DAJ CYNK

TP: tańszy Internet satelitarny

09.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4773

Ważne 0

0

Klienci zainteresowani internetem satelitarnym mogą dzięki nowej promocji zaoszczędzić 1500 zł. O taką kwotę TP obniżyła cenę sprzętu niezbędnego do korzystania z usługi.

Klienci zainteresowani internetem satelitarnym mogą dzięki nowej promocji zaoszczędzić 1500 zł. O taką kwotę TP obniżyła cenę sprzętu niezbędnego do korzystania z usługi.

Zestaw zawierający m.in. antenę, konwerter i modem jest teraz dostępny za 99 zł z VAT. Dzięki technologii satelitarnej, z szerokopasmowego stacjonarnego internetu możemy korzystać nawet w najbardziej niedostępnych zakątkach kraju, tam gdzie dotarcie z infrastrukturą kablową jest bardzo trudne lub niemożliwe.

Promocyjna cena zestawu satelitarnego obowiązuje przy podpisaniu umowy na 24 miesiące, we wszystkich opcjach prędkości:
do 512/96 kb/s (abonament 159 zł miesięcznie),
do 1024/128 kb/s (abonament 199 zł miesięcznie),
do 2048/128 kb/s (abonament 299 zł miesięcznie).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska

Komentarze
Zaloguj się
18. ~iiiii
0

2010-04-17 22:08:18

gosciu - tu masz linka http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/660803/686495/

Odpowiedz

17. ~sympatyczny
0

2010-04-12 12:12:20

cena abonamentu jak cena abonamentu. zasieg wszedzie tam gdzie nic nie zaslania antenie satelity. co z kanalem zwrotnym?

Odpowiedz

16. ~gosciu
0

2010-04-10 23:43:21

Info fajne - a jakis link do strony TP z opisem uslugi, oraz jej zasiegiem ?

Odpowiedz

15. thonka
1

2010-04-09 16:32:13

@14 internet TP idzie przez transponder SES Astra na 23,5 E natomiast telewizja satelitarna idzie po hotbirdzie na 13 E, ponad 10 stopni roznicy to lekko za duzo, chyba ze masz gigantyczna antene (na antenie 85cm idzie wyciagnac roznice ok. 6 stopni np. miedzy 13 E oraz 19,2E, ale juz z mniejsza antena moga byc problemy)... nawet gdybys mial wielka antene to musialbys sie uzbroic takze w dodatkowy pakiet instalacyjny (konwerter - ta mala puszka na koncu talerza), bo konwerter do internetu jest calkowicie inna konstrukcja niz konwerter tv, a calosc dodatkowo utrudnia fakt, ze w jednym momencie z jednego wyjscia na konwerterze moze korzystac tylko 1 urzadzenie odbiorcze (modem, dekoder itp). reasumujac z tymi zestawami, ktore daje TP nie ma szans...

Odpowiedz

14. ~maks
1

2010-04-09 16:09:43

@Bartek dokładnie, z tego co się orientuje TP oferuje też TV drogą satelitarną i zastanawia mnie teraz fakt: czy to idzie przez tą samą antenę ( neo i TV)jakby ktoś chciał sobie wziąć taki pakiet?

Odpowiedz

13. thonka
1

2010-04-09 15:29:34

@12 moze zamiast smiac sie z TP zobaczysz jakie ceny oferuje chocby SES Astra czy inny operator internetu satelitarnego, a potem smiej sie z TP.

Odpowiedz

12. ~Manhattan
-1

2010-04-09 15:04:34

Obizka! promocja! hahaha zal mi TP

Odpowiedz

11. ~
-1

2010-04-09 12:14:40

Internet satelitarny a cena kosmiczna.

Odpowiedz

10. ~simon
1

2010-04-09 11:22:47

No ale nawet jak na niszowy to ceny bardzo wysokie. Ciekawe czemu. współczuję tym, co są zmuszeni z tego korzystać

Odpowiedz

9. ~Bartek
1

2010-04-09 11:07:15

Internet satelitarny stosują Ci którzy nie mają innej możliwości, stąd też cena wysoka bo i produkt niszowy

Odpowiedz

8. pong_fan
2

2010-04-09 11:06:28

http://www.dostawcy-internetu.pl/internet-satelitarny Zobaczcie sobie ceny internetu satelitarnego u innych dostawców (np taki starDSL, łącze 512, umowa na dwa lata - 189 pln). Takie są standardy, w Polsce ceny takiego netu generalnie są wysokie, tp jeszcze wcale nie wypada źle...

Odpowiedz

7. ~lolek
1

2010-04-09 11:06:08

i jak zwykle przeliczajac koszty wyszło im ze i tak sie nałapia kasy nawet jak zrobia taka niby promo bo przy 200-300 za miesiac to kasa leci

Odpowiedz

6. ~olo
0

2010-04-09 11:01:05

te tetris ty to jestes na 100% z TP jak widze zawsze zachwalasz wasze produkty

Odpowiedz

4. ~Rafał
-1

2010-04-09 10:53:23

lol ale drogo masakra.... juz tooway ma tanszy szok... 1mb to powinien kosztowac gora 60 zl a nie 199 czy ich nie poje...alo;P

Odpowiedz

3. ~
0

2010-04-09 10:41:34

199zł miesięcznie za net 1mega?! Mam nadzieję że chociaż przy tak drogim necie satelitarnym żaden abo telefoniczny ani nic innego nie jest obowiązkowe?

Odpowiedz