DAJ CYNK

TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - wrzesień

02.10.2006

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2737

Ważne 0

0

SonyEricsson jest ciągle i bezapelacyjnie producentem, którego telefony wzbudzają największe zainteresowanie w naszym serwisie - zajmują aż 7 pierwszych miejsc!

SonyEricsson jest ciągle i bezapelacyjnie producentem, którego telefony wzbudzają największe zainteresowanie w naszym serwisie - zajmują aż 7 pierwszych miejsc!

Znów nie ma silnych na SonyEricssona - od ponad pół roku któryś z jego modeli zajmuje pierwsze miejsce - tym razem jest to model SonyEricsson K310i.

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadł Samsung SGH-X680 (3. miejsce).

Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie we wrześniu (w nawiasie pozycja z sierpnia):

1. (6) SonyEricsson K310i
2. (1) SonyEricsson K750i
3. (2) SonyEricsson K800i
4. (-) SonyEricsson K510i
5. (5) SonyEricsson D750i
6. (4) SonyEricsson W300i
7. (7) SonyEricsson K700i
8. (8) Nokia N70
9. (9) Nokia 6230i
10. (10) Sagem myX6-2

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~siemensomaniak
0

2006-10-04 16:18:46

siemens górą!!!

Odpowiedz

8. Ghost_Dog
0

2006-10-02 15:56:24

No co do braku edge to sie zgodze ze malo modeli se go wspomaga,ale nie dla kazdego to jest wada. A jesli tchodzi o joye to w 70% przypadkow wina ich nawalania jest ich zabrudzenie

Odpowiedz

7. Tankian
0

2006-10-02 15:32:12

a moim skromnym zdaniem te top 10 jest bardzo tendencyjne ;)

Odpowiedz

6. ~
0

2006-10-02 14:00:19

witam,wole motke albo nokie 6310i,hyba sentyment do klapki lub klasyki i mocnej baterii..mialem k700i na miesiac..nie dla mnie.ale czytajac wyniki spółii w Polsce jest z nim niezle.w plusie i erze jest ich najwiecej w orange slabiej,jednego im tylko bardzo brakuje..porzadnego gprsu i edge,niech se pomysli o tym

Odpowiedz

5. ~AMZ
0

2006-10-02 13:43:53

Ciesze sie, ze wreszcie gowNokia nie bedzie liderem!

Odpowiedz

4. maciejos
0

2006-10-02 12:57:37

W SE K700 po 7 miesiącach zaczął zacinać się joystick, i nie tylko w moim. Pozatym jest O.K.

Odpowiedz

3. ~vojtas
0

2006-10-02 12:57:32

a ja mam k510i i wolę SE o wiele bardziej niz nokie, zaznaczam ze zawsze posiadałem nokie to jest moj pierwszy SE i nie chcę wracać jzu do nokii pozdro

Odpowiedz

2. ~mucuss
0

2006-10-02 12:54:07

Myśle, że wPolsce Nokia ma już teraz poważnego konkurenta jakim jest SonyEricsson...jego telefonu sprzedają się rewelacyjnie podczas gdy inni dostawcy zostają lekko w tyle. W Polsce widać to szczególnie w segmencie low-end...i nie dlatego ze telefony SE są dużo tańsze, (są przeciez inne telefony Nokii proste takie jak 1600,630, 6020, a jednak to SE idzie bardzo do góry. Wydaje mi się ze 3kwartał będzie udany dla SE i to bardzo. Trzeba jeszcze troche poczekać na wyniki...ale Nokia nie może juz bagatelizować SE a kto się z tym postem nie zgodzi...po prostu jest nieobiektywny. ZAZNACZAM ze biorę pod uwage posiadanie rynku w POLSCE - SE jest 2gi, na Swiecie 4ty:) pozdrawiam użytkowników SE!!!

Odpowiedz

1. ~bartoldoo
0

2006-10-02 11:56:28

świetne telefony ;-))) przeddział od k800 do k310 wiec każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą kieszeń!!

Odpowiedz