DAJ CYNK

Tomasz Kot reklamuje bzzzprzewodowy router

23.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12835

Ważne 0

0

24. kwietnia ruszy kolejna kampania reklamowa Netii z Tomaszem Kotem w roli... muszej. Klienci w ramach towarzyszącej jej oferty otrzymają router Wi-Fi za złotówkę.

24. kwietnia ruszy kolejna kampania reklamowa Netii z Tomaszem Kotem w roli... muszej. Klienci w ramach towarzyszącej jej oferty otrzymają router Wi-Fi za złotówkę.


Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
24. ~z
0

2013-11-28 10:46:49

23 kto to odczyta ,ale jest coś innego

Odpowiedz

22. ~elf
0

2010-04-26 01:59:48

21. Dobre, no widocznie musieli zmienić bo piraci somalijscy atakowali ich statki z modemami :) Tłumaczenie porażek ofiarą własnego sukcesu itd. itp, coś jak stare dobre radio erewań. Do tego marketingowcy są mało kreatywni, odgrzewają stare kotlety. Najpierw nawiązanie do Podolskiego i jego babci z Polski (wykorzystane już wcześniej przez FAKT i np. w filmie "złoty środek"), teraz stare "mucha nie siada" wykorzystane wcześniej już przez chyba wszystkich - teraz to już nudne. Mogliby wymyślić coś nowego, nie tylko przeglądać gazety z przed dwóch lat w nadziei, że ludzie już nie pamiętają.

Odpowiedz

21. ~n
0

2010-04-25 21:00:22

no i kolejny sukces NETII. Pewnie ostatnia kampania była tak dobra, że musieli ją zmienić bo mieli zbyt wielu chętnych. Teraz oczywiście nadal tłumy przyłączają... Czy nie widzicie podobieństwa w komunikacji marketingowej Netii i Play?

Odpowiedz

20. ~pol
0

2010-04-25 15:48:56

Ja bym mu tą reklamację uznał i oddał pieniądze. :)

Odpowiedz

19. ~wosq
0

2010-04-25 15:32:17

Netia jest zdecydowanie dziadowska - żadnego kanału HD w swojej kablówce nie mają.

Odpowiedz

18. ~
0

2010-04-25 12:13:00

Ale durna reklama...

Odpowiedz

17. ~nest
0

2010-04-24 21:13:35

ja wam powiem tak - przez 6 lat użytkownik neostrady - zero problemów z łączem, zawsze prędkość nominowana (ofc zależne od serwera, ale przy dobrym - było max), w przypadku awarii... a zdarzyła się może jedna - na skalę całego śląska - obsługa 10/10 netia ? - przejście z neo 1 mb na netię 2 mb - z trybu fast > na interleaved, prędkość 2 mb - tylko w nocy od ~00:00 do może 15:00 nast. dnia, dalej tragedia, prędkość wahała się między 0,5 mb a 0,7 mb... non stop zrywanie transferu, pingi minimum 200 ms. Piszę w czasie przeszłym, bo już jest jak ma być, zarówno prędkość jak i latencja. Infolinia, serwis koszmar... Netii jeszcze dużo brakuje do konkurowania z TP czy Dialogiem :(

Odpowiedz

16. ~do 15
0

2010-04-24 15:01:40

Ustawiony tryb interleaved dzięki któremu mam ping 90 ms przez co strony wczytują się wolniej niż na neostradzie 512 kb (mam 1 mb/s) według etlinka do centrali mam 900 metry. Attenuation (Upstream) 3.8 Attenuation (Downstream) 4.1 Noise Margin (Downstream) 36.5 Noise Margin (Upstream) 35.6. Przy takich parametrach tryb interleaved z pingiem 90 ms gdzie na neo miałem ping 10 ms do serwera wp. Niech ten swój internet w cztery litery wsadzą.

Odpowiedz

15. ~aaaa
0

2010-04-24 10:05:33

6. ~xxx chyba troche przesadzasz

Odpowiedz

14. toms
0

2010-04-24 02:15:58

Przecież piszę o kilobitach cały czas.Czyżby kłopoty ze wzrokiem?

Odpowiedz

13. ~DJ1910
-1

2010-04-23 23:53:57

Kolega TOMS @11 niech sie nauczy różnicy między kilobajtami a kilobitami to dopiero będzie mógł z nami dyskutować :)

Odpowiedz

12. ~z
0

2010-04-23 21:36:43

a jaki upload ma być? Wszystko działa ok, w zalezności od posiadanej opcji. Dla mojego 1Mbps jest to 32kBps czyli 256 kbps i tyle właśnie mam. Z tego co wiem u innych też jest ok (dla 6Mbps powinno być 512kbps, a dla 10 i 20 Mbps bodajże 1024kbps). nie wiem skąd masz te złe opinie

Odpowiedz

11. toms
0

2010-04-23 19:57:05

Netia przejęła Tele 2 i to jest dla mnie najlepszą rekomendacją dla tej firmy :)).Poza tym jaki jest upload w Netii?Bo na podstawie zebranych opinii nie większy niż 30-50 kb/s.To na radiówce mam 300-400 kb/s.I wszystko jasne.

Odpowiedz

10. ~Jerry
0

2010-04-23 19:49:44

Od czterech lat jestem posiadaczem łącza z Netii i muszę szczerze powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z ich usług. Problemów z łączem jak do tej pory nie miałem żadnych a jak już zniknął mi kiedyś sygnał na modemie to pan z obsługi technicznej profesjonalnie przeprowadził mnie krok po kroku przez wszystkie techniczne zawiłości. Obecnie mam od nich właśnie 4Mb z routerem z reklamy i obiektywnie stwierdzam że jest super.Router mam podłączony do "blaszaka" a wtym samym czasie dzieciaki mają neta na laptopie i Noki E51 Osobiście bardzo polecam i firmę i sprzęt.

Odpowiedz

0

2010-04-23 18:24:37

Organizacja ochrony zwierząt będzie musiał się bliżej przyjrzeć temu routerowi skoro jest on taki szkodliwy.

Odpowiedz