DAJ CYNK

TP: usługi teleinformatyczne dla ZUS

19.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1733

Ważne 0

0

Telekomunikacja Polska wygrała przetarg na świadczenie usług operatora rozległej sieci transmisji danych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wartość trzyletniego kontraktu wynosi 31,6 mln zł brutto.

Telekomunikacja Polska wygrała przetarg na świadczenie usług operatora rozległej sieci transmisji danych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wartość trzyletniego kontraktu wynosi 31,6 mln zł brutto.

W ramach umowy TP zapewni transmisję danych pomiędzy ponad 300 jednostkami organizacyjnymi ZUS. Zapewni też dostęp do Internetu, połączy ośrodki przetwarzania danych oraz będzie świadczyć usługi serwisowe i zarządzania siecią WAN KSI (rozległa sieć transmisji danych Kompleksowego Systemu Informatycznego) ZUS.

TP od ponad 20 lat jest dostawcą usług teleinformatycznych dla ZUS. Do tej pory świadczyła je w technologii Frame Relay. Tym razem, po raz pierwszy TP wykorzysta nowoczesne rozwiązanie IP VPN bazujące na protokole MPLS.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska

Komentarze
Zaloguj się
9. ~meme
0

2010-08-11 00:33:04

dla ulatwienia dodam, ze numer postepowania to TZ/370/95/09

Odpowiedz

8. ~meme
0

2010-08-11 00:31:21

do 6~gunner: najpierw sam poczytaj siwz (jeśli w ogóle zrozumiesz co tam jest napisane), potem przeczytaj tresc protestów w niesionych przez gts i netię, a na samym końcu przeczytaj uzasadnienie (krajowej izby odwolawczej) odrzucenia i unieważnienia najkorzystniejszej oferty gts-u w tym postepowaniu !

Odpowiedz

7. ~gunner
0

2010-07-20 18:29:36

alex, a co ma piernik do wiatraka? To był przetarg na sieć WAN a nie na obsługę informatyczną czy też systemy inf.

Odpowiedz

6. ~gunner
0

2010-07-20 18:27:30

4 a skąd wiesz że konkurencja nie miala szans? Widziałeś siwz? Widziałeś wyniki? To nie pisz głupot

Odpowiedz

5. ~
0

2010-07-20 01:13:37

To ładnie się widzę marnują moje składki... a potem na starość odpowiednik dzisiejszych 600 zł do rączki i żyj sobie...

Odpowiedz

4. ~meme
0

2010-07-19 20:55:08

przeciez poprzedni przetarg tez wygrala tp, a ten po prostu byl tylko kontynuacja poprzedniego kontraktu. warunki przetargu byly takie ze tylko tp mgla nie tylko wygrac, ale tez wziac udzial w tym przetargu... konkurencja nie miala zadnych szans.

Odpowiedz

3. Dudi00
0

2010-07-19 17:02:42

Ty się nie śmiej sie w mojej szkole do czasu aż nie przyszedł nowy informatyk to archwizacja czego kolwiek opierała się na 50+ dyskietkach, programie winrar oraz poświęconej nocy na zgrywaniu wszystkiego.

Odpowiedz

2. Rogi
0

2010-07-19 16:58:17

Może to wyeliminuje dyskietki z ZUSu. ;p

Odpowiedz

1. ~Alex
0

2010-07-19 16:46:49

Czyżby koniec monopolu Prokomu w ZUSie? Choć i tak mam wrażenie, że zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Odpowiedz