DAJ CYNK

Test telefonu HTC Wildfire S

22.10.2011

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10853

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu HTC Wildfire S.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu HTC Wildfire S.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~PiekarzNaUrlopie
0

2011-11-03 21:54:36

32- nie jestem w temacie, ale chodzi o to, że aplikacja dotycząca informacji ze stacji bazowych działa na Androidzie i nie zależy od tego czy jest to smartfon Samsunga, HTC, Sony Ericsson czy LG ? W takim razie systemy Android i Symbian są kompatybilne z tą usługą cell info, a już Apple tego nie obsługuje ?

Odpowiedz

33. ~krzsos
0

2011-11-03 11:16:18

Próbowałem napisać opinię na orange.pl , wydaje mi się że konstruktywną i nie da się ...ciekawe czemu ???

Odpowiedz

32. Taczian
0

2011-10-24 11:54:56

Pozwolę sobie kontynuować OT ponieważ myślę, że rozwieję wątpliwości nt. Androida i Cell Info. Otóż w brandowanych dla Ery jest widżet "Lokalizator" pokazuje CI z kanału 050! Widżet wyciągnięty ze Spicy z Androida 1.5, działał mi też na 2.1 z kartą Plusa tu do pobrania: http://tnij.org/cell_info

Odpowiedz

31. ~
0

2011-10-24 10:25:52

W Samsungu i9000 działa Cell Info, włączyć można w menu wiadomości. Informacje przychodzą jako smsy, jadąc w jakąś trasę można sobie potem prześledzić przez jakie okolice prowadzi droga, np. na trasie Kraków - Darłowo telefon odebrał ok 450 wiadomości Cell Info :)

Odpowiedz

30. Kamil_K
0

2011-10-23 20:29:46

@29, na Duozie b7722 działa CI. Wyświetlana jest informacja z SIM1.

Odpowiedz

29. ~R1
0

2011-10-23 18:19:14

ciekawe czy cell info działa na Samsungu Duoz b7722, HTC Desire Z i Apple iPhone 4 ?

Odpowiedz

28. ~R1
0

2011-10-23 18:14:05

rcicho- nie powiedziałbym, że dokładniej, bo ,,twoje położenie w promieniu 4 kilometrów,, śmieszy mnie w przypadku Google Maps. Owszem, w plenerach jest mniej dokładne cell info, ale napewno lepiej się sprawdza niż aplikacja Google Maps, której ładowanie trwa zbyt długo i bierze pod uwagę nadajnik z najsilniejszym sygnałem, niekoniecznie najbliższym.

Odpowiedz

27. rcicho
0

2011-10-23 16:54:27

Uruchamiasz Google Maps i już wiesz gdzie jesteś, nawet dużo dokładniej niż przez cell info.

Odpowiedz

26. code
0

2011-10-23 14:16:32

naprawdę chciałbym zrozumieć. Cell Info nie ma bodajże w smartphone, na których masz GPS do dokładniejszego sprawdzania, gdzie jesteś. fakt faktem, że nie jest to napisane od razu na ekranie, ale niektóre widgety - np pogoda w HTC - wyświetlają dzielnicę (widziałem tylko w Warszawie na WM7 i nie wiem, jak w reszcie kraju). Ale mniejsza o to. Masz GPS w telefonie, który musisz mieć z pakietem data, by miało sens korzystanie z telefonu. Pukasz palcem w ekran i masz dokładną pozycję, gdzie jesteś. I cell info jest naprawdę potrzebne? Czy to po prostu przyzwyczajenie do tego, że patrzysz na telefon i masz mniej lub bardziej dokładne potwierdzenie miejsca, w którym się znajdujesz? Bardzo dużo osób pyta o cell info w telefonach, nawet niektórzy decydują się na zakup starszego telefonu, byle by miał cell info - co mnie dziwi, dlatego pytam.

Odpowiedz

25. Kamil_K
0

2011-10-23 12:37:58

W Androidzie 2.3.3 (Xperia arc) jestem przekonany, że udało mi się uruchomić Cell Info, jednak komunikaty z usługi były wyświetlane jako nadchodzące wiadomości (jak SMS).

Odpowiedz

24. Kamil_K
0

2011-10-23 12:37:13

W Samsungach z Bada OS Cell Info działa - informacja wyświetlana jest jako druga linia w widżecie z nazwą sieci.

Odpowiedz

22. kwistas
0

2011-10-23 11:45:38

21 dobrze wiem co to jest cell info, więc nie prowokuj, korzystałem z tego wcześniej niż ty, ale gdy Era swego czasu miała naprawdę wysokie ceny, musialem wybrać tańsza konkurencję i olać CI Ery. Korzystałem i korzystam z CI Tmobile, wiem że to dobra usługa, jak Ci zależy na multimedialnym telefonie to kup sobie dotykowa zabawkę na Symbianie tam CI pisze pod nazwą operatora. Odnośnie CI wiem że Nokia ucina nazwy, ale mój stary SE W610i(k550i w innej obudowie) wyświetla zawsze pełne Cell Info. Android to amerykański system, zapewne by dodali tą usługę w standardzie, np przy zablokowanym ekranie gdzie wyświetla się nazwa operatora, ale w US taka usługa nie jest używana.

Odpowiedz

21. ~mirek32
0

2011-10-22 23:35:09

kwistas- wydaje mi się, że nie wiesz co to jest cell info lub nie korzystałeś nigdy z Ery-T-Mobile, Heyah, Mobilkinga lub tuBiedronki. A druga sprawa to telefony zubożone do 20 znaków- np. nowe Nokie nie nadają się do wspomagania cell info, bo ucinają nazwy, więc nie pie.ol o Nokii 1100, bo tu raczej dzieciaków nie ma. Tobie może nie przydatna ta usługa, ale dla mnie smartfon nie obsługujący cell info z kanału 050 jest do kitu, więc poszukuję takiego, który to ogarnia jak klasyki bądź za pośrednictwem aplikacji online.

Odpowiedz

20. ~mirek32
0

2011-10-22 23:26:55

18- ale wymaga to uruchomienia tego a-gpsu i nie pokaże mi np. Lasy Suchedniowskie, Park Moczydło, Most Szarpera, Dolina Dolnej Narwii, Puszcza Biała, Wzniesienia Mławskie itp.

Odpowiedz

19. kwistas
-1

2011-10-22 23:18:55

600mhz to mało, Android nie chodzi na tym procku płynnie. Odnośnie Cell Info, to kupicie sobie Nokie 1100 sobie to oglądajcie w smarthphonach to zbędna usługa zwłaszcza jak się ma GPS.

Odpowiedz