DAJ CYNK

TELKO.in: Telestrada przygląda się NOM-owi

09.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4107

Ważne 5

0

Telestrada została dopuszczona do procesu due diligence spółki NOM w ramach prowadzonego przez Exatel procesu sprzedaży 100% udziałów tej spółki - podała Telestrada w komunikacie.

Telestrada została dopuszczona do procesu due diligence spółki NOM w ramach prowadzonego przez Exatel procesu sprzedaży 100% udziałów tej spółki - podała Telestrada w komunikacie.

Po przeprowadzeniu badania Telestrada zdecyduje, czy złoży ostateczną wiążącą ofertę zakupu NOM, telekomu świadczącego usługi połączeń stacjonarnych. Obecnie NOM oferuje 13 planów z przeznaczaniem dla klientów indywidualnych i biznesowych. 100% udziałów NOM posiada Exatel, którego głównym akcjonariuszem jest PGE.

NOM rozpoczął działalność w 1999 roku, jako jeden z pierwszych alternatywnych operatorów telefonii stacjonarnej w Polsce, świadczących usługi poprzez prefiks 1044. Exatel od dłuższego czasu próbuje sprzedać tę firmę, jednak bez powodzenia. Sam NOM nie prowadzi akcji marketingowych i nie pozyskuje aktywnie klientów.

Źródło tekstu: Telestrada, wł

Tagi: nom telestrada
Komentarze
Zaloguj się
23. ~Max
0

2015-11-24 19:12:08

Easy Call jest ok.

Odpowiedz

22. ~Romek
0

2014-07-24 21:01:58

Ten easyCALL to nie drogi rozumiem, że dzwonisz za granice Damianero?

Odpowiedz

21. ~Damianero
0

2014-06-30 14:47:03

Miesiecznie ja wydaje 80zł na dzwonienie z EasyCALL

Odpowiedz

20. ~Saksik
0

2014-06-29 14:41:23

-Honolulu a ile korzystasz z EasyCALL? Ile Ci wychodzi miesięcznie?

Odpowiedz

19. ~Honolulu
0

2014-06-28 19:48:24

Dzwoniłem z kilku operatorów VOIP najlepszy okazał się też w moim wypadku EASYCALL

Odpowiedz

18. ~Przemek
0

2014-03-28 18:41:47

EasyCall.. Opinie są podzielone, ja zostaje przy tym, że warto z nich korzystać.

Odpowiedz

17. ~Krem
0

2014-02-26 22:48:05

Nie dość, że taniej to i lepiej bo można wynieść z domu:D

Odpowiedz

16. ~
0

2014-01-21 12:05:27

Ja też korzystam z VOIP. Wcześniej byłem niezadowlony z telefoni stacjonarnej, wychodziły mi duże rachunki pozatym jest to nie mobilne. Ja lubie jak coś mogę mieć pod ręką a jak jeszcze jest tanie...:)

Odpowiedz

15. ~tom333
0

2014-01-09 22:00:01

Ja byłem zadowolony z NOM-u, to była pierwsza tania konkurencja wobec TP. Skończyłem korzystać, gdy przeszedłem na VOIP. W czasach drogich rozmów komórkowych, bardzo słabego internetu, dominacji cenowej TP i gdy telefon stacjonarny miał czasy świetności to była super oferta. Teraz niestety biznes, który prędzej czy później padnie. Zresztą to samo czeka za 20 lat telefon komórkowy - smartfon to będzie miał dostęp tylko i wyłącznie do internetu, więcej nie będzie potrzeba.

Odpowiedz

14. ~xxx
0

2014-01-09 21:22:54

bardzo wielu ludzi nom powprowadzal w blad przedstawiajac sie jako tepsa. nie wspomne juz o tym ze umowy odnawiaja sie na kolejny okres np 2 lat. najgorsze powroty wlr ktore sie robilo bo ciagle odrzucali. totalna wyjebka z ich strony

Odpowiedz

13. ~mirekb
0

2014-01-09 17:14:09

w nom nie jest zle.najtansze abo na rynku wrl z minutami na komorki-45zl i 225/122 min na stacjo/kom

Odpowiedz

12. ~tkubon
0

2014-01-09 15:59:08

@10: Jest śmieszną firemką, bo nikt kto codziennie normalnie i intensywnie korzysta z telefonu nie weźmie sobie sieci, która wymaga określonej ilości minut odebranych i dobrego stosunku odebranych do wychodzących. Tak pokrętnych umów, tak dziwacznych nie ma nigdzie. A cenowo do takiego sprawdzonego nju się nawet nie umywają

Odpowiedz

11. ~tkubon
0

2014-01-09 15:55:29

taki NOM jako samodzielna firma świadcząca usługi o WLR i prefiks nie ma obecnie racji bytu, bo ten biznes się po prostu nie opłaca. Musi ich ktoś kupić, kto dołączy jakiś tam obecnych i ew. przyszłych klientów do swojego pełnego portfolio.

Odpowiedz

10. ~
0

2014-01-09 15:48:21

Telestrada czyli ta firma, która ma telefonię komórkową White mobile. A któryś ze /''znawców/'' na forum nazywał to śmieszną firemką. Pewnie sam po lekcjach w szkole prowadzi większy biznes

Odpowiedz

9. ~mkkot
0

2014-01-09 15:01:39

Dobra, cofam to ;p Dziś dostałem mejlem fakturę płatną do wczoraj z dopiskiem "Prosimy o terminowe uregulowanie płatności." ;)

Odpowiedz