DAJ CYNK

TP najlepszym pracodawcą wśród polskich firm telekomunikacyjnych

01.03.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 43963

Ważne 0

0

Wg rankingu Newsweek Polska, jeśli szukasz pracy to najlepiej znaleźć ją w ITI, Telekomunikacji Polskiej i Telewizji Polskiej.

TP najlepszym pracodawcą wśród polskich firm telekomunikacyjnych Jeśli szukasz pracy to najlepiej znaleźć ją w ITI, Telekomunikacji Polskiej i Telewizji Polskiej. Wśród firm telekomunikacyjnych bezdyskusyjnie najbardziej atrakcyjnym pracodawcą jest TP.

Tak wynika z rankingu, który dziś opublikował Newsweek Polska. Powstał on na podstawie badań przeprowadzonych przez Pracownię Badań Społecznych. Zadaniem respondentów było udzielenie rekomendacji firmy, w której kandydat dostałby atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość awansu i rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie oraz możliwość pracy w sprzyjającej kulturze organizacyjnej.

Wśród firm informatycznych i telekomunikacyjnych respondenci najwyżej ocenili TP, która we wszystkich pięciu aspektach zatrudnienia uzyskała najwięcej wskazań. Drugie miejsce w rankingu zajął Hewlett-Packard Polska, a następne IBM Polska, Polska Telefonia Cyfrowa i Polkomtel.

Źródło tekstu: TP SA

Komentarze
Zaloguj się