DAJ CYNK

Test telefonu Sony Ericsson XPERIA X10 mini

29.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10029

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson XPERIA X10 mini.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson XPERIA X10 mini.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~jam
0

2011-05-13 14:30:27

x10 mini nie polecam jest za gróba

Odpowiedz

15. wojtek115
0

2010-10-01 11:46:33

Trzeba przyznac,że wersja mini X10 prezentuje się dość atrakcyjnie. Choć to pewnie kwestia indywidualna. Czy pojawiły się jakieś w miarę korzystne oferty abonamnetowe z tym modelem? Z opcją standardową SE X10 widziałem w planach optymlanych Orange, Ery. A z tym modelem to jakoś nie zauważyłem.

Odpowiedz

14. ~lukasz
0

2010-09-30 23:13:34

Telefonik fajny, jednak mi się marzy xperia x8, ciut większy, większy wyświetlacz i chyba będzie tańszy

Odpowiedz

13. lotus79
0

2010-09-30 21:21:50

Mila89 - większość ludzi lubi czytać testy o telefonach z górnej półki, nawet jeśli ich na to nie stać, a testy tych prostych cieszą się dużo mniejszą popularnością co widać z resztą po ilości komentarzy pod takim testem

Odpowiedz

12. ~elvis
1

2010-09-30 20:55:58

Podobno to Elvis nie żyje :P A co do x10 to w mojej opinii telefon jest beznadziejnie wykonany i nie wart zupełie swijej ceny lepiej zainwestować w htc desire hd, wyświetlacz od sony i rewelacyjny htc sense. Pozdrawiam

Odpowiedz

10. ~
0

2010-09-30 12:24:03

@Optipos_Prime , normalna x10 jest chyba dokładnie taka sama, różnią się tylko wielkością. Nie rozumiem dlaczego dopiero teraz publikują te testy? przecież ten model jest dostępny już od jakiegoś czasu- a przynajmniej w Orange.

Odpowiedz

9. ~
0

2010-09-30 01:53:32

SirmarK zyje tylko w nocy?;) A o tym, co jest testowane zawsze ktos marudzi, nasz charakter polski;)

Odpowiedz

8. SirmarK
0

2010-09-30 01:31:58

mila89: jako odpowiedz poszukaj sobie informacje o wczesniejszych testach prostych telefonach i poczytaj opinie. Zawsze ktos marudzi. Robimy swoje - raz sa proste fony, raz bardziej zaawansowane, ilosciowo na miare naszych sil.

Odpowiedz

7. ~
0

2010-09-29 22:10:53

w995 dwie klasy lepszy i ma tyko jave bardziej uniwersalny

Odpowiedz

6. Mila89
0

2010-09-29 20:47:25

Mam pytanie: czy nie lepiej jest robic telefony prostrzych telefonow? jestem przekonany ze w tym czasie kiedy robicie test smartfona zrobilibyscie 4-5 testow prostych telefonow... na tes bardzo popularnego samsunga s3310 chyba sie nie doczekam chociaz imho mozna by go zrobic w 2 dni...

Odpowiedz

4. Optipos_Prime
0

2010-09-29 20:11:59

@2 test jaknajbardziej udany. Co do normalnej x10, aktualizacja podobno do wersji 2.1 ma być za miesiąc, czy zrobicie test z wersją 1.6 czy z wersją 2.1?

Odpowiedz

2. LuiN
0

2010-09-29 19:46:20

Optipos_Prime - normalna X10 miała być gotowa w lipcu. Nasz tester nie dał rady dokończyć artykułu z przyczyn osobistych. Kilka dni temu telefon trafił do mnie i test dużej X10 również się ukaże. Przy okazji nadmienię, że do artykułu doczepione są zdjęcia w ramach nowego modułu galerii. Najbardziej istotna zmiana to możliwość wygodnego zoomowania zdjęć wykonanych telefonem.

Odpowiedz

1. Optipos_Prime
0

2010-09-29 19:40:55

mogliście dać teścik normalnej x10, pozdrawiam ;)

Odpowiedz