DAJ CYNK

Test telefonu LG E900 Swift 7

28.08.2011

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5642

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG E900 Swift 7.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG E900 Swift 7.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~wzrusz
0

2011-08-30 12:10:54

Chlip... 3mam kciuki, dacie radę, polkomtele!

Odpowiedz

15. ~audyt i dzokej
-1

2011-08-30 12:10:42

..i do tego reklama z dzokejem-zenada-przeciez pracownicy plusa zamiast sprzedawac i usmiechac sie do klienta czekaja tylko na audytora przy ktorym musza walic wierszyki z kartki ,a jak zapomna o jednym zdaniu sa pozbawiani i tak skromych pieniedzy. sztuka dla sztuki-gdyby obslugiwac z tej kartki prawdziwych klientow to nie zarobilibysmy na wode z sola!!! potem jakis rozkapryszony smarkacz napisze na forum ,ze w plusie sie sprzedawcy nie znaja czy zle zostal obsluzony bo mu nie chcieli sprzedac lg 3d za 1zl w taryfie 29gr. popracujecie tu troche to podejdziecie do sprzedawcow zupelnie inaczej!!! i juz sie ciesze na odpowiedzi z cyklu: "bylo sie uczyc to bys nie pracowal w plusie" albo "jak ci zle to sie zwolnij" nie bede tego komentowal bo same te wypowiedzi sa odpowiednim komentarzem do poziomu ich autorow.pozdrawiam ze sklepu plusa czekajac na dzokeja....a moze kawe??

Odpowiedz

13. Q!
1

2011-08-29 20:24:18

@ekhm, LuiN - od jakiegoś czasu jest w sieci aplikacja do zrobienia z telefonu z WP7 pamięci masowej. Sprawdzone - działa idealnie. Nie potrzeba żadnych Zune''ów i innych podobnych zbędnych. :-)

Odpowiedz

12. rcicho
-2

2011-08-29 19:56:51

Ciekawe czy da się tego Windows Phone synchronizować pod Linuksem?

Odpowiedz

11. ~asd
-3

2011-08-29 17:47:18

Outlookiem się odbiera dżimejla...zią!

Odpowiedz

10. ~spod hotelu
5

2011-08-29 17:40:06

mialem ten telefon, szybko padla koncowka mocy i bez zasiegu caly czas az poszedl na recykling

Odpowiedz

9. ~
-3

2011-08-29 17:33:48

@8: Teraz są dżimejle, zią!

Odpowiedz

8. ~asd
-3

2011-08-29 17:14:54

@7 Do tego żeby odbierać pocztę geniuszu?

Odpowiedz

7. ~
-3

2011-08-29 14:22:48

Menu straszne. Te wielkie ikony (na co komu Outlook?) takie dla wszystkich i dla nikogo. Marne to.

Odpowiedz

6. ~ekhm
-3

2011-08-29 09:31:46

dzięki za odpowiedź :) przymierzam się do przedłużenia umowy jesień/zima i czekam na nokie z WP7 Mango - mam nadzieję, na coś fajnego, bo LG średnio mi podchodzi.

Odpowiedz

5. LuiN
0

2011-08-29 08:27:31

4, ekhm - kabelek + Microsoft Zune na komputerze.

Odpowiedz

4. ~ekhm
-3

2011-08-29 07:23:10

Jeśli nie ma kart SD, to jak np wrzucić do niego muzykę? Przez kabelek i działa jak pamięć? Bluetooth?

Odpowiedz

3. ~
-3

2011-08-28 21:03:51

ciekawe czy poprawili koncowke mocy?

Odpowiedz

2. ~gt
-3

2011-08-28 20:21:39

"2-3 dni podczas normalnego użytkowania telefonu, z uruchomionym facebookiem, WiFi i odbieranie kilku rozmów dziennie" - Jak dla mnie, to na obecne czasy nie ma powodu do poważnego narzekania.

Odpowiedz

1. Spamer ;)
7

2011-08-28 19:09:30

Jednym słowem świetny telefon z wyglądu i parametrów, tylko ta bateria 1500 mAh ciut za mało pojemna jak na ten sprzęt.

Odpowiedz