostępu szerokopasmowego Dialnet DSL - oferowane klientom Dialogu od listopada 2003 roku - charakteryzują się najlepszym w Polsce stosunkiem przepływności do ceny. Do wyboru są dwie opcje: o przepustowości 1 Mb/s (opłata miesięczna - 149 zł + VAT) lub 2 Mb/s (opłata miesięczna 249 zł +VAT). Do każdego dostępu oferowany jest jeden publiczny stały adres IP. Dialnet DSL - przeznaczony przede wszystkim dla klientów indywidualnych oraz małego i średniego biznesu, realizowany jest w oparciu o łącze asymetryczne ADSL, charakteryzujące się niesymetrycznym podziałem przepustowości w kierunkach "Internet - Użytkownik" (wyższa przepustowość) i "Użytkownik - Internet" (niższa przepustowość). To optymalna propozycja dla tych, którzy raczej korzystają z zasobów Internetu, niż wysyłają pliki o dużej objętości ze swoich kont.

Obszar obowiązywania promocji jest ograniczony możliwościami technicznymi świadczenia usługi. W tej chwili Dialnet DSL jest dostępny w niektórych obszarach Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Legnicy, Lubina, Polkowic, Zielonej Góry, Bielska - Białej, Elbląga i Łodzi.

Szczegółowe informacje o obszarach, na których usługa jest dostępna: TeleCentrum 0801 700 700

Źródło tekstu: Dialog

Komentarze
Zaloguj się