DAJ CYNK

Test netbooka Nokia Booklet 3G

14.03.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9030

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test netbooka Nokia Booklet 3G.

W dziale Artykuły ukazał się test netbooka Nokia Booklet 3G.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
0

2010-03-15 16:53:32

@16 Chyba na Telepolis była na ten temat informacja, ale przy jakiej okazji, to nie pamiętam :-).

Odpowiedz

0

2010-03-15 16:05:24

@15: A Maemo to co :P ?

Odpowiedz

15. ~
0

2010-03-15 10:12:26

To nie to co miałem na myśli. Żeby przeprowadzić transmisję po kablu HDMI w netbooku jest złącze HDMI. W telefonie będzie to złącze micro HDMI - żeby wszystko fajnie chodziło będzie użyty procecor od 1GHz wzwyż. Poza tym chodzi nie o 720p, a o 1080p. Oczywiście poprzez złącze telewizyjne czy nawet gniazdo Jack 3,5mm przekażę obraz z telefonu do do TV, ale to nie jest to, co po kablu HDMI. Obraz 720p a zwłaszcza 1080p przekazywany po DLNA nie będzie płynny - będzie się rwał. Poza tym nie koncenrujmy się tylko na Symbianie. Może nas miło zaskoczyć platforma MeeGo oparta przecież na Linuksie.

Odpowiedz

14. ~xxx
0

2010-03-15 08:54:24

Już jest np. SE vivaz. Nagrywa filmy w HD oraz umożliwia odtwarzanie ich na telewizorze

Odpowiedz

13. ~
0

2010-03-15 06:42:54

Technologie przenikają i jeszcze w większym stopniu będą przenikać. Już dzisiaj z netbooka po kabu HDMI wyświetlamy na TV materiały HD. Za chwilę do tego celu zamiast netbooka użyjemy telefonu - ciekawe, który producent pierwszy nam to zafunduje. Przy okazji interesujące jest, jaką rozdzielczość optyczną mają obiektywy montowane w aparatach cyfrowych telefonów.

Odpowiedz

12. ~paki
0

2010-03-14 21:00:52

bawiłem się ostatnio na prezentacji Nokii tym urządzeniem , całkiem ciekawe, przede wszystkim solidnie wykonane z bardzo dobrych komponentów. Ciekawe tylko czy chwyci..

Odpowiedz

0

2010-03-14 20:47:12

@7: owszem są tam testy po polsku, ale nie dość, że pisane gorzej (optycznie) niż na telepolis, to nie ma Bookleta :(

Odpowiedz

10. SirmarK
0

2010-03-14 20:30:55

#7. od razu mowie, ze telepolis nie ma w planach przeksztalcenia w typowy vortal komputerowy. Taki test to tylko efekt przenikania sie pewnych technologii i sprzetu.

Odpowiedz

9. LuiN
0

2010-03-14 18:53:00

7 - ta i znajdź mi na notebookcheck test Bookletu (nie wspominając o polskojęzycznym teście na tej witrynie)... 5, rcicho - raczej naturalna tendencja, są newsy o netbookach w ofertach operatorów, więc czemu by nie test? Szczególnie, że producent jest dość "komórkowy":)

Odpowiedz

8. Hiroshima
0

2010-03-14 16:38:35

Panowie to lapek producenta jak dotąd tylko komórek, no i jakby nie było ma wejście na kartę sim więc żaden cud że napisali o tym:-) O modemach 3G itp też piszą a co to ma do komórek?

Odpowiedz

7. ~
0

2010-03-14 14:47:29

Dla rynku to dobrze, że jak się okazuje mamy kolejny wortal komputerowy obok takiego niemieckiego, jak: www.notebookcheck.net - wystarczy jeden klik i wyskoczy strona w wersji polskiej.

Odpowiedz

5. rcicho
1

2010-03-14 13:28:38

Wortale komputerowe zaczęły testowac telefony a na telepolis można poczytać testy komputerów. Koniec świata czy jednak naturalna tendencja?

Odpowiedz

2010-03-14 11:24:30

No i przyszła pora na test. Brawo.

Odpowiedz

3. ~
-1

2010-03-14 10:36:41

matryca blyszczaca? a co bedzie widac w dzien na tym ekraniku? Niewiele!

Odpowiedz

2. ~Tylko tak dalej :)
0

2010-03-14 10:05:32

Super nareszcie jakieś inne testy oprócz telefonów widać że się Telepolis coraz bardziej rozwija WIELKIE BRAWA !!.

Odpowiedz