DAJ CYNK

Trzy nowe podstawowe Nokie z linii Touch and Type

21.06.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4195

Ważne 0

0

Nokia zaprezentowała trzy nowe telefony z linii Touch and Type, modele C2-02, C2-03 oraz C2-06.

Nokia zaprezentowała trzy nowe telefony z linii Touch and Type, modele C2-02, C2-03 oraz C2-06.



Wszystkie trzy modele (w kolejności na zdjęciach poniżej) posiadać będą kilka wspólnych cech. Pracować będą w oparciu o platformę S40, posiadać obudowę typu slider oraz ekran oporowy o przekątnej 2,6 cali i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli).

Łączność GPRS/EDGE, aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 Mpix, mapy i przeglądarka internetowa Nokia, gniazdo JACK 3,5 mm, radio FM oraz gniazdo na karty pamięci microSD to kolejne wspólne cechy wszystkich trzech modeli.

Wśród całej trójki dwie z nich, C2-03 oraz C2-06, obsługiwać będą jednocześnie dwie karty SIM. Dzięki funkcji Easy Swap, możliwa będzie wymiana dowolnej karty bez konieczności wyłączania telefonu.

Cena C2-02 oraz C2-03 ma wynosić około 75 euro. Za C2-06 trzeba będzie zapłacić około 80 euro - wszystko dlatego, że telefon pojawi się w kilku wersjach kolorystycznych. Premiera całej trójki zaplanowana jest na III kwartał 2011 roku.

Poniżej można zobaczyć film promocyjny modelu C2-03:



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia C2-02 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia C2-03 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia C2-06 w katalogu.

Źródło tekstu: UnwiredView, Nokia

Komentarze
Zaloguj się
14. ~cd59
0

2011-06-22 11:51:34

A gdzie Qwerty?

Odpowiedz

13. Vincenzo
0

2011-06-22 01:19:23

Pomijajac chinskie wynalazki na 2 karty lub nawet 3 i 4 - Nokia nauczyla sie produkowac telefony Dual Sim w trzy lata po Samsungu. Oczywiscie chetni sie znajda i zapewne poprawia te modele wyniki Nokii, ale dlaczego dopiero teraz...? I kolejne pytanie dlaczego wszyscy potrafia zrobic jednoczesnie dzialajace karty a Nokia nie we wszystkich modelach...

Odpowiedz

12. BKX
0

2011-06-22 00:35:25

orson: powoli to sie zmienia, najbardziej mnie smiesza Panowie prowadzący wlasną firme, ktorzy przychodza do salonu i na wejściu mowia: N8 albo E7, nic innego sie nie liczy, po czym przynoszę do stanowiska Galaxy S/SII, Desire(HD) i rozmowa zaczyna inaczej sie ukladac... Po pierwsze tansze, po drugie oferuje duuuzzzoo wiecej. Największą zaletą Nokii nadal pozostaje nawigacja. W sredniej klasie rowniez Nokia u opow jest przewaznie dwa razy drozsza od konkrencji, a najnizyszy segment rynku to juz calkowita masakra. Porownanie Noki C2 z S3530, gdzie piersza jest w cenie 100 zl w abo. za ok 40 zl, a ten drugi za 1 zl mowi samo za siebie. Z calym szacunkiem, ale dla mnie Nokia przestala juz usteniec w kazdym segmencie. Jak dawniej nic innego nie bralem pod uwage, tak teraz ta marka spada w moim rankingu na ostatnie miejsce, nawet bardziej sie zaczalem przekonywac do LG... Trzecia sprawa, że brakuje dobrych klasycznych modeli od tego producenta. Pamietam tez te czasy, gdy wychodzily takie perelki jak 8310, 7600, 7610, 3250, 5700 czy 88(6)00, szkoda ze teraz juz takich modeli Nokia nie potrafi wypuscic na rynek...

Odpowiedz

11. orson_dzi
0

2011-06-21 21:41:22

Poza tym to Polska, tu każda Nokia pójdzie za każdą cenę, niezależnie od możliwości. Mnie dotyk na 2.6" przeraża ale jest to absolutne minimum na dotyk, kwestia przyzwyczajenia i dobrej optymalizacji oprogramowania pod taką obsługę.

Odpowiedz

10. thonka
0

2011-06-21 19:06:58

@1 nokia w komunikatach zawsze podaje ceny netto wiec ok. 400zl to bedzie cena bez zadnych marz itp.

Odpowiedz

9. ~piokuk
0

2011-06-21 19:06:30

Ponad rok czekałem na Nokię C2-00 i kiedy w końcu się pokazała, to okazało się, że w Indiach i Bangladeszu. Guzik mi po takim telefonie.

Odpowiedz

8. Robo
0

2011-06-21 18:36:57

Ciekaw jestem czy w/w modele Nokii będą dostępne na rynku europejskim gdyż zaprezentowana w zeszłym roku Nokia C2-00 (dual sim) jest dostępna jedynie w wybranych krajach Azji.

Odpowiedz

7. Q!
0

2011-06-21 18:27:57

@6 - tak, masz rację. C2-03 i C2-06 obsługują jednocześnie dwie karty SIM. Na pocieszenie - filmik promocyjny C2-03. ;-)

Odpowiedz

6. Atlan
0

2011-06-21 18:08:10

#4 - tak patrzę na inne portale i wszystkie wspominają o tym, że oba telefony to Duale. Może właśnie dlatego ta 06 jest droższa, bo ona jednocześnie obsługuje dwie karty, a ta 03 może już nie ;)

Odpowiedz

5. ~Lolek
0

2011-06-21 17:53:13

Q! masz racje...Można je przełączać ale trybu stand by nie posiadaja ?>?

Odpowiedz

4. Q!
0

2011-06-21 17:43:09

@Atlan - info pochodzi z pressa Nokii. Poza tym "jednoczesna obsługa dwóch kart SIM" nie jest jednoznaczna z "obsługa dwóch kart SIM" - w tym może tkwić haczyk. ;-)

Odpowiedz

3. Atlan
0

2011-06-21 17:27:53

Tak w ogóle to w tekście jest błąd, bo zarówno 03 jak i 06 są na dwa simy ;) Widać to nawet po zdjęciach.

Odpowiedz

2. prze123
0

2011-06-21 17:26:51

Nice !

Odpowiedz

1. Atlan
0

2011-06-21 17:26:43

Już ja to widzę, jak w Polsce te telefony będą za 300zł... My za bogaty naród jesteśmy, by w takiej cenie brać ;) 300zł to one będą, w abo za 59zł ;) Tak poza tym to bardzo podoba mi się ta technologia TouchandType, widzę że jest na nią wzięcie, skoro kolejne telefony powstają.

Odpowiedz