DAJ CYNK

Testuj smartfona z LTE w Plusie

14.12.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13622

Ważne 1

0

Od 16. grudnia rusza akcja "testuj smartfona z LTE w sieci Plus". Jej uczestnicy otrzymają na 14 dni smartfon Nokia Lumia 820 wraz kartą SIM i specjalną ofertą Bez Limitu z pakietem 3 GB LTE.

Od 16. grudnia rusza akcja "testuj smartfona z LTE w sieci Plus". Jej uczestnicy otrzymają na 14 dni smartfon Nokia Lumia 820 wraz kartą SIM i specjalną ofertą Bez Limitu z pakietem 3 GB LTE.

Plus przygotowuje się do wprowadzenie nowej oferty smatfonów, które pozwalają na korzystanie z mobilnego internetu w technologii LTE, nie tracąc jednocześnie możliwości zestawiania połączeń głosowych. Oferta dla klientów zostanie wprowadzona w połowie stycznia przyszłego roku, ale już teraz każdy może osobiście sprawdzić jak usługa wygląda w praktyce.

Zaczynająca się 16 grudnia akcja jest adresowa do wszystkich, którzy są zainteresowani wypróbowaniem tego rozwiązania, a co równie ważne, podzielą się swoimi spostrzeżeniami z testów. Dla uczestników testów przewidziano specjalny konkurs, a dla autorów najciekawszych i najbardziej pomocny opinii o funkcjonowaniu usług w smatfonach LTE ufundowane zostaną specjalne nagrody w postaci telefonów. Dodatkowo, zarówno sami testerzy, jak również wszyscy zgłoszeni do akcji, będą mogli skorzystać na preferencyjnych warunkach z oferty Plusa.

Chcąc wziąć udział w testach smartfonów LTE należy spełnić wymagania regulaminu oraz uiścić jednorazową opłatę w wysokości 19,90 zł. O zakwalifikowaniu do testów zdecyduje kolejność zgłoszeń, poprawność wypełnienia formularza rejestracyjnego, , przejście weryfikacji, a dodatkowo zgłoszenia będą weryfikowane pod względem dostępności zasięgu LTE. Odbiór i zwrot sprzętu testowego odbywać się będzie w Salonie Firmowym Plusa wskazanym w formularzu rejestracyjnym.

Zapisy do testów odbywają się przez specjalny formularz, który od 16 grudnia będzie dostępny na stronie www.plus.pl.

Zobacz: regulamin akcji "testuj smartfona z LTE w sieci Plus" (plik .pdf; 84 kB).

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
0

2013-02-11 17:15:31

https://www.youtube.com/watch?v=fKNMD8mEiko

Odpowiedz

0

2013-02-11 17:03:19

Ja już dawno po teście... u mnie LTE śmigało pięknie 30-61Mbit/s ;)

Odpowiedz

130. ~pylecki90
0

2013-02-06 19:04:40

mi sie udalo, do testu wybrano najszybszych, i tych co sa w zasiegu lte, tak powiedziano mi w salonie

Odpowiedz

129. motedus
0

2013-01-27 15:08:00

Temat został założony na forum a w nim umieściłem wszelkie informacje na temat testowania, zapraszam tam po wszelkie informacje. Link do tematu http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64937

Odpowiedz

128. WitekT
0

2013-01-27 13:03:47

Usuń cookies i aktywuj konto na forum z poziomu panelu serwisu (zakładka FORUM).

Odpowiedz

127. ~
0

2013-01-27 13:00:14

WitekT: nie moge sie zalogowac na forum :/

Odpowiedz

126. WitekT
0

2013-01-27 11:15:12

motedus: załóż wątek na naszym forum. :-) Ja to "zareklamuję" w newsie. :-)

Odpowiedz

125. motedus
0

2013-01-27 11:10:04

Zna ktos jakies forum/grupe na Fb gdzie mozna wymieniac sie opiniami na temat testow ?

Odpowiedz

124. motedus
0

2013-01-27 11:07:06

Jak sie dowiedzialem na infolini wszystkie karty sim sa zarejestrowane na jedna osobe wiec nie uzyskamy eKodu potrzebnego do zarejestrowania sie do serwisu on-line a takze nie ma mozlowosci sprawdzenia ile zostalo nam sie limitu internetu

Odpowiedz

123. ~MATT
0

2013-01-26 23:07:33

połączenia sms i mms sa nielimitowane

Odpowiedz

122. ~boro
0

2013-01-26 20:24:52

A wiecie jak jest z polaczeniami ? Mozna sobie dzwonic z tego telefonu ?

Odpowiedz

121. ~MATT
0

2013-01-26 10:47:25

@Seba W, zazdroszczę hehe zadzowniłem na infolinię to powiedzieli, że nie widzą mojej karty :D w salonie, w którym podpisywałem umowę testów kolejki jak za komuny więc sobie daruje :D ale telefon fajny tylko ta bateria...

Odpowiedz

120. ~seba w
0

2013-01-26 10:00:06

@119 Matt, u mnie wszystko pieknie dziala, moge dzwonic i do mnie mozna sie dodzwonic. predkosc lacza robi wrazenie. mam w domu internet kablowy i osiagam max 10Mbit. w telegonie ok 50Mbit ;)

Odpowiedz

119. ~MATT
0

2013-01-26 08:51:08

Ze śmiesznych rzeczy podczas testowania mogę stiwerdzić jedno - nie działa LTE ;) Jestem w zasięgu sieci, na wyświetlaczu pojawia się 4 z kreskami zasięgu, jednak gdy próbuje otworzyć stronę internetową pojawia się komunikat o braku połączenia z siecią. Tak samo nikt nie może się do mnie dodzwonić, za to ja mogę wykonywać połączenia. Wszystkie problemy występują po przełączeniu na sieć 3G ;) Więc jak mam testować LTE plusa haha ?

Odpowiedz