DAJ CYNK

Test telefonu Nokia E60

13.06.2007

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5735

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia E60.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia E60.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
71. ~Templariusz
0

2008-03-28 09:42:34

Dlatego właśnie, że ignorujesz wielu ludzi nie masz przyjaciół :P Tak mi przykro, że jesteś tam ze swoim marnym komputerem :P Tak właśnie rodzą się beznadziejni ludzie, z których nikt nie chce znać.

Odpowiedz

70. PLANET
0

2007-08-21 09:17:34

Najwyrazniej jedyny sposob na takie jednostki jak ty to jednak ignore, ktory stosuje od jakiegos czasu i dziala... tymczasem - kasuje bookmarki, a przy takiej okazji zonk - tu jakas dyskusja sie dalej odbywa poza mna, co wiecej tempik pisze do kogos, jakbym to byl ja :> No nic, napisz sobie cos jeszcze, powtorz sie, zebys byl szczesliwy i zeby wszyscy cie kochali (tak to definiujesz mniemam?) i wszystko bedzie OK - a ja tymczasem zegnam :)

Odpowiedz

69. ~Templariusz
0

2007-08-06 12:49:02

Oj Plane''toll czyżbym trafił w czuły punkcik...? Nie moja wina, że nikt cie nie kocha! :)

Odpowiedz

68. ~aaa
0

2007-07-30 17:57:23

frajerzy wymieńcie się gadugadu ^^

Odpowiedz

67. PLANET
0

2007-07-05 16:46:37

Sa pewne zasady, ktorych sie nie narusza. Nie zartuje sie z matek, bliskiej rodziny, domu rodzinnego - tyle na ten temat. Rozumiem, ze w tej kwestii sie zrozumielismy. Co do reszty - EOT, jak wyzej.

Odpowiedz

66. ~Templariusz
0

2007-07-05 14:37:13

Ups... Trafiłem w czuły punkcik ^_^

Odpowiedz

65. PLANET
0

2007-07-05 13:22:49

Rodziny i domu do tego nie mieszaj, panial ?

Odpowiedz

64. ~Templariusz
0

2007-07-05 11:23:18

Oj PLANETROOL. Widzę, że lubisz być obrażany :) Pewnie u ciebie w domu cały czas to robią :D

Odpowiedz

63. PLANET
0

2007-07-03 12:28:08

Nie chce mi sie powtarzac - koncze ta pusta wymiane kolejnych linijek tekstu. Napisalem ci wczesniej juz zarowno o polskich znakach, kiedy ich uzywam, kto i kiedy sie tutaj powtarza, a takze kto zaczal i w jaki sposob kontynuowal - nie zamierzam pisac tego samego po sto razy. W razie czego odsylam do tresci komentarza #61. Nie bede rozmawial z takim typem usera, ktory musi poobrazac kogos, zeby sie dowartosciowac - wybacz, mam troche wyzszy poziom. Wiem jedno, ze jestes biednym czlowiekiem i nalezy ci wspolczuc, mozesz wiec liczyc na wspolczucie, o ile kiedykolwiek bedziesz probowal wetknac kij w mrowisko telepolis nastepnym razem. Oczywiscie napiszesz po raz kolejny, ze zabraklo mi argumentow - prosze bardzo, zreszta napisz sobie co chcesz - przy okazji sprobuj mnie jeszcze obrazic, na pewno poczujesz sie lepiej - bedziesz mial ostatnie zdanie i spelnisz sie w zyciu - gratuluje ;> EOT i zegnam.

Odpowiedz

62. ~Templariuszw
0

2007-07-03 09:35:14

Oj PLANETROOL. Widzę, że już zaczynasz się irytować - tylko się nie popłacz :] Skoro nie wiesz co to są polskie literki to naprawdę jesteś niezłym idiotom. I z tego co widzę cały czas jesteś w błędzie. Każde słowo i zdanie powtarzasz po mnie - powyżej masz przykłady. Nie pozdrawiam :)

Odpowiedz

61. ~PLANET
0

2007-07-02 15:21:38

Znowu nie czytasz ? Tym razem specjalnie dla ciebie, duzymi literami: "O ILE SIE POWTARZAM, TO TYLKO PO SAMYM SOBIE". Pojales ? Nie musze takze czytac swoich komentarzy - doskonale wiem, co napisalem. "Polskie litery" to masz w przedszkolu - poprawnie to sie nazywa "polskie znaki diakrytyczne". To zreszta tez napisalem powyzej, rowniez gdzie ich _trzeba_ uzywac. A ze zaczyna mnie ta ''rozmowa'' nieco nuzyc (stajesz sie monotonny), to zwroce ci uwage na jeden fakt - twoj pierwszy komentarz nie mial NIC wspolnego z "Testem telefonu Nokia E60". I kto tu pisze bez sensu ?

Odpowiedz

60. ~Templariusz
0

2007-07-01 23:27:27

Przeczytaj komentarze powyżej i zobacz jak równo ode mnie ściągałeś :P Nie masz za grosz wyobraźni. Widocznie sam zauważyłeś, że twoje teksty są całkowicie beznadziejne i dlatego zacząłeś pisać wypowiedzi innych osób. No, ale cóż dobrze, że wogóle to zauważyłeś :D Pewnie zaraz zaczniesz używać polskich liter :P :P :P

Odpowiedz

59. ~PLANET
0

2007-07-01 14:29:37

Mysle, ze jesli juz sie powtarzam, to po samym sobie :) Ale i tak wyglada na to, ze to wystarcza, biorac pod uwage jakie kolejne fajne wypowiedzi i epitety produkujesz. Tak trzymaj! ;)

Odpowiedz

58. ~Templariusz
0

2007-07-01 13:51:28

O PLANETROOL. Wszystko powtarzasz po mnie - mógłbyś coś sam wymyślić...

Odpowiedz

57. ~PLANET
0

2007-07-01 13:43:08

''Trollariuszu'', moze to szczegol, ale to samo mozna by powiedziec o tobie, bo caly czas odpowiadasz. Najwyrazniej probojesz przeniesc problemy ze swojego poletka - nikt cie nie kocha, nie masz przyjaciol ? To takie przykre. Nawet ci wspolczuje. Roznica miedzy nami polega takze na tym, ze ja nie oceniam powierzchownie, za to ty - caly czas :) Mysle, ze naprawde caly czas za malo sie starasz :)

Odpowiedz