DAJ CYNK

Tim Cook leci w delegację do Komunistycznej Partii Chin, a Huawei wygryza tam Apple'a z segmentu premium

11.10.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1215

Ważne 0

0

Tim Cook pilnie interweniuje w Chinach. Jednym z powodów jest dramatycznie niska sprzedaż tegorocznych iPhone'ów w Państwie Środka.

Tim Cook odbywa właśnie wizytę w Chinach, szef Apple'a ma tam kilka ważnych zadań. Jednym z nich jest podreperowanie sprzedaży tegorocznych iPhone'ów. Okazuje się bowiem, że dostępny tam iPhone XS sprzedaje się... delikatnie mówiąc źle. Najwyższa półka w Chinach to zawsze była domena Oppo, w drugiej kolejności Apple'a. Tym razem jednak rządzą tam niepodzielnie Oppo i Huawei. Cóż, jesteśmy całkowicie pewni, że gdyby iPhone XS nie był tam 2,5 raza droższy niż flagowce Huaweia, to problem byłby mniejszy...

Bohater tego tekstu miał się również spotkać z prezydentem Chin. Oficjalne stanowisko wystosowała jednak Chińska Partia Komunistyczna, można się z niego dowiedzieć, że najwyższy rangą urzędnik z jakim spotkał się Cook to sekretarz generalny tejże partii. Cook miał tam omawiać warunki "polepszenia stosunków USA z Chinami". W jaki dokładnie sposób? Otóż Apple nęci Chiny dalszymi inwestycjami w Szanghaju.

Źródło tekstu: 9to5mac, xinhua, wł

Komentarze
Zaloguj się
7. ~gość
0

2018-10-12 14:37:04 host: user-5-(...)rnet.pl

do 6. mylisz się polska jest rządzona przez żydów

Odpowiedz

6. ~gość
0

2018-10-12 09:44:20 host: user-5-(...)rnet.pl

~Niezgodna7. Chińczyków stać przynajmniej na iPhony w przeciwieństwie do polaków. Chiny ro dziwny kraj, rządzony przez komunistów jest najbardziej kapilisrycznum krajem na świecie, zaś polska jest rządzona przez kapitalistów, ale nadal jest krajem komunistycznym.

Odpowiedz

5. ~gość
0

2018-10-12 08:11:40 host: 158.75.(...)96

Chińczycy zarabiają trochę mniej niż Polacy, a już u nas Apple to poniżej 10% sprzedaży. Czego się spodziewają z telefonami w cenie samochodu?

Odpowiedz

0

2018-10-12 11:00:30

W cenie samochodu hahaha. Nie wiedziałem, że iPhony kosztują po 300k PLN/szt netto :)

4. BRXzRRX
0

2018-10-12 07:54:17

Premium :D no nie okłamujmy się ten chiński szrot to nie jest produkt premium :D

Odpowiedz

1. Bulsky
0

2018-10-12 09:32:08

No Iphone już dawno nie ma w sobie nic premium prócz ceny

2. BRXzRRX
0

2018-10-12 09:41:36

Nigdy się o tym nie przekonasz bo jedyne gdzie zobaczysz takiego iPhone'a za ewentualnie za szybą w sklepie :D

3. ~gość
0

2018-10-11 22:51:33 host: user-5-(...)rnet.pl

No patrzcie nagle komuniści nie są tacy źli...

Odpowiedz

2. ~gość
0

2018-10-11 19:50:33 host: 91.207.(...)0

Huawei i Premium póki co nie bardzo do siebie pasują. Może za kilka lat...

Odpowiedz

0

2018-10-12 03:25:33

Oj nie mów hop... Chyba P20 pro nie miałeś w dłoniach, ale tak to już bywa tu widzę.

1. frasag
0

2018-10-11 19:38:47

No cóż: rynek ogromy i już nasycony. Nie każdy musi mieć Ajfona. Takie warunki cenowe postawili to sprzedaż musiała przyhamować.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-12 05:47:39 host: user-5-(...)rnet.pl

IPhona gimbusie! a nie Ajfona!

2. ~gość
0

2018-10-12 06:15:55 host: 212-7-2(...)kman.pl

Jak już się czepiamy, to iPhone'a xd

3. frasag
0

2018-10-12 09:30:36

@1.1: Gościu: To wszystko dlatego że mam wadę wymowy- od czasu gdy skończyłem to "gimnazjum"- a był to rok 1966. Pozdrawiam.