DAJ CYNK

Test telefonu LG P760 Swift L9

16.12.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13040

Ważne 0

1

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG P760 Swift L9.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG P760 Swift L9.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: w

Komentarze
Zaloguj się
11. Gitarka
0

2012-12-19 16:16:07

Zgadzam sie L9 jest bardzo dobrym telefonem, jednym z lepszych na rynku, w dodatku za niewielkie pieniądze jak smartfon tego kalibru

Odpowiedz

10. ~L9 user
0

2012-12-18 17:22:15

używam L9 od premiery na rynku. Cena/jakość - nie ma niczego lepszego obecnie na rynku. Bateria - nie ma niczego lepszego obecnie na rynku(nawet ponad 2 dni na jednym ładowaniu). Wyświetlacz jest duży, rozdziałka wystarczająca , świetny telefon dla ludzi którzy lubią przeglądać internet i portale społecznościowe. Przy takich rozmiarach telefon jest naprawdę lekki i można się do niego szybko przyzwyczaić. System działa płynnie, tylnia klapka mogłaby być lepiej wykonana. Ogólnie w moim odczuciu warty swej ceny.

Odpowiedz

9. Bear
0

2012-12-18 13:14:19

Super Amoled jest Fantastyczny.Płytkie zdanie ? No ale co tu więcej pisać.

Odpowiedz

8. ~
0

2012-12-18 13:12:23

Całkiem, całkiem...

Odpowiedz

7. ~
1

2012-12-17 23:13:16

Android mnie nie odstrasza. W domu jest tablet z nim więc jestem przyzwyczajony. Do kolegi, który twierdzi, że IPS jest lepszy od Super Amolenda. Mnie się wydaje, że to SA lepiej oddaje kolory. Czerń jest chyba lepsza. Ale może się mylę więc proszę o opinie.

Odpowiedz

6. KA
-1

2012-12-17 19:28:56

@2 Tak, jeśli nie odstrasza Cię Android. Mnie tak, do tego wolę lepszą jakość wykonania telefonu niż stertę aplikacji do zabawy, więc polecam Wave3 po S8500. Jeśli chcesz Androida z dobrym wykonaniem, to któryś z HTC ONE.

Odpowiedz

5. raktut
0

2012-12-17 15:13:07

chyba najbardziej interesujacy obecnie telefon cena/jakość

Odpowiedz

4. ~
0

2012-12-17 14:35:13

Super Amoled to shit, najlepszy jest IPS.

Odpowiedz

3. ~
0

2012-12-17 13:40:47

@up pomijam wielkość ekranu. Natomiast nam super amoled, a L9 nie.

Odpowiedz

2. ~
0

2012-12-17 13:37:53

Mam teraz Samsunga Wave S8500. Warto go zmienić na LG L9?

Odpowiedz