DAJ CYNK

TP: taniej do P4, drożej do CenterNetu i Mobylandu

23.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4941

Ważne 0

0

Od 1. lipca Telekomunikacja Polska obniża ceny połączeń do sieci P4, ale podnosi do CenterNetu i Mobylandu.

Od 1. lipca Telekomunikacja Polska obniża ceny połączeń do sieci P4, ale podnosi do CenterNetu i Mobylandu.

Od 1. lipca minuta połączenia do P4 będzie kosztowała 0,56 zł brutto i będzie niższa o 5 groszy od dotychczasowej. Ma to związek ze spadkiem stawki MTR do P4 z 0,3790 do 0,3522 zł netto, u pozostałych operatorów stawki za hurtowe terminowanie pozostają na niezmienionym poziomie.

Do tej pory połączenia do CenterNetu i Mobylandu kosztowały 0,32 zł, ale nie były oddzielnymi pozycjami w cenniku. Od 1. lipca będą - do pierwszego minuta będzie kosztować 0,89 zł, a do drugiego - 0,87 zł.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
30. ~stz
1

2010-05-24 16:44:34

Ja też mam ponad 450 kontaktów w telefonie i powiem, że w Playu mam już około 40 numerów. Playa ma prawie cała moja rodzina oprócz mamy, której umowa z Plusem kończy się na początku września. Liczba osób w Playu nieustannie rośnie. Dzisiaj zadzwonił kolega z nr 509...... informując mnie , że od dzisiaj jest w Play i ma za darmo do mnie.Prawdopodobnie liczba osób w Play-u z mojej książki telefonicznej jest większa, gdyż pewnie przenieśli nr z innej sieci, a ja o tym jeszcze nie wiem. Nie wierzę, aby na 400 osób z ksiązki tylko 4 mialy Play.

Odpowiedz

29. ~
0

2010-05-24 14:47:08

@28 - zaraz zaraz, chcesz mi powiedzieć że dzwonisz do 400 różnych osób i to nie sporadycznie a regularnie ??? to zaliczasz sie do mniej niż 1% użytkownikó telefonów i stanowisz margines, bo tyle kontaków mają chyba tylko teleankieterzy :D innymi słowy - 90% użytkowników telefonó ma kilka, kilkanaście kontaktów do których najwięcej dzwoni... druga sprawa, fizycznie nie możliwe jest żeby istniała osoba która ma 400 znajomych z telefonami w orange, a żadnych znajomych posiadających telefony w innej sieci (no. z wyjątkiem 4 w play) więc powiem krótko - myślę że pracujesz w orange i płacą ci za uprawianie propagandy w internecie...

Odpowiedz

28. ~DNS 89''''
0

2010-05-24 13:10:27

Dobra wszystko fajnie...Play jest tani... tylko że jest mało użytkowników..Ja bym z miłą chęcią przeszedł do PLAY...ale mam w tej sieci 3-numery.. wiec lipa... Reszta ludzi w Orange ponad 400 numerów... wiec dla mnie to jest kiszka ... jak bym miał ponad 50 % ludzi w PLAY to od kopa by mnie w Orange nie było... ale jak widać trzeba poczekać... może sie to zmieni ... xD Pozdrawiam

Odpowiedz

27. ~
0

2010-05-24 11:31:25

@16 - bo "ala" to taki telepolisowy troll, który pod każdym niusem krytykuje play... @24 - jak byś był w play to byś miał do wszystkich 29gr, a w play za darmo...

Odpowiedz

26. ~
0

2010-05-24 11:09:55

panowie w takim razie najlepiej przejżdz po playa bo tam wszędzie tanio

Odpowiedz

25. piotrM
0

2010-05-24 10:57:45

A P4 już zaczęło łączyć do rodziny czy dalej rżną głupa?

Odpowiedz

24. ~Krzysiek
0

2010-05-24 10:55:23

Moim zdaniem ceny są już dobre, ja byłym bardzo zadowolony jakby u mnie zamiast 75gr do Play było te 56gr (jasne, że najlepiej byłoby aby ceny były takie same jak do W3, ale jestem realistom)

Odpowiedz

23. ~label
0

2010-05-24 10:18:21

Era Domowa, Era postpaid i Mix zmieniają stawki od 1 lipca na 59 gr/ minuta. o innych cisza

Odpowiedz

22. ~
0

2010-05-24 10:04:42

no a ja myslalem, ze ceny beda tylko spadac

Odpowiedz

21. ~
0

2010-05-24 03:14:48

Modemy umts są tak tanie, że nie widzę problemu. *** e160 i cała reszta model 3.6mbit chodzi po 90-100zł na allegrze. Kup modem, skorzystaj z play online ekstra i przestań jęczeć, a i umowa krótsza bo tylko 12 a nie 18 miesięcy.

Odpowiedz

20. ~jedlin
0

2010-05-24 00:13:02

Promocja dla abonentów play 10 Gb internetu za 45 złotych widzę, że jest aktualna.

Odpowiedz

19. ~
0

2010-05-24 00:09:11

A największym zdziercą jest Polkomtel podnosząc ostatnio w prepaidach do 80 gr do P4

Odpowiedz

18. ~
0

2010-05-23 23:32:36

w3 pewnie w prepaid zmieni do p4 w cennikach na 61gr min do play ale na jesieni..mtr spadł bardzo a tu od 3lat nadal 72-79gr min.zdziercy.mirekb

Odpowiedz

17. stz
2

2010-05-23 23:31:03

Poza tym żadna sieć nie daje zniżki na internet dla swoich abonentów tylko daje to Play. Nic nie powidziałeś o tym, że 5GB obniżyli o 10 zł. Bądź obiektyny i jak piszesz o podwyżkach napisz także o obniżkach.

Odpowiedz

16. stz
1

2010-05-23 23:26:27

13: kolego czemu tak narzekasz. Jak widać nie masz internetu w Play więc Ciebie to nie dotyczy i nie rozumiem Twoich żali.

Odpowiedz