DAJ CYNK

Testowy "OneOffice" w Netii

02.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3025

Ważne 0

0

Netia umożliwia nowym klientom przetestowanie funkcjonalności pakietu OneOffice bez zobowiązań przez 30 dni. Promocje dotyczą umów na 24 miesiące.

Netia umożliwia nowym klientom przetestowanie funkcjonalności pakietu OneOffice bez zobowiązań przez 30 dni. Promocje dotyczą umów na 24 miesiące.

W ramach promocji, klienci podpisują umowę, która gwarantuje im 30 dni okresu testowego dla jednego lub dwóch użytkowników OneOffice (opłata za każde - 1 zł netto). W ciągu 30 dni od aktywacji mogą bez konsekwencji zrezygnować z pakietu lub podjąć decyzję o kontynuacji umowy - wtedy kolejny miesiąc również będzie objęty promocyjnym abonamentem za 1 zł oraz będzie możliwe przeniesienie dawnej numeracji telefonicznej.

OneOffice to pakiet usług dla małych i średnich firm. W jego skład wchodzi telefon z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne (z analogową linią zapasową), dostęp do Internetu ze stałym adresem IP (w zależności od technologii: 6 Mb/s lub 10 Mb/s), pakiet bezpieczeństwa, router WiFi oraz fax serwer.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
10. ~xyz
0

2010-04-09 21:26:08

jakie prawo? jak już to masz 10 dni na odstąpienie od umowy w przypadku umowy zawartej na odległość; moim zdaniem niezła promocja - sam chętnie przetestuję, przecież mogę bez konsekwencji zrezygnować i dalej korzystać z dotychczasowych usług

Odpowiedz

-1

2010-04-07 14:32:41

ale co to za nowość? przecież ze wszystkiego można zrezygnować po miesiącu. takie prawo- więc co to za promocja??

Odpowiedz

8. ~
0

2010-04-06 15:34:37

Moim zdaniem nie ma co narzekac, przeciez jak ktos ma watpliwosci to moze sobie przetesowac przez miesiac, wazne ze cos robia, a nie stoja w miejscu jak niektorzy opertorzy. Ciekawa jestem czy wprowadza jaka oferte dla klientów indywidualnych, bo z tego co zauwazylam operatorzy pod tym wzgledem ostatnio bardzo sie przescigaja. Neostrade przy predkosci 6mb mozna wzia za niecale 70 zl, a juz gdzies dzis czytalam ,ze jutro maja wprowadzic nowe stawki. Netia moglaby tez wprowadzic mozliwosc dluzszego testowania, bo tak to sa bez zastrzezen.

Odpowiedz

7. Play
0

2010-04-04 13:47:50

Naciągacz!!!

Odpowiedz

5. ~Tulo
1

2010-04-02 17:07:35

hmm wojtaszek na pewno dobrze sprawdziłeś swoja teorie??? do OO masz max. 10 kanałów dzwoniących za darmo i linie zapasową ze 100 minut. Jeżeli OO jest na miedzi Netii lub na llu to jednoczesnych rozmów możesz wykonać 6; jeżeli na BSA+WLR (TP) to jednocześnie wykonasz 3 połączenie. Do centralki wepniesz OO ale tylko na max. z 2 portami. Oczywiście mówi tu o centralkach nie starszych niż 10 lat:) Jedynie więcej pracy z wpięciem wymaga Panasonic ale wystarczy obrócić pętle abonencka. Także jak centralkowiec mówi ci że się nie da masz np. porządnego Silicana to pora rozejrzeć się za nowym Panem od centralki.

Odpowiedz

4. ~R
1

2010-04-02 16:17:43

W OneOffice podstawowy głos idzie po IP, ale nie takim zwykłym tylko bardzo nowoczesnym. Ilość "linii" to max 10, ale jest to określane jako użytkownicy. Linia zapasowa to zwykły telefon.

Odpowiedz

2010-04-02 15:40:56

czytam ze zrozumieniem, uważnie, każdą ofertę, a to jest oferta dla firm, w firmach zazwyczaj pracuje kilka osób (jak jedna, to po co jej dwie linie?), jedna osoba dzwoni, to ta druga czeka aż się linia zwolni lub płaci ... pic

Odpowiedz

2. ~sztosz
1

2010-04-02 14:01:35

To nie tak. Linia podstawowa jest zawsze za darmo, tak więc masz zawsze ilość numerów które zamawiasz + 1 linię za darmo na której masz 100 min. Tak więc ta druga linia to nie jest pic na wodę, tylko brak zrozumienia oferty drogi Wojtaszku ;)

Odpowiedz