DAJ CYNK

TP szuka doradcy przy sprzedaży WP.PL

08.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3015

Ważne 0

0

Telekomunikacja Polska szuka doradcy przy procesie sprzedaży Wirtualnej Polski - dowiedziała się agencja Reuters z dwóch niezależnych źródeł.

Telekomunikacja Polska szuka doradcy przy procesie sprzedaży Wirtualnej Polski - dowiedziała się agencja Reuters z dwóch niezależnych źródeł.

Na początku tego miesiąca TP rozesłała zapytania po potencjalnych doradców - informuje agencja. TP nie wydała jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło tekstu: Reuters, wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~zlotowinfo
0

2013-01-09 09:43:44

szkoda że nie aktualizują już spika fajny komunikator

Odpowiedz

10. pacman
1

2013-01-09 02:45:27

To się zemści bo jak się patrzy jakie treści i do kogo są kierowane to kto zapłaci za reklamę kierowaną do takich ludzi ? A dzisiaj jeszcze internet nie jest gotowy do płacenia za treści, zresztą nie ma za co bo jakoś już dawno sięgnęła bruku, zresztą w wersji papierowej tak samo. Nie tylko ludzie przestają kupować tradycyjne wersje bo nie czytają, ale tam nie ma czego - raz, że na poziomie amatorskim pół-profesjonalnym mamy "darmowych" zapaleńców, a dwa że np. gazety komputerowe przejmowały, łączyły się, zwalniały, a jakość spadała. Dzisiaj ludzie idą w masowość, a nie autorytety ;)

Odpowiedz

9. pacman
1

2013-01-09 02:43:06

Jakoś żaden nie zbankrutował i nadal zarabiają, a małe portale, często tematyczne albo padły albo zostały przejęte. Onet i reszta wchłaniały trochę mniejszych kolegów z konkretnych branży, ostatnio Onet sprzedał się Axel Springer czyli wydawcy brukowców, do kogo trafi wp ? Eh stare czasy, kiedy portale miały zwykłe newsy, trochę tematyki z różnych dziedzin, a nie jakieś... http://www.wp.pl/ "25 najlepszych pozycji 2013 roku!" - nie byłem dawno na wp i jak widać nic nie straciłem. Kiedyś wydawało się, że onet, trochę wp i gazeta trzymają jako taki poziom, a teraz wszędzie taki sam burdel, newsy niczym z Superstacji, Faktu, gołe tyłki, plotki, celebryci. Przecież dzisiaj nie da się odróżnić wp czy onetu od portalu plotkarskiego. Z onetu: " Chore z pożądania Muszą to robić, zawsze i wszędzie, nieważne z kim, ważne, żeby czuć ten dreszczyk emocji, kiedy kochają się z mężczyzną i wiedzą, że w tej chwili nie liczy się dla niego nic, poza ciałem…" Boże i to zajmuje główne miejsce, do kogo są kierowane te portale ?! Dobrze, że są blogi, amatorska działalność, fora i zagraniczne portale bo polskie są coraz gorsze. Prawie każdy większe polski portal dał się przejąć. Onet, PCLab, Empik kupił (i popsuł) gry-online.pl itd. Widać nikt z założycieli nie miał pomysłu na biznes długofalowy, oczywiście udało się im sporo osiągnąć, ale wtedy z głową na karku i samozaparciem wielu coś osiągnęło (bo mieliśmy początek internetu, a na pewno w Polsce), ale nie każdy był na tyle wytrwały. Tylko, że niektórzy skończyli w połowie czy 3/4 drogi. Nikt nie rozwinął się w stronę portalu międzynarodowego np. w języku angielskim czy pozostania niezależnym/pozostawania sobie wpływu na serwis.

Odpowiedz

8. ~la vie change avec Orange
0

2013-01-08 20:08:45

prowadzenie portalu jest coraz mniej opłacalne. France telecom woli zająć się swoją działalnością podstawową.

Odpowiedz

7. ~
1

2013-01-08 19:34:45

Coz, to bylo do przewidzenia w momencie kiedy wkroczyli do akcji profesjonalisci specjalizujacy sie w walce o klikalnosc... Ja pozegnalem sie pare lat temu. Nie wyrabialem juz np schematyzmu tych niby zmylkowych tytulow. Chlopaki tlukli masowke na jedno kopyto. Pewnie przeczytali gdzies ze to dziala no i... nie w takich konskich dawkach :-) A byly i inne rzeczy

Odpowiedz

5. ~la vie change avec Orange
1

2013-01-08 17:14:04

1. W roku 2013 najpóźniej w 2014 zostaną zlikwidowane wszystkie budki telefoniczne. Prawdopodobnie część pracowników przejdzie do OCS, część do spółki zewnętrznej Eltel areszta zostanie zwolniona. 2. W roku 2013 zostanie sprzedana spółka Marketplace czyli otwarty rynek elektroniczny. Miała ona zostać już sprzedana rok temu ale wstrzymano tą operację 3. Na 95% znajdzie się inwestor dla WP i spółka zostanie sprzedana 4. Będą prowadzone negocjacje by odkupić 11% spółki telefony podlaskie od obecnych udziałowców czyli gmin w województwie podlaskim. gdy to nastąpi spółka zostanie włączoną do TP. Tepsa wyzbywa się spółek. Jak już mówiłem za kilka lat Będzie Orange Polska powstałe z połączenia Centertela, Tepsy i telefonów podlaskich, OCS no i fundacja Orange

Odpowiedz

4. ~
0

2013-01-08 16:25:07

Jeśli sprzedadzą to pewnie będzie oznaczało koniec promocji Neobon...

Odpowiedz

3. ~D
1

2013-01-08 15:38:39

i WP i TP juz sie dawno sprzedaly ;]

Odpowiedz

2. ~Jacek
1

2013-01-08 15:34:04

uuu, biedni studenci z PG, ponoć najlepsi, najwspanialsi... trochę osób wyleci

Odpowiedz

1. ~
1

2013-01-08 15:32:51

I WP znowu na sprzedaż. Dobrze, że nie posiadam tam e-maila. Czasem tam zaglądam lecz artykuły to jedno wielkie nieporozumienie. Często tytuł artykułu nie nawiązuje do treści, która jest istnym poematem gdzie piszą o wszystkim i o niczym. Aż się nie chce czytać. Często artykuły są co jakiś czas powtarzane lecz tylko zmienią tytuł, reszta to samo. Nie dziwi fakt, że to upada i TP (a jak się nie mylę to chyba Orange) chce się tego pozbyć.

Odpowiedz