DAJ CYNK

TOP10 telefonów i marek TELEPOLIS.PL - czerwiec

07.07.2008

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5803

Ważne 0

0

Czerwcowy ranking najpopularniejszych telefonów i marek w katalogu TELEPOLIS.PL wprowadza kilka zmian. Nie w czołówce, ale za to w drugiej cześci tabeli.

Czerwcowy ranking najpopularniejszych telefonów i marek w katalogu TELEPOLIS.PL wprowadza kilka zmian. Nie w czołówce, ale za to w drugiej cześci tabeli.

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadła Nokia E51 (8. miejsce) oraz LG KE970 Shine (10. miejsce)

Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w czerwcu (w nawiasie pozycja z maja):

1. (1) Nokia N95
2. (2) Nokia N73
3. (3) SonyEricsson K800i
4. (4) SonyEricsson K550i
5. (9) Nokia 5310
6. (6) Nokia 6300
7. (5) Nokia 3110 classic
8. (7) Nokia 6500 slide
9. (-) SonyEricsson W380i
10. (-) Samsung SGH-U900 Soul

Wszystkie telefony, których aktualnie w katalogu mamy 1386, były oglądane w maju ponad 2,43 mln razy. Oto lista 10 najpopularniejszych marek w czerwcu:

1. (1) Nokia - 39,87% (-0,17 p.p.)
2. (2) SonyEricsson - 27,00% (+1,07 p.p.)
3. (3) Samsung - 14,50% (+0,80 p.p.)
4. (4) Motorola - 5,35% (-0,95 p.p.)
5. (5) LG - 4,76% (-0,17 p.p.)
6. (7) HTC - 1,64% (+0,07 p.p.)
7. (6) Sagem - 1,40% (-0,30 p.p.)
8. (10) Apple - 0,91% (+0,24 p.p.)
9. (-) Orange - 0,61% (nowy)
10. (9) Siemens - 0,61% (-0,13 p.p)
Pozostałe marki - 3,35% (-0,30 p.p)

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~gość
0

2008-09-26 16:40:31

dokładnie zgadzam sie w 100% z tą opinią

Odpowiedz

21. ~gość
0

2008-07-18 18:19:54

no pewnie że jest wart swojej ceny ,panel jak lusterko dobre zdjecia i wiele innych ciekaych opcji

Odpowiedz

20. ~szondi
0

2008-07-15 02:15:47

ja tam mam Shine ,i wszystko jest rewelka ,jest on wart swojej ceny :)

Odpowiedz

19. ~szondi
0

2008-07-10 22:45:13

szkoda że dopiero 10 miejsce ,bo dobry telefon z tego Shine ,kolega ma ,nie narzeka ,super zdjęcia robi,a rolka to super sprawa

Odpowiedz

18. ~franek
0

2008-07-10 12:13:03

A ja myślę, że przeglądanie telefonów w serwisie dotyczy większej ilości użytkowników niż tych przymierzających się do kupna i dlatego takie statystyki. W tej chwili więcej osób wybierze nowe SE czy nokie z serii N (jeśli oczywiście go stać) niż SonyEricsson K550i albo Nokię 3110c. Dlatego myślę że to zestawienie oddaje realną ilość danych modeli a nie ostatnio zakupionych. Zestawienie sprzedaży aparatów w vobisie nie wydaje mi się naciągane, chociażby dlatego że nie może być porównywane z ofertami operatorów GSM, a w tym zestawieniu jak najbardziej telefony proponowane za 1zł są dość wysoko

Odpowiedz

17. ~luki
0

2008-07-09 18:29:06

bubu widzę, że twoja dziewczyna robi dokładnie tak jak moja ,no nie mogę :)ona też się w tym Shine przegląda,haha te kobiety

Odpowiedz

16. ~rinki
0

2008-07-08 23:52:55

o aż dziwne że Shine nie na 1 miejscu ,bo od kąt pojawiły się te telefony to co się nie obejrzę jak gdzieś dzwoni ,to każdy Shina wyciąga

Odpowiedz

15. ~star
0

2008-07-08 22:37:19

No mój telefonik dopiero na 9 pozycji ??? mam nadzieje ze w nastepnym zestawieniu podskoczy wyzej bo dla mnie warty jest 1-szego miejsca.

Odpowiedz

14. ~bubu
0

2008-07-08 14:39:59

widzę, że LG się pojawiło :) to bardzo dobrze, sam mam LG, a dokładniej Shina i bardzo dobrze mi służy :) no i mojej dziewczynie się podoba, cały czas się w nim przegląda ;)

Odpowiedz

13. MADMAX
0

2008-07-08 11:22:19

Ciekawe, że N95 jest na pierwszym miejscu a N95 8GB nawet nie zmieściła się w dziesiątce :) Z ciekawości zapytam - na które miejsce zleciał nieśmiertelny na liście model N70 Nokii? :))

Odpowiedz

12. ~oxygene
0

2008-07-08 08:33:46

a gdzie jest K750i? :)

Odpowiedz

11. 3m
0

2008-07-08 08:32:00

I znów batalia Nokia vs. SE. Po co to komu? Mnie natomiast zastanawia fakt, iż N73 i K800i są tak wysoko na liście. Dostepne już od 2 lat i nadal są na nie chętni. To zapewne przez to, że teraz opy sprzedają je za 1zł i ostro promują. Z ciekawości zapytam kogoś, kto niedawno nabył K800i u opa, jaka była data produkcji jego telefonu. Wydaje mi się bowiem, że te modele już nie są produkowane.

Odpowiedz

10. ~
0

2008-07-08 08:02:30

Nokia i SE to świetne telefony. Każda sójka swój ogonek chwali.

Odpowiedz