DAJ CYNK

Tlenofon pomaga ominąć podwyżki TP

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1166

29. września Tlenofon uruchomił usługę Dostęp wdzwaniany. Umożliwia ona realizowanie tanich połączeń telefonicznych (lokalnych, międzystrefowych i międzynarodowych) z pominięciem numerów 0708.

29. września Tlenofon uruchomił usługę Dostęp wdzwaniany. Umożliwia ona realizowanie tanich połączeń telefonicznych (lokalnych, międzystrefowych i międzynarodowych) z pominięciem numerów 0708.

Dostęp wdzwaniany to sposób na korzystanie z Tlenofonu bez konieczności włączania komputera czy kupowania aparatu VoIP. Wystarczy połączyć się z jednym z tlenofonowych numerów dostępowych i wybrać numer z którym użytkownik chce się połączyć. Za takie połączenie zostanie naliczona opłata, zgodna z cennikiem Tlenofonu, tj. 9 gr za minutę dla większości kierunków.

Uruchomienie usługi jest niezwykle proste. Wystarczy w Panelu użytkownika zdefiniować jeden lub kilka numerów telefonów z których użytkownik będzie łączył się z Tlenofonem.

Z myślą o osobach, które nie chcą przepłacać za rozmowy przygotowaliśmy usługę Dostęp wdzwaniany. Dzwoniąc z dowolnego telefonu pod jeden z kilkunastu specjalnie przygotowanych numerów, każdy w innej strefie numeracyjnej, łączymy się z Tlenofonem. Po połączeniu (podobnie jak w 0708), wybieramy jeszcze numer docelowy. Dzięki temu możemy korzystać z najniższych stawek za rozmowy bez konieczności włączania komputera czy nabywania aparatu VoIP - mówi Jacek Świderski członek Zarządu o2.

Dla porównania, za trzyminutową rozmowę z USA abonent planu standardowego TP SA zapłaci 4,38zł, podczas gdy adekwatnej rozmowy osoby korzystającej z usługi Dostęp wydzwaniany wyniesie tylko 27 groszy.

Stworzenie tego typu usługi jest tym bardziej istotne, że od 1. października Telekomunikacja Polska o 100% podwyższa cenę za minutę połączenia z numerami 0708, które dotychczas były wykorzystywane przez alternatywnych operatorów do oferowania tanich połączeń zagranicznych. W wyniku decyzji TP cena za minutę rozmowy wzrośnie z 35 do 70 gr. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: o2

Przewiń w dół do następnego wpisu