DAJ CYNK

Testy Swype w wersji dla Androida

09.03.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Nowy system wprowadzania tekstu dla urządzeń z systemem Android na pokładzie - Swype - został udostępniony w wersji beta.

Nowy system wprowadzania tekstu dla urządzeń z systemem Android na pokładzie - Swype - został udostępniony w wersji beta.

Swype to nowe dzieło autora słownika T9, Cliffa Kushlera, które umożliwia wprowadzanie tekstu na urządzeniach z ekranem dotykowym bez konieczności odrywania palca lub rysika od ekranu. Dzięki temu możliwe jest znacznie szybsze, niż do tej pory wprowadzanie tekstu.

Swype dla Androida dostępny jest w wersji beta i współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w ekran o rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli) lub WVGA (480 x 800 pikseli). Obsługiwane obecnie języki to angielski oraz hiszpański, jednak ich liczba ma być sukcesywnie zwiększana.W obecnej wersji część z funkcjonalności została ograniczona, gdyż wymagają one implementacji ze strony producentów kompatybilnych urządzeń. Również pomoc dla programu została ograniczona i dostępna jest jedynie poprzez forum.

Więcej o systemie wprowadzania tekstu Swype pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: swype, wł

Komentarze
Zaloguj się