DAJ CYNK

Test telefonu HTC 7 Trophy

06.02.2011

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5108

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu HTC 7 Trophy.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu HTC 7 Trophy.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~Octopus
0

2011-02-08 07:58:52

Jak dzieci... Ad. tematu, sprzęt wydaje się ciekawy , ale soft pozostawia (jak to z windą) wiele do życzenia. Może dlatego samsung stawia ja jakość a nie ilość. (pozytywnia praca z i9000 i tab-em)

Odpowiedz

17. ~...
0

2011-02-07 23:55:29

@16 Jestem spokojny, dlatego nie wyzywam nikogo od kapusiów.

Odpowiedz

16. ~
1

2011-02-07 20:04:37

@15 uspokój się kapusiu

Odpowiedz

15. ~...
-1

2011-02-07 18:22:47

GDZIE JEST MODERACJA? Zgłosiłem @10 do moderacji kilka razy. (inne posty też) Pozostałe były równie chamskie i niemerytoryczne jak @10. Tamte skasowano. Pytam się dlaczego nie skasowano @10? Co to za zwyczaje dzikie że pozwala się kogoś obrażać bo ma taki a nie inny system w telefonie?

Odpowiedz

14. wilku555
1

2011-02-07 18:09:28

@13 bo symbian to sprawdzony system... W poscie chodzilo mi o to ze nie poddaje sie atkualnym przemijajacym trendom mody... Uzytkuje to co mi odpowiada i z czego jestem zadowolony( a z WM i Antka nie bylbym zadowolony- uzytkowalem oba przez jakis czas i nie przypadly mi do gustu...)

Odpowiedz

13. ~r
0

2011-02-07 17:00:47

#9: na symbiana moda już dawno przeminęła i jakoś nic sobie z tego nie robisz :-P

Odpowiedz

12. ~
0

2011-02-07 15:40:44

@ 11 nie wiesz jaki masz fon?

Odpowiedz

10. ~
0

2011-02-07 15:00:19

Android to zabawka inteligentnych inaczej...symbian jest dla wymagających użytkowników

Odpowiedz

1

2011-02-07 12:54:53

@6 słuszna uwaga... ja od lat korzystam z symbiana i w zupełności mi wystarcza, ale co ważniejsze potrafie wykorzystać to co oferuje i użytkuje go bo najbardziej mi odpowiada, a nie przesiąde sie na Antka bo jest taka moda która za chwile przeminie bo ktoś wymysli coś innego...

Odpowiedz

8. ~db
0

2011-02-07 09:42:24

Google ma ogromny potencjał pomysłów i to jest główny powód, aby wchodzić w Androida. Padł UNIX, pada Windows, kiedyś padnie Android.

Odpowiedz

7. ~ds
1

2011-02-07 09:34:06

Miało być zasobne. Każdy świadomy znajdzie w tych systemach coś dla siebie. Niekoniecznie najlepszym rozwiązaniem zawsze jest Android.

Odpowiedz

6. ~ds
1

2011-02-07 09:30:48

Tak jest jak dzieci oceniają telefony które widzą na zdjęciach, albo ktoś w Saturnie lub MM coś powiedział. Na temat Symbiana ciągle przewijają się komentarze o tym że przestarzały, WM7 też do d**y. Neokids przesiadly się z 3310 na Androida, a co bardziej żałobne iOS.

Odpowiedz

5. ~gt
0

2011-02-07 08:31:02

Fascynujące dla mnie jest to, że mimo iż w rzetelnym teście system dostaje pozytywne opinie - w komentarzach zawsze widać modę na "nie mam, nie widziałem, ale ponarzekam"...

Odpowiedz

4. ~as
0

2011-02-07 08:17:50

zobaczymy czy system sie przyjmie. Aparat fotograficzny wyjątkowo kiepski - pal licho kolory ale ten zupełny brak ostrości - tragedia.

Odpowiedz