DAJ CYNK

Telewizja Polsat informuje o wniosku w sprawie aukcji LTE

30.09.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4409

Ważne 8

2

Polkomtel za pośrednictwem telewizji Polsat informuje o złożonym wniosku do Ewy Kopacz w sprawie rozporządzenia dotyczącego aukcji LTE.

Polkomtel za pośrednictwem telewizji Polsat informuje o złożonym wniosku do Ewy Kopacz w sprawie rozporządzenia dotyczącego aukcji LTE.

Widzowie telewizji Polsat mogą co jakiś czas zobaczyć u dołu ekranu czerwony pasek informujący o złożeniu przez Play, Polkomtel i T-Mobile wniosku do premier Ewy Kopacz w sprawie unieważnienia rozporządzenia ministra Andrzeja Halickiego w sprawie aukcji LTE. W informacji znajduje się też dopisek o negatywnych opiniach prawnych w tej sprawie.

Zobacz: Polkomtel składa wniosek do premier Ewy Kopacz

Być może przekazanie tej informacji w ogólnodostępnej telewizji spowoduje, że o zamieszaniu w sprawie aukcji LTE zaczną mówić nie tylko media branżowe.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~pytajnik
-2

2015-10-01 07:38:21

@11 Play, T-Mobile i Plus (tak to jest komunikowane) - to alfabetycznie? Według którego z alfabetów? :)

Odpowiedz

12. ~P
0

2015-10-01 07:37:40

@up no faktycznie O jest w alfabecie po P

Odpowiedz

11. ~
2

2015-10-01 07:19:12

@8 A nie wpadłeś na to, że po prostu wymienili zainteresowane podmioty w kolejności alfabetycznej? Bo chyba dorabiasz teorię do faktów.

Odpowiedz

10. ~Ja±
-1

2015-10-01 00:09:37

Przecież już kilka razy o tym pisałem, że w wiadomościach informują nt aukcji - to nikt nie zwrócił uwagi...

Odpowiedz

9. ~Punk
1

2015-09-30 23:48:26

Mnie już Plus zraził do siebie i pójdę od nich jak tylko skończy mi się umowa z nimi, przynajmniej TV i Internet i zostawię sobie tylko sam abonament telefoniczny.Swoją drogą ktoś to robi celowo, alby potem wielomilionowe odszkodowania wypłacać z naszej kieszeni.Powinna być ustawa że jak urzędnik działa na szkodę państwa to bierze się go do odpowiedzialności karnej i takich cyrków by potem nie było, a tak jest jak w Rosji bo w Polsce takie same bezprawie jak i u nich.

Odpowiedz

0

2015-09-30 23:02:29

Ciekawe jest to, że w polsacie przedstawiono p4 jako lidera równego plusowi. Wizerunkowo to zrobili tym niusem niezły prestiż dla p4. Dopiero t-m na szarym końcu od niechcenia. O Orangutanie ani słowa. Wiadomości mają swoją siłę przekazu. Ludzie myślą telewizorem.

Odpowiedz

7. ~Oleg
0

2015-09-30 22:36:00

No ale o co chodzi, najwyzej kupi czestotliwosci orange narodowy najwiekszy operator

Odpowiedz

6. ~rcicho
-2

2015-09-30 22:08:25

Niech jeszcze te mendy do papieża piszą aby dalej mogli paralizowac przydzielenie tych koncesji i rozwój rynku.

Odpowiedz

5. ~
1

2015-09-30 22:02:19

Polsat to najlepsza telewizja. A przynajmniej kanał News. Oglądał go Andrzej Lepper, nie manipulują tam wypowiedziami Korwin-Mikkego. Polecam Polsat News.

Odpowiedz

4. ~ciekawy
1

2015-09-30 21:25:29

Ciekawi mnie kto najbardziej korzysta na przedłużającej sie aukcji, cenach idących w kosmos. Czy kotąs robił analizę? Przecież Polkomtel spasował jakoś dawno temu - o znalazłęm ( a teraz ma żal że inni tak dużo zapłacą? A może za mało i chce aby się bili dalej. Dlaczego nie protestuje jakiś hub invest lub NetNet?O co w tym wszystkim chodzi?

Odpowiedz

3. filczyk
1

2015-09-30 20:56:32

Foto komunikatu tutaj:

Odpowiedz

2

2015-09-30 20:55:35

Ogólnie nie lubię Zębatego, ale to posunięcie jest bardzo dobre. Sama aukcja i planowany sposób jej zakończenia to kpina z prawa. Powinni unieważnić i zrobić nową, na jasnych zasadach.

Odpowiedz

1

2015-09-30 20:49:42

Dobrze. Niech tą kompromitację nagłośnią. Może w okresie przedwyborczym uda się jakąś reakcję wymusić, skoro argumenty normalne nie działają. Ciekawe czy tzw opinia publiczna coś zdziała. Czy w ogóle "zaskoczy".

Odpowiedz