DAJ CYNK

Trzy usługi z jednym abonamentem w Cyfrowym Polsacie

01.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Dzisiaj została uruchomiona zapowiadana przez Cyfrowy Polsat oferta zintegrowana. Umożliwia ona zakup wszystkich trzech usług Cyfrowego Polsatu - telewizji, Internetu i telefonii komórkowej - z jedną umową, opłatą abonamentową i fakturą.

Dzisiaj została uruchomiona zapowiadana przez Cyfrowy Polsat oferta zintegrowana. Umożliwia ona zakup wszystkich trzech usług Cyfrowego Polsatu - telewizji, Internetu i telefonii komórkowej - z jedną umową, opłatą abonamentową i fakturą.

W nowej ofercie Cyfrowego Polsatu, w ramach opłaty za wybrany pakiet kanałów telewizyjnych, klient otrzymuje dodatkowo pakiet do 2 GB danych w usłudze Internet i 30 minut na połączenia telefoniczne. Jednocześnie korzysta ze wszystkich bonusów dostępnych w bieżącej ofercie telewizyjnej. Ceny pakietów telewizyjnych nie uległy zmianie.W zakresie oferty telekomunikacyjnej można dodatkowo korzystać ze wszystkich dostępnych dotychczas usług w taryfach Internet i Telefon, w szczególności z dodatkowych pakietów danych i pakietów minut.

Cena modemu w ofercie zintegrowanej zależy od długości trwania umowy (15 lub 29 miesięcy) oraz dodatkowego pakietu danych wybranego nieobligatoryjnie spośród dostępnych obecnie w ofercie Internet Cyfrowego Polsatu: 2GB za 29 zł, 12GB za 49 zł lub 30GB za 69 zł. Posiadany pakiet można zmienić na wyższy w dowolnym momencie trwania umowy.W przypadku usługi Telefon klient otrzymuje 30 minut na rozmowy do wszystkich sieci, na cały okres trwania umowy. Może dodatkowo korzystać na dotychczasowych zasadach, ze wszystkich usług dostępnych obecnie w ofercie Telefon Cyfrowego Polsatu, w tym także z jednorazowych i stałych pakietów minut (pakiet 120 minut za 29 zł lub 240 minut za 49 zł) oraz bezpłatnej usługi Wymiana Minut (1 minuta na połączenia za 2 minuty rozmowy odebranej - dodatkowe jednostki przyznawane są już od pierwszej minuty połączenia przychodzącego). Użytkownik ma pełną dowolność aktywacji i dezaktywacji pakietów minut. Jeśli wykorzysta minuty z abonamentu (30 minut) i dodatkowego pakietu minut, za usługi będzie płacił wg stawek oferty Telefon CP: 0,29 zł za minutę, 0,15 zł za SMS, 0,30 zł za MMS, 0,12 zł za 100 kB transmisji danych.

Zestaw Telewizja z Internetem i Telefonem CP jest dostępny zarówno dla nowych klientów, jak i obecnych abonentów platformy. Dotychczasowi klienci mogą poszerzyć aktualnie posiadany pakiet telewizyjny o dostęp do jednej lub dwóch usług telekomunikacyjnych. Dostępna dla nich oferta zależy od tego, jaki pakiet telewizyjny posiadają i w którym momencie okresu podstawowego umowy się znajdują. Nowy klient, kupujący usługę telewizyjną, także może stworzyć swój własny zestaw, dołączając do niej Internet i/lub telefon.

Oferta zintegrowana będzie dostępna wyłącznie w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. Zestaw z Internetem będzie można nabyć w około 400 punktach znajdujących się w zasięgu usługi dostępu do Internetu, natomiast zestaw z Telefonem będzie można aktywować w całej sieci sprzedaży (ponad 1200 punktów w całej Polsce).

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się