DAJ CYNK

Test telefonu Nokia 5530 XpressMusic

14.05.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9535

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia 5530.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia 5530.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
44. ~pisul
0

2010-05-16 21:02:45

Wiem wiem my tez czasem z kumplami uzywamy LG do otwierania piwa butelkowego.

Odpowiedz

43. wlo
0

2010-05-16 18:46:40

42. - możliwość noszenia na różowej tasiemce?

Odpowiedz

42. ~
0

2010-05-16 01:05:37

@wlo-jesli szukasz informacji tylko na stronie producenta to...jestes glupcem!!! Jakies 2-3 lata temu znalazlem wspolnie z kolegami na jednym z telefonow LG funkcje,ktora nie byla na stronie firmowej...napisze wiecej-nawet przedstawiciele handlowi LG nie wiedzieli o tej funkcji.

Odpowiedz

41. SirmarK
0

2010-05-15 22:37:05

#40. nie wypisuj bzdur, bo zartami wprowadzasz w blad. #39. jesli komentarz znikl, tzn. ze naruszal jedna z zasad, ktore sa opisane pod formularzem.

Odpowiedz

40. ~dżołk
0

2010-05-15 18:21:44

Do 37: twój post został skasowany bo naruszał poprawkę do punktu 15c regulaminu forum, ktory zabrania poruszania kwestii wysokich tonów podczas rozmów w Nokii X6.

Odpowiedz

39. ~Jermin
0

2010-05-15 12:01:12

Przepraszam, wczoraj opublikowałem komentarz na temat braku wysokich tonów w głośniku podczas rozmowy. Gdzie on zniknął?

Odpowiedz

38. ~
-1

2010-05-14 23:24:59

żałosne te komentarze

Odpowiedz

37. ~
0

2010-05-14 22:44:33

Pora na telesfora. Telesfor jaki telefon będzie w maju najczęściej przeglądany na telepolis.Nie wiesz przypadkiem?

Odpowiedz

36. Telesfor
0

2010-05-14 21:10:29

wlo: tak samo durne jak i Twoje. A może nawet Twoje durniejsze, hehe. A wiedz że wszelkie strony internetowe są robione przez ludzi a nie przez automaty. A ludzie jak to ludzie czasem popełniają błędy. Ja sprawdzam na Telopolis bo mi tak pasuje i cieszę się, że Cię to nie obchodzi. Martwiłbym się gdyby zaczęło. To może sobie pozyskuj te informacje a nie zawracasz ludziom gitarę jak i tak nie masz do nich zaufania. Strona nokii jest dla Ciebie wyrocznią to po kiego grzyba stawiasz tu jakieś pytania retoryczne? To jest właśnie ten przypadek gdy nie wie się co ze sobą począć, czy jak?

Odpowiedz

35. wlo
0

2010-05-14 20:15:40

Jeśłi nie potrafisz mio powiedzieć o obu telefonach, o któe pytałem, najlepiej sobie daj spokój, bo naprawdę durne te Twoje wywody są.

Odpowiedz

34. wlo
0

2010-05-14 20:14:05

Telesfor - nie chodzi o zaufanie... chyba od tego są stroby producentów żeby z nich korzystać? Jest to jedyne i podstawowe źródło moim zdaniem - ale jęsli Witek wie coś więcej o specyfikacji Nokii niż sama Nokia... To dla Ciebie w takim razie jest to nieocenione źródło infoamacji ;-) Ja korzystam z jednego, ale najlepszego - Ty jak Ci się nudzi i z 300 możesz korzystać - mam to gdzieś. Tak samo Ciebie nie powinno obchodzić w jaki sposób ja pozyskuję informnację nt. np. telefonów?

Odpowiedz

33. Telesfor
0

2010-05-14 18:45:01

#31: pozdrawlajem :)

Odpowiedz

32. Telesfor
0

2010-05-14 18:44:15

wlo: ależ jesteś przenikliwy. Może mi opowiesz jakie to niby problemy mam? Bo najwyraźniej nie jestem ich świadomy. Chętnie się dowiem czegoś nowego od wszechwiedzącego wiedźmina ple-ple :-D Skoro masz zaufanie do prowadzących Telepolis a do specyfikacji telefonów umieszczonych na tej stronie już nie to o czym to świadczy? Może się zdecyduj? Ja tam patrzę na specyfikacje w kilku źródłach ale nie chciałem zbyt trudnego zadania przed Tobą stawiać :-)

Odpowiedz

31. ~Bolgariya
0

2010-05-14 18:31:42

pozdrav ot Bolgariya za telepolis.pl

Odpowiedz

29. wlo
0

2010-05-14 18:30:22

Specyfikacje się porównuje na stronie producenta tak w ogóle - już to dawno zrobiłem ;)

Odpowiedz