DAJ CYNK

TP przymierza się do nowych usług

13.12.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7202

Ważne 0

0

Od 15. grudnia w ofercie neostrada tp pojawi się nowy modem - livebox tp - pozwalający na korzystanie z szerszego niż dotychczas pakietu usług.

Od 15. grudnia w ofercie neostrada tp pojawi się nowy modem - livebox tp - pozwalający na korzystanie z szerszego niż dotychczas pakietu usług.

Z oferty na modem livebox tp mogą skorzystać wyłącznie Klienci TP, składający zamówienie na usługę neostrada tp oraz dotychczasowi abonenci usługi neostrada tp niezależnie od rodzaju podpisanej umowy (na czas określony lub nieokreślony) oraz opcji szybkości.

W przyszłości livebox tp będzie umożliwiał również korzystanie z:
telefonii internetowej VoIP,
telewizji cyfrowej oraz wypożyczalni filmów on-line.

Zamówienie można złożyć w następujących miejscach:
infolinia neostrady tp od 15. grudnia - 801 321 123 - zamówienia przez telefon, dostawa kurierem,
w salonach sprzedaży tp od 15. grudnia w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Rzeszowie,
w salonach sprzedaży tp od 1. stycznia na terenie całej Polski.

Abonament miesięczny za udostępnienie modemu livebox tp wynosi 10 zł brutto. Nie jest pobierana kaucja ani opłata za rezygnację z udostępnienia modemu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~bravo2536
0

2005-12-22 17:05:42

Polska jest podzielona na optymistów i pesymistów

Odpowiedz

14. ~neodudek
0

2005-12-21 01:22:44

to taki szajs ze szkoda gadac nie polecam - testowałem to urządzonko

Odpowiedz

13. ~
0

2005-12-14 13:11:24

oferta TP może była by fajna jakby nie trzeba było płacić dodatkowo obowiązkowego abonamentu telefonicznego minimum 50zł miesięcznie - i do tego jeszcze za neaostradę i za to dodatkowo 10 zł by mozna było sobie taniej rozmawiać..?? paranoja - a jeśli o tv przez internet - przecież jest już za free udostępniany chociażby wuup - tzw polski tuner tv, czy itvp - jakość całkiem całkiem - i nie sądzę by TP była w stanie coś lepszego zaoferować - szczeólnie tym klientom 128mb/s z limitem transferu chyba 7 GB.(??) Innymi słowy - TP ciągle myśli jak by tu od klientów wyciągnać następną kasę...

Odpowiedz

12. ~AndSa
0

2005-12-14 07:19:38

Cztzby start TP tv byl juz blisko? Iferta bardzo atrakcyjna.

Odpowiedz

11. PICIA
0

2005-12-14 06:04:30

rcicho- jestes delikatnie mówiąc w błedzie Voip bedzie darmowy tak jak teraz z tą róznicą ze bedzie mozna prowadzić rozmowę o lebszej jakosci

Odpowiedz

10. sympatyczny
0

2005-12-14 00:34:15

a) niech wreszcie wprowadza tv on demand b) czy ja dobrze wnioskuje z rysunku ze urzadzenie ma wbudowane wifi access point i blue-point? to by byl bardzo mily dodatek

Odpowiedz

9. ~rcicho
0

2005-12-13 22:05:06

Ludzie się teraz napalą na VOIPa z TPsy wemą te modemy za dodatkowe 10 zł miesiecznie a pózniej TPsa pokaże ceny usług VOIP 50 groszy za minutę :))))

Odpowiedz

8. PICIA
0

2005-12-13 21:41:54

do KUBIK kazdy moze sobie zamówic taki modem-nie ponosząc kosztów oprócz abonamentu za korzystanie

Odpowiedz

7. pajorro
0

2005-12-13 21:11:18

No znowu mały kroczek do przodu :-) We Francji i innych krajach też te modemy się wynajmuje. Ale po co w sumie takie coś jak jeszcze nie ma VoIP, ani TV w tepsie... ;-)

Odpowiedz

6. konrad
0

2005-12-13 20:34:16

kurde, za dodatkowe uslugi jeszcze 10zl?? hehe... moze najpierw niech oni zaprezentuja te nowosci, potem neostradowiec pomysli czy warto no i ciekawe czy wtedy beda limity GB ?

Odpowiedz

5. ~
0

2005-12-13 20:22:42

A juz chcialem wkleic linke ;-)

Odpowiedz

4. WitekT
0

2005-12-13 20:19:25

Wiadomość została stosownie uzupełniona. :)

Odpowiedz

3. ~
0

2005-12-13 20:16:39

spox, siem okaze ;-) Promo jest promo ;-P

Odpowiedz

2. kubik
0

2005-12-13 20:13:12

a jakie koszty wymiany modemu dla obecnych abonentów?

Odpowiedz