DAJ CYNK

This is something BIG!

19.02.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16509

Ważne 7

78

Nasza mafijna historia zmierza ku finałowi. Obejrzyj film, a wszystko stanie się jasne.

Nasza mafijna historia zmierza ku finałowi. Obejrzyj film, a wszystko stanie się jasne.

KLIKNIJ, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Co o tym sądzisz?

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
361. ~Piotrek
1

2016-05-21 12:45:28

Witek 3 miesiące mineły - może podsumuj swój something big - ile prowizji przyznanych a ile reklamacji (w toku)? może chociaż telepolis dostał swoją prowizję skoro klienci nie dostali

Odpowiedz

360. ~
0

2016-04-03 22:09:44

Czyli ten BIG Projekt nie działa tak sprawnie?Dobrze że się w to nie bawiłem. Dużo szumu było a jak kurz opadł to widać że nie było to przygotowane jak trzeba?

Odpowiedz

359. ~BardzoBardzoBardzoWolny50Klub
0

2016-04-03 21:58:05

Minęło ponad 130 dni od skutecznego podpisania umów przez osoby polecone i ponad 60 dni od złożenia reklamacji (podane zostały numery umów i numery klienta) - mimo tak długiego okresu, mimo przekroczenia okresu regulaminowego wciąż NIE otrzymałem punktów/złotówek za skuteczne polecenie 5 ofert.Mułu50Metrów lub Klub50Cwaniaków - tak się powinien nazywać ten "klub" a nie Fast50Club.

Odpowiedz

358. ~yupi
0

2016-03-12 16:19:01

hmmm... no nie wiem, nie wiem...

Odpowiedz

357. ~Piotrek
0

2016-03-11 17:24:47

Nie wiem czy ktoś to jeszcze czyta ale napiszę - Witek widziałeś akcje co zamierza Napoleon? spekulacje w mediach amazon w Polsce jakieś oferty internetowe (bo internet ma być włączony do Polski) Napoleon sprzedaje Luwr a co wyszło? Reklama Carrefoura - i co znowu rozczarowanie - następny marketingowiec popłynął media pisały a oferta jest słaba - nowy operator komórkowy to ty, Something BIG i Carrefourowy Napoleon - zainteresowanie i rozczarowanie na tym polega marketing?

Odpowiedz

356. ~VeryVerySlow50Club
0

2016-03-05 14:29:20

Minęły już prawie kolejne 2 tygodnie.Czekam już w sumie 103 dni na przyznanie punktów za 5 skutecznych poleceń (osoby polecone dalej posiadają polecony produkt).Reklamacja trwa już 5 tygodni.Zastanawiam się czy nie zmienić nicka na VeryVeryVeySlow50Club.Jak dobiją do 120 dni / 4 miesięcy (a sama reklamacja do 60 dni) to pomyślę...I/''ll be back.

Odpowiedz

355. ~ciekawostka
-2

2016-02-24 08:21:00

@Pseudo @Nomedaj , ile wy macie lat? wiecie co to jest reklama? czy myślicie że Tomasz Karolak występując w reklamie Orange faktycznie jest zadowolonym klientem Orange, a Kożuchowska to jego Żona? Albo Pani Basia występująca w reklamie proszku do prania z Zygmuntem Hajzerem na prawdę pierze te ubrania na wizji? Czy też dentysta reklamujący w TV pastę do zębów - to naprawdę dentysta? Widać od razu że ten Arek to jest normalna typowa reklamówka, aby pokazać model biznesowy. istockphoto, shutterstock, fotolia - to banki zdjęć dla firm które używają ich w reklamach na billbordach, w mailingach i ulotkach. Widzę u nich na stronie dwie laski, które można wyszukać w google i są linki do YouTube - to chyba nie jest ściema. Widzieliście gdzieś takie rekomendacje prawdziwych ludzi na innych stronach tego typu, np tych które podawał Logan? Ja nie, więc nie piszcie mi tutaj o braku zaufania, bo wziąłem i poleciłem wczoraj 3 karty citi i oczekuje na pozytywne rozliczenie i 600zł bonusu. obym je dostał bo będzie dym :)

Odpowiedz

354. ~Pseudo
0

2016-02-23 21:11:40

Pan Arek jest tutaj:>(i nazywa sie troche inaczej)i tutaj:i tutaj:

Odpowiedz

353. Nomedaj
2

2016-02-23 19:46:18

Widzę, że Rafała Mazura z Shutterstocka już zdjęli, ale pan Arek, co ma 360 znajomych na FB, dalej się do nas uśmiecha (Shutterstock, ID: 257482129) :-)

Odpowiedz

352. SirmarK
0

2016-02-23 19:20:20

#351. Dostałeś już odpowiedz pod innym newsem na to samo stwierdzenie. Czy minął czas reklamacji? Partnerzy też mają swój czas na rozpatrzenie zgłoszenia, czasami musimy poczekać na odpowiedz, aby odpowiedzieć finalnie użytkownikowi.

Odpowiedz

351. ~VeryVerySlow50Club
0

2016-02-22 19:38:50

Nie otrzymałem punktów za 5 skutecznych poleceń konta oszczędnościowego ING mimo upływu ponad 90 (dziewięćdziesięciu) dni.Złożyłem reklamację 3 tygodnie temu i jak zwykle u nich (na 4 oferty 3 razy pisałem reklamację) nie została ona nawet jeszcze rozpatrzona, a gdzie tam do przyznania zaległych punktów i ich ewentualnej wypłaty.W stosunku do Fast50Club należy raczej mówić o "ewentualnych półrocznych okresach rozliczeń" a nie "pewnych i maksymalnie 60-dniowych" (i to pod warunkiem złożenia przez poszkodowanego reklamacji).Mocno i kolejny raz jestem zdenerwowany.

Odpowiedz

350. ~ciekawostka
-1

2016-02-22 18:39:49

349: o kurde, serio? to zes wymyślił :) czyli mam sie pytać jak idiota znajomych, kto ma konto w citi bo chce 300zl? aż tak źle z finansami u mnie nie jest :))) jak moge kilkoma prostymi ruchami zgarnąć 250zl to mnie nie boli, ale nie będę wsród znajomych robił z siebie dziada, a i leniwy trochę jestem. pod koniec ubiegłego roku to wiesz...ja jakis czas temu mailem lokatę na 8% i to była norma, teraz ledwo 3% mozna znaleźć - rynek sie zmienia , nie ma co sie przyzwyczajać

Odpowiedz

349. ~
0

2016-02-22 17:50:50

348, a w czym problem znaleźć najpierw polecającego dla siebie - jeśli nie wśród znajomych, to w internecie? Pod koniec ubiegłego roku polecający i polecony otrzymywali po 400 zł.

Odpowiedz

348. ~ciekawostka
0

2016-02-22 13:03:35

347: czytałem trochę w necie, ale widzę ze Ty nie :) oferta która citi ma u siebie jest tylko dla osób które maja juz jakis produkt citi , wiec tylko dla starych klientów , masz konto w citi? ja nie , wiec nie zarobię tych 300zl :) P.s. Czytaj na początku ze zrozumieniem a pozniej komentuj heheheh

Odpowiedz

347. ~
2

2016-02-22 12:10:55

333, już? Uspokoiłeś się? Jeśli skorzysta się bezpośrednio z oferty Citi, a nie z tego programiku referencyjnego, osoba polecająca dostaje 300 zł, a polecona - tablet lenovo.

Odpowiedz