DAJ CYNK

Testuj MyWallet w T-Mobile za smartfona

16.11.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9803

Ważne 0

0

T-Mobile rozpoczął akcję Zostań testerem, w ramach której wybrane osoby będą mogły przetestować usługę MyWallet, a na koniec testów zatrzymać otrzymanego Samsunga Galaxy S III.

T-Mobile rozpoczął akcję Zostań testerem, w ramach której wybrane osoby będą mogły przetestować usługę MyWallet, a na koniec testów zatrzymać otrzymanego Samsunga Galaxy S III.

MyWallet to płatności zbliżeniowe oparte o NFC. Szczegółowo o usłudze pisaliśmy w tej wiadomości.

Aby zostać testerem należy być pełnoletnim, posiadać konto w mBanku oraz zgłosić udział w przygotowanej aplikacji na Facebooku. Następne uczestnik musi przygotować nagranie wideo, w którym przedstawi właściwości swojego wymarzonego telefonu.
Ze zgłoszonych prac wybranych zostanie 5 osób, które przejdą do kolejnego etapu. Będą w nim przez ponad 2 tygodnie testować Samsunga Galaxy S III z technologią NFC i usługą MyWallet, a za prawidłowe wykonanie zadań otrzymają telefon w prezencie.

W tym tygodniu program testowy podobnej usługi rozpoczął Orange. Tam jednak na testerów usługi Orange Cash czeka 150 telefonów Nokia Lumia 920, z czego 70 sztuk zostanie u najlepszych testujących.

Zobacz: regulamin akcji "Zostań testerem" (plik .pdf; 201 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
43. ~
0

2012-11-26 14:43:53

Sama usługa wydaje się bardzo atrakcyjna. Mam nadzieję, że wprowadzą ją stopniowo też dla użytkowników Heyah.

Odpowiedz

42. ~Anders
0

2012-11-21 14:53:38

~40 usługa na pewno dla osób mających więcej niż jedną kartę to raz, dwa dla każdego kto lubi mieć alternatywę. Badania pokazują, że prędzej wyjdziemy bez portfela niż telefonu.

Odpowiedz

41. ~MSQ
0

2012-11-20 10:20:07

a ja czekam nadal na to az P4 udostepni opcje placenia zblizeniowka.. sam jestem ciekaw jak to wyglada

Odpowiedz

40. ~Johnny
0

2012-11-19 14:38:08

Jaka sieć taki konkurs !! Usługa tak naprawdę nie wiadomo dla kogo i jeszcze 5 telefonów na ponad 10 mln klientów. T-Mobile czas opuszczac !!

Odpowiedz

39. ~
-1

2012-11-19 11:58:13

38, tak, wielkopański gest, mogliby nie dać nic, bo takiego obowiązku nie mają.

Odpowiedz

38. toms
0

2012-11-19 11:38:10

36 - thonka i Ty to piszesz poważnie? PIĘĆ sztuk na CAŁĄ Polskę? Toż to k...a wielkopański gest, jak na taką firmę. Jedno dobrze napisałeś: " ...i po co organizować takie akcje, jak tak czy tak jest niedobrze?" No właśnie, po co się ośmieszać?

Odpowiedz

37. Ufomarian
0

2012-11-19 11:12:43

Ok może ilość smartfonów do rozdania nie powala, ale sam pomysł z nagraniem własnego video wydaje się być ciekawy. Może zostaną później zmontowane ciekawe reklamówki. Tak jak napisał thonka: nie ma promocji jest źle, są promocje i dają za darmo telefony też źle. Taka, nasza mentalność wychodzi niestety.

Odpowiedz

36. thonka
-1

2012-11-18 20:27:20

czytam te wpisy i sie zastanawiam co jest w Wami nie tak. nie chcesz? nie zapisujesz sie... daja cos za niemal darmo to i tak jest narzekanie, ze dlaczego nie wiecej... i po co organizowac takie akcje jak tak czy tak jest niedobrze?

Odpowiedz

35. toms
0

2012-11-18 18:32:43

I pomyśleć, że kiedyś uważałem Erę za solidną firmę... Ech, gdzie te czasy...

Odpowiedz

34. ~Maxcio
0

2012-11-18 17:25:37

#33 Tak ty wiesz lepiej niż zarząd ;) Trzeba czytac dokładnie telepolis, a nie bzdury o zyskach wypisywać. Zyski maja lepsze niz orange. Jest na ten temat artykuł na telepolis.

Odpowiedz

33. kwistas
0

2012-11-18 16:24:46

T-mobile ostatnio się wypaliło to końca, ciekawe kiedy się obudzą, zarząd widzi tylko statystyki martwych kart SIM, zyski mizerne, zero perspektyw.

Odpowiedz

32. mikkel
0

2012-11-18 16:23:09

Za niecały rok kończy mi się umowa, będzie trzeba się pożegnać...

Odpowiedz

31. ~koszalin
0

2012-11-18 11:59:01

ze oni sie nie wstydza.... konkurs z piecioma smartfonami. to jest jakas parodia.

Odpowiedz

29. ~M.
0

2012-11-18 09:41:03

Pięciu testerów? To PTC i BRE poszaleli... Zapewne w ten sposób chcą podwoić bazę klientów T-Walleta.

Odpowiedz

27. ~mac
0

2012-11-17 23:44:06

my wallet ??? a czym to nfc + konto+ software+ nowy sim+ kompilikacje różni sie od naklejki zblizeniowej pryklejonej do jakiego kolwiek telefonu :) ????

Odpowiedz