DAJ CYNK

Trzy nowości Motoroli

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1996

W Miami Beach, Motorola zaprezentowała trzy nowe "muzyczne" telefony komórkowe. Urządzenia są przystosowane do wykorzystywania muzyki pochodzącej z MTV.

Tym razem nie w Krakowie lecz w Miami Beach, Motorola zaprezentowała trzy nowe "muzyczne" telefony komórkowe. Urządzenia są przystosowane do wykorzystywania muzyki pochodzącej z MTV.

Porozumienie z MTV obejmuje wykorzystywanie dźwięków opartych na muzyce stacji we wszystkich funkcjach nowych telefonów Motoroli - E398, E680 i C650 - w tym w grach, dzwonkach i odtwarzaniu MP3. Najbardziej efektownym wśród nowych telefonów jest model C650, wyposażony w cyfrowy aparat fotograficzny VGA z czterokrotnym zoomem optycznym i umożliwiający nagrywanie filmów w formacie MPEG4. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD odwzorowujący 65 tys. kolorów, obsługuje gry Java i wiadomości multimedialne, a użytkownik może wykorzystać jako dzwonki muzykę MP3. Wbudowana funkcja MotoMixer pozwala m.in. na modyfikowanie skomponowanych osobiście dzwonków. W trakcie dzwonienia, wyświetlacz migocze w rytm muzyki.

Motorola E680 to telefon komórkowy dla entuzjastów rozrywki, który posiada wbudowane trójwymiarowe głośniki stereo surround oraz oprogramowanie RealPlayer zapewniające najwyższe wrażenia dźwiękowe. Telefon posiada duży kolorowy panel LCD umożliwiający np. odtwarzanie filmów. Użytkownik może zapisać w pamięci telefonu aż 1GB danych, które mogą być transferowane np. z komputera za pośrednictwem złącza USB, a także bezprzewodowo w oparciu o technologie GPRS lub Bluetooth. Telefon obsługuje trójwymiarowa grafikę w grach Java i posiada 8-kierunkowy przycisk sterujący.

Z kolei model E398 charakteryzuje się wbudowanym odtwarzaczem MP3. Dwa wbudowane głośniki o wymiarach 16mm gwarantują trójwymiarowy dźwięk przestrzenny o wysokiej jakości. W rytm odtwarzanej muzyki telefon wibruje oraz rozświetla się jego ekran. Urządzenie posiada wbudowany aparat fotograficzny, który jest zintegrowany z lampą błyskową.

Telefony komórkowe Motorola C650 i E398 pojawią się w sprzedaży w drugim kwartale, natomiast na model E680 trzeba będzie poczekać do drugiego półrocza 2004r. Producent nie ujawnił żadnych szczegółów odnośnie ceny tych urządzeń.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: 4Press

Przewiń w dół do następnego wpisu