DAJ CYNK

Tomasz Gniewek będzie odpowiadał za Virgin Mobile w Polsce

13.04.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8469

Ważne 0

0

Szefem Virgin Mobile w Polsce jest Tomasz Gniewek, wcześniej odpowiedzialny m.in. za wprowadzenie i rozwój Carrefour Mova. Zbudowano już sztab managerów, którzy zajmą się marką w naszym kraju, a teraz szukani są pracownicy niższego szczebla - wynika z nieoficjalnych informacji TELEPOLIS.PL.

Szefem Virgin Mobile w Polsce jest Tomasz Gniewek, wcześniej odpowiedzialny m.in. za wprowadzenie i rozwój Carrefour Mova. Zbudowano już sztab managerów, którzy zajmą się marką w naszym kraju, a teraz szukani są pracownicy niższego szczebla - wynika z nieoficjalnych informacji TELEPOLIS.PL.

Wcześniej Media&Marketing Polska pisało, że szefem marketingu został Marcin Wieczorkowski. Z kolei Tomasz Świderek na swoim blogu pisze, że za wprowadzenie do Polski Virgin Mobile odpowiada duńska firma BeMyMobile, która dość aktywnie stara się pozyskać nowych pracowników.

O tym, że Virgin Mobile wejdzie do Polski i będzie działał w sieci P4, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~walduuuś
0

2012-04-15 20:46:51

jak będzie w oparciu o BTSy Playa to dzięki za taką sieć gdzie zasięg bedzie głównie w centrach miast i na niektorych drogach jakieś 40% powierzchni Polaski bardzo optymistycznie patrząc

Odpowiedz

32. ~Słoneczny
0

2012-04-15 19:56:25

@29 Lepsza to pojęcie względne. Nie każdemu to samo pasuje. Wystarczy, że będzie inaczej skonstruowana i już będzie konkurencyjna. A pole do popisu jeszcze jest spore. Można kombinować z tanimi połączeniami na stacjo w podstawie, można dzielić smsy na sieciowe i pozasieciowe, można wprowadzać bardziej dogodne rozwiązania niż pakiety kwotowe, można wprowadzić ciekawy i przejrzysty program lojalnościowy, tanie połączenia z wybranym numerem z poza sieci, etc.... do wyboru, do koloru.

Odpowiedz

31. ~
0

2012-04-14 15:56:38

Coś strasznie nudno na portalach telkom. Czyżby to jakaś cisza przed burzą która ma nadejść w poniedziałek?

Odpowiedz

30. ~Lord
0

2012-04-14 14:53:19

Nie beda robic wojny cenowej. Tak jak Redbull nie robi wojny cenowej na rynku napojów energetycznych - jest tym co ma najwyższą cene, podobnie jest w jego ofercie pre paid (nie jest tańszy od fresha). Tu sie liczy magiczna wartość dodana. Czyli liczenie ze sety tysiecy targetu dla np. darmowych dzwonków czy audiobooków przyjdzie do nas...

Odpowiedz

29. ~
0

2012-04-14 13:02:35

28, juz RBM chwycil i jakos nic o nich nie slychac. Ciekawe ilu abonentow maja? Dla 27gr w podstawie nie warto zmieniac operatora i to dzialajacego na Play''u. Musieliby zrobic sd do play i rbm. Oferta nie moze byc lepsza od fresha, bo to bylby dla nich strzal w stope

Odpowiedz

28. ~Słoneczny
0

2012-04-14 12:10:58

@24 Z powodzeniem mogą wejść na rynek ze stawką 27-29gr w podstawie. Wystarczy że ta stawka będzie również do Play i już są konkurencyjni w prepaidzie. Jeżeli będą dobre promocje obniżające koszty to przynęta chwyci.

Odpowiedz

27. ~mtr
0

2012-04-14 11:13:30

mtr będzie po 3 grosze?

Odpowiedz

26. ~aaa
1

2012-04-14 10:25:20

@25 nie liczył bym na to...startery szybko by się wyczerpały...

Odpowiedz

1

2012-04-14 10:20:35

może bedą dodawać do startera po jednej Vinginii?? ;-)))

Odpowiedz

23. ~Słoneczny
1

2012-04-13 23:42:48

Coś tam muszą knuć. Nikt nie będzie pchał się z taką samą ofertą.

Odpowiedz

22. ~Lord
0

2012-04-13 23:21:56

"Pacze" na ceny Virgin Pre Paid w UK i płacze:)) Ja wiem ze są promocje itp. ale standardowa cena za minute w wysokości 26pi to 1,2zł za minute :)) Dają bonusy po doładowaniu typu free text, ale np. wersja free text i 1gb przy doladowaniu 15 funtów wychodzi blado z no limits w Polsce za 79zł. Normalnie wiem skąd sie podejścia do biznesu w Plusie uczą :))) Z drugiej strony czepiam sie 26pi - jak dla angoli to jak dla nas 26groszy. A sami płacimy średnio 29 groszy za minute :))) W UK cenniki podstawo duzych sieci typu vodafone, virgin, orange itp są bardzo wysokie - prosto i taniej jest u malych wirtualnych sieci. Co jak nasz mbank i 19gr. W Polsce w sumie poza Orange podobnie. Era i Plus mają tragicznie drogo, Play wiadomo taniej ale też zdziera np. nie ma tanich polączeń do eu. http://www.virginmobile.com/vm/genericContent.do?contentId=payas yougo.our.tariff.shop.sm285

Odpowiedz

21. ~
0

2012-04-13 22:27:08

sam jeden okradłem już tmobaila na 300zł na korzyść orencz

Odpowiedz

20. ~galtom
0

2012-04-13 22:18:51

Pewnie dadza tanie/darmowe rozmowy do VM w UK :-)

Odpowiedz

19. ~pabloki
0

2012-04-13 17:37:03

Nie wierze w to ze do lipca wystartuja.

Odpowiedz

18. ~
0

2012-04-13 16:27:16

a co na to Branson?

Odpowiedz