DAJ CYNK

Test telefonu Samsung S5620 Monte

21.08.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11861

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung S5620 Monte.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung S5620 Monte.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
51. ~Piotrek
0

2011-08-01 14:06:25

To jest do du** telefon ! Nie mogę do nikogo dzwonic .. zasięg jest a sms ani dzwonic nie mogę ani dosawać nie mogę ! Mineły 7 m i tak sie stało inni też tak mają.

Odpowiedz

50. ~olek
0

2010-08-24 19:06:36

ktoś może się orientuje, czy jest on kompatybilny z nawigacją w Orange?

Odpowiedz

49. ~
0

2010-08-24 13:59:26

@46 - bzdury wać pan piszesz. : oba działają; iP4 nie ma roku, więc nie wiadomo czy się rozleci, chyba żes pan jasnowidz. Monte się nie rozlatują, mimo że to kłamco imputujesz. Nie wiem jak w iP4 trzyma bateria, ale w Monte jak na to co ma, to 3-4 dni to rozsądny czas pracy. Monte chyba się lepiej trzyma, ze względu na jego wyprofilowaną obudowę, zaś iP4 dla kogoś z drobnymi rękami moze być problemem. Dźwięk... nie wiem - nie słuchałem iP4. PS I następny który nie rozumie: CO ZROBI.... a nie Z CZEGO JEST...

Odpowiedz

48. Eczige
1

2010-08-23 11:29:05

Monte telefonem z górnej półki? Chyba coś się komuś pomyliło... Poza tym, jak ktoś wcześniej napisał, miała być tutaj dyskusja o nowym Samsungu, a nie niedorzeczne porównywanie z IP4. Niestety nie miałem jeszcze Monte w ręce (zapewne podobnie jak większa część przedmówców) więc bazuję na opinii Mateusza Pakulskiego i Samsung wydaje się być faktycznie liderem w stosunku jakość/cena. Brak klawiatury ekranowej jest pewnym utrudnieniem dla piszących sms ale da się bez tego żyć, prawda? :) Gorzej już z jakością zdjęć - niektórzy twierdzą, że telefon do robienia zdjęć nie służy ale nie zawsze ma się cyfrówkę ze sobą i gdy przyjdzie coś utrwalić cieszę się, że mój Wave radzi sobie bez problemu. Na zakończenie wrócę jednak pośrednio do IP4 - zgadzam się, że ceny telefonów w Polsce są koszmarne w porównaniu ze średnimi płacami. Np wymieniony produkt firmy Apple, w różnych taryfach sieci np Vodafone w Hiszpanii można mieć już za 0 eurasków. https://tienda.vodafone.es/do/catalogo/comprar/conportabilidad?p =7c25375900f9474ca806efe4bdeec70c Co prawda przy przenoszeniu numeru ale jednak... Poza tym nawet wydanie 300 euro nie obciąży budżetu w znaczący sposób. Niestety nasi operatorzy przyzwyczaili się do tego, że w myśl idei "zastaw się, a postaw się" kupimy wszystko...

Odpowiedz

47. orson_dzi
0

2010-08-23 11:15:31

@44 Monte to góra middle-end, bez przesady. @46 Fakt, opinia na temat telefonu, który jest na rynku z 2-3 miesiące, że nie rozleci się po roku naprawdę mnie przekonuje. A co do dźwięku, to wcale nie jest najlepszy. Na tym polega problem użytkowników Ajfona, ze wg nich jest to najlepszy telefon po każdym względem i nic go nie przebije. A prawda jest taka, że w wielu aspektach produkty innych producentów spisują się lepiej, raz więcej raz mniej ale jednak.

Odpowiedz

46. ~Leoś
0

2010-08-23 10:19:19

W sprawie: CO ZROBI iP4, CZEGO NIE ZROBI MONTE. IP4 po prostu działa i nie rozlatuje się po roku. Trzyma bateria. Nie zdziera się obudowa i nie skrzypi. Przyjemnie się trzyma w dłoni. No i dźwięk... od tego powinienem zacząć

Odpowiedz

45. ~fism
0

2010-08-23 08:36:57

@44: nie mam pojęcia co chciałeś mi przekazać swoją wypowiedzią, przykro mi. Faworytem jest ten kto jest lepszy, a Samsung Monte nie jest pod żadnym względem high-endem ;)

Odpowiedz

44. PLAY
-1

2010-08-23 07:46:30

@42: Ale nie zmieni to faktu, że nie ma co porównywać iPhone''a do tych High-Endowych telefonów np: Monte. Skoro uważasz że Apple jest faworytem. @43: Do każdego tak wyjeżdżasz z książkami? Śmieszny jesteś. Licz się z tym że są ludzie po szkole, pracujący czasem bezrobotni w tym przypadku Ja.

Odpowiedz

43. ~
0

2010-08-23 06:16:43

@PLAY, kiedy przestaniesz pisac te idiotyzmy? Piszesz pod kazdym newsem kompromitujac sie coraz bardziej. Nie wspominam, ze potrafisz 4razy zmienic zdanie w jednej dyskusji. Nie ma to tak naprawde znaczenia bo jestes totalnym laikiem, co bije z kazdej twojej wypowiedzi. Nikt tutaj nie traktuje cie powaznie. Jestes tu posmiewiskiem i nie zmienisz tego. Stawiaj sobie te plusiki bo nikt inny tego nie zrobi :D ksiazki masz juz kupione do szkoly?

Odpowiedz

42. ~fism
0

2010-08-23 00:39:52

@PLAY: może byś najpierw dowiedział się jak się pisze "fanboy", bo troszkę zbyt ''angielski'' się zrobiłeś w wypowiedzi, która zresztą nie ma sensu. Tak samo jak porównywanie iP4 do Monte, które jak słusznie zostało zauważone - mają zupełnie inny target i inne możliwości. Oczywiście - możesz Monte nakręcić film, ale nie w HD. Możesz Monte zrobić zdjęcie, ale w takiej rozdzielczości i jakości. Możesz Monte przeglądać internet, ale nie na ekranie o wysokiej rozdzielczości i przeglądarce opartej o WebKit. I tak można wymieniać w nieskończoność. Gorsi od fanbojów są haterzy, którzy za wszelką cenę chcą udowodnić, że ktokolwiek powie o iP cokolwiek dobrego jest głupkiem, owcą podążającą za tłumem, rozpieszczonym dzieckiem, lanserem, pustakiem, który wyrywa laski (?!) na telefon. Wyskakiwanie z takimi tekstami jest naprawdę prymitywne, a Ty nie podałeś ŻADNEGO argumentu, który przekonałby mnie, że iPhone jest naprawdę zły. Powtarzanie BZDUR o tym ,że z iP NIE DA SIĘ DZWONIĆ też jest dość płytkie, bo da się dzwonić - rozmowy nie są zrywane, tylko spada ilość kresek... Ale powtarzaj co zasłyszałeś, pluj i obrażaj każdego kto powie, że Apple jest dobre i że jest zadowolony z wydanych (dużych bo dużych) pieniędzy i zostanie przy iP, bo po prostu mu odpowiada. Tylko kiedyś nie pęknij na ulicy, jak ktoś przejedzie koło Ciebie wypasionym (i jak to bywa w przypadku wypasionych - przepłaconym) autem...

Odpowiedz

40. orson_dzi
1

2010-08-22 22:19:27

@37 Tak właśnie kończy się dyskusja z ludźmi zapatrzonymi w Ajfona. Czyli przy braku argumentów jest atak, że jak mnie nie stać, to krytykuje. Rzeczywiście, nie stać mnie na zabawkę, a jak niektórzy mówią telefon, za 3500zł, z którego nie mogę zadzwonić, bo mu ręką zasięg zabieram.

Odpowiedz

39. ~
0

2010-08-22 12:25:03

@37 - rotfl.. przecież nowe iMaki sprzętowo to grzyby :D Intele i3/4/7, Radki lub GF. Nie wiem tylko jak z pamiątkami, czy dalej wrzucają własne rozwiązanie. BTW W1984 roku, Apple wypuścił reklamę (z wielkim złym bratem), teraz MS może taką reklamę puścić.

Odpowiedz

38. ~
0

2010-08-22 10:19:03

A ty michalus trochę przesadziłeś:P Apple to komercja ale tak jak wszystko włącznie z tym twoim Samsungiem rotfl

Odpowiedz

37. ~
0

2010-08-22 10:15:27

Bełkot osób, któych nie stać na sprzęt apple''a i żółć im uszami wychodzi. Prawda jest taka że iPhone to świetny telefon, nie mówiąc już o iMacach. Sam posiadam maca i jest to sprzęt nieporównywalny z żadnym pecetem, od designu przez OS aż po podzespoły.

Odpowiedz

35. ~
0

2010-08-22 00:45:28

Błągam, niech wejdzie jakiś admin i wywali tą chołotę fanbojów ;) Za dużo bezsensownych komentów tu jest.

Odpowiedz